KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yzabella84, Módosítva: 2016. február 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartalmaz egy bőrfeszesítő összetevőt komplex természetes alapanyagokból. Rendszeres használata segít megelőzni a striák a has, comb, fenék és mell. - Intenzíven ápolja a terhesség alatt, szárazságra hajlamos bőrt  - Természetes olívaolaj támogatja a bőr védelmi funkcióit, és hagyja, hogy puha és rugalmas legyen.

Kiváló minőségű , természetes alapanyagokból. - Nem tartalmaz mesterséges színezőanyagokat és tartósítószereket - Nem tartalmaz ásványolaj alapú összetevőket.

hamamelis

2018. április 11.

Mindhárom terhességemnél hatalmas volt a hasam, de csak az utolsó terhesség végén lett három repedés a hasamon. És ezt a krémet csak az utolsó terhességem alatt használtam (végig, minden nap). Szóval nem igazán vált be. Két pontot adok, mert a krém nem irritált, és a feszességérzést csökkentette, de ezt bármely sima testápolóm megtette volna. Az illatától azóta is rosszul vagyok :(

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Panka86

2017. június 21.

Kevésbé vagyok elégedett mint az Alverde Mamaglück termékcsaláddal. Ez hígabb, kevésbé kiadós termék, esti használatnál reggel már újra kellett kennem, míg az Alverde-s párjánál nem. Hatásáról azért nem tudok nyilatkozni, mert csak 1 tubussal használtam el, így nem tudom, ha ezt használtam volna végig, keletkeztek volna-e csíkjaim. A mamaglück-el nem lettek. Lehetséges, hogy ezzel se lettek volna. Illata kelleme, ára kedvezőbb. Testápolóbalzsam jellegű. Minusz egy csillag mert számomra nem tökéletes, viszont nem pontoznám nagyon le, mert rossznak se mondanám, annyira nem tudok belekötni.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

ronoad

2017. április 20.

nagyon jó termék. Mindkét terhességem alatt használtam, egyetlen csíkom sem lett, olajjal együtt vagy épp váltogatva használtam ,attól függően hogy melyikhez volt kedvem.

ronoad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Bolvarin

2017. április 9.

Ajándékba kaptam, én inkább az olajokat részesítem előnyben, azok sokkkal jobban hidratálják a bőrt. A terhességem elején használtam a pocakomra, most már csak a mellkas, mell részre. Gyorsan beszívódik, de nekem nem hidratál eléggé.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

ErikaLilien

2017. január 18.

Nekem a legújabb van, ami napraforgó olajat tartalmaz. Szeretem vele kenegetni a pocit, kellemes illata van, jól szívódik be, hagy maga után egy fura olajos réteget, de engem nem zavar különösebben! Az első terhességemnél csúnya zebracsíkos lettem, akkor babaolajjal kenegettem, de sajnos hajlamos vagyok rá! Ezért csak megszokásból vettem meg, remélem több csík azért nem nagyon lesz, majd kiderül!

ErikaLilien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

javgke

2016. április 20.

Nagyon kellemes illatú krém, ami könnyen felszívódik, és puha, ápolt lesz tőle a bőröm. Néha kézkrém helyett is használom, csodás a hatása.
A csíkokat nálam nem előzte meg sajnos. Viszont a főorvos a szülészeten esküdött rá, hogy a csíkok megjelenése genetika, és ha hajlamos rá az ember, akkor semmilyen drága krém nem fog segíteni (maximum kevesebb lesz). A hasam feszülését, viszketését viszont megszüntette.

javgke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

jkrisztie2

2016. február 8.

Kellemes illatú, szuper állagú, jól beszívódó testápoló. Mar túl vagyok a terhességen ( ami alatt teljes mértékben meg voltam elégedve vele), még mindig újra vásárolom, annyira megszerettem.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

laural

2015. november 18.

Nagyon bevált, óriási hasnövekedés mellett sem lettek csíkjaim, pedig korábban, tinédzser koromban kialakult pár striám. Jó ár/érték arányú termék.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Szimat

2015. október 24.

Hogy is felejtkezhettem el róla! Ez egy fantasztikus kence! Nekem sem lett csíkom, pedig egyébként a kamaszkori hirtelen nyúlásoknál kiderült, hogy biza' a hajlamom az megvan rá:( Nem híztam sokat a terhesség alatt, a 9. hónapban a rengeteg vízzel együtt jött rám 9 kiló, de a pocim úgy a 20. hét után már elég intenzíven nőtt. Gyakran viszketett is a bőröm, de csak arrafelé, illetve a végén a lábszáramon - de ez már a víz miatt. Szóval bepánikoltam a pocakviszketéstől, és ezt a krémet hoztam haza a déemből az egyik kismamacuccos rohamom után, és kéremszépen, ez tette a dolgát! Hidratált, de úúúgy, hogy simán volt, hogy csak 2 naponta kentem vele magam (kiv. a hasam, azt naponta 2-3x). Az egyébként libabőrös (keratosis folliculáris) bőröm is klassz puha lett tőle a felkaromon is, csak lestem. Szóval szipi-szupi kence, meleg szívvel ajánlom mindenkinek, akár még kamaszoknak is a nyurguláshoz, hátha abban is segít a bőrnek.
Az illata megosztó, én szerettem, de sajnos nekem kicsit túlműködik az ősi, hüllőagyam:), ezért az illatokkal csínján kell, hogy bánjak. Nem tehetek róla, nekem ez mindörökre a babavárást juttatja eszembe, és ha így nemterhesen kenem magamra, képes vagyok letargiába esni meg bőgni, de ez az én speckó hülyeségem, normális emberektől még nem hallottam ilyet:)))

Szimat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.

Annie0828

2015. szeptember 17.

Az első terhességem alatt is ezt használtam, nem lett semmi csík. Most a második babával vagyok a 9. hónapban, eddig semmi csík. Lehet, hogy ez genetikai dolog és enélkül sem lenne, de hát ez nem tudom meg. Sima testáplóként is használom, karokra, lábra. Ajánlom mindenkinek, nagyon kellemes illata van.

Annie0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Lásd még: algakivonat.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.