Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2011. szeptember 24.

Kategória:   Testápolók

Aloe Vera kivonattal és panthenollal.

Kiszerelés: 250 ml

Natuska

2017. május 17.

Szerettem volna egy testápolót magamnak, ami káros összetevőktől viszonylag mentes, ezért esett rá a választásom. Az illata tetszik, viszont eléggé ragacsos érzetet hagy a bőrön. Babák bőrén nem tudom, hogy működik, mindenesetre az enyémen nem annyira teljesített jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Zaynab

2015. április 3.

túl erős illata van és hideg. e kettő miatt nem kenném gyerekre és tényleg nehéz oszlatni.
nem érzem a hidratálást én sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 3.

nem érzem a hidratálást én sem.

sofie_sz

2014. november 2.

Nem tudom miért, de nálam nem működik. Nyáron lehet, hogy jó lesz, de már napok óta ezzel kenem a bőrömet és még mindig érdes, kiszárdt és hámló a kezem, pedig kutyasétáltatáshoz már húzok kesztyűt. Jó áron van és szépek az összetevők ettől függetlenül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

Soly77

2014. július 15.

Nem rossz azért! , de sajnos elég tolakodó az illata, nagyon erős és a gyerekőcömre ezért kizárt hogy kenném, magamra is találok sokkal jobban tetszőt, el fogom használni (kb az irodában kézkrémnek), tuti nem veszem ujra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Fény

2013. május 27.

Én is az összetvői miatt vettem meg, de sajna nem vált be. Annak ellenére, hogy híg állagú, alig lehet bemasszírozni, és nem is hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

maycily

2013. január 18.

Hááát... Nem tudom másnak hogy szívódott be, nyom nélkül, de én 10-20 percig olajos vagyok utána, nagyon nehéz fehér krém, ami kenve olajjá alakul, ráadásul büdös...nem baba illata van, hanem már elnézést de szerintem olyan a szaga, mint a sikosítónak, amikor kibontassz egy zacskó óvszert. :S Ki akar óvszer illatú lenni?? :S Nem tudom elképzelni, hogy ez babáknak hasznos lenne, a kis finom bőrére, pedig pont azért vettem, mert babáknak ajánlják, hát hiába a sok jó összetevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

MissM

2012. szeptember 23.

Nincsen benne szín és illatanyag, paraffinolaj mentes, de sajnos parfum ebben is van. Jó testápoló, nem is drága, könnyen beszívódik és nem ragacsos utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Livomivo

2012. június 3.

Kellemes, könnyű, nyárra talán ideális. Az illata elmegy, viszont nem hidratál annyira, hogy rendszeresen újra vásároljam. Amiért megvettem az, hogy gyönyörűek az összetevői és olcsó. Ritka párosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

lolkabolka

2012. április 25.

Teljesen jó ez a krém, bár sűrűn nem használom. Összetevők jók, olcsó áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Teljesen jó ez a krém, bár sűrűn nem használom. Összetevők jók, olcsó áron.

uaim

2012. január 20.

Ez a termék nem jön be igazán, nekem jól hidratál de van egy fura szaga amikor megszagolom már érzem ilyen kicsit savanykás nekem, nem tetszik az illata, nem babás egyáltalán:( Ezért kap csak hármat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice