Babylove

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildikrém, Módosítva: 2014. március 16.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Egyéb

Mikroszivacsos törlőkendő Aloe Varával és kamilla kivonattal a gyengéd tisztításhoz "tetőtől-talpig".
NEM tartalmaz; színezéket,ásványi olaj alapú összetevőket,szilikont és alkoholt.

Nessy

2019. június 9.

Kedvenc törlőkendőm! Csak ilyet veszek, tetszik hogy nem olajos, utazás közben, kéztörléshez, mosdós ügyekhez a legjobb! Kellemes az illata, nem is olyan drága, én a szemüvegemet is ezzel tisztítom! Utána áttörölöm egy papírzsepivel, és sokkal jobb eredményt érek el vele, mint bármelyik szemüvegtörlővel, nem mellesleg jóval olcsóbban. Utána még billentyűzetet, ilyen-olyan kisebb műanyag dolgokat szoktam vele áttörölgetni.

Up: 2012 óta alapdarab. Mindig van itthon legalább egy tartalék csomag mindkét kiszerelésből. Egy csomag kicsit mindig a táskámban tartok. Imádom! Szerintem ez az egyetlen kozmetikai termék amihez nem voltam hűtlen soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Moncsika73

2019. március 8.

Kisgyermekes anyukaként el sem tudnám nélküle az életemet. Mindenhol tartok belőle táskában , autóban, babakocsiban. Finom illatú, kellően nedves , nem irtitálja a kicsik bőrét, és jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Tündérvirág

2018. november 16.

Kellemes illat, kellően nedves, jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Kellemes illat, kellően nedves, jól tisztít.

sziszoka

2017. október 20.

Imádom.Imádom a finom illatát,nem irritál.Tetőtől talpig a felnőttek is használhatják.300 ft körül van egy csomaggal.Nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

LizaHun

2017. július 6.

5*-ös. Állandó és nélkülözhetetlen darabja a kozmetikai termékeim tárházának. Tökéletesen tisztít, nem irritál, kellően vastag és erős, ugyanakkor puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

parblek

2016. december 13.

Új kedvencem ez a nedves törlőkendő (ami nem popsi-törlőkendő). A kisfiam maszatos arcát és kezét szoktam vele letörölni, a kis kiszerelésű útra is tökéletes.
Ezen kívül ezzel törlöm le az etetőszéket vagy akár a padlót az etetőszék körül egy-egy ebéd után :) Néha a játékait is ezzel törlöm át.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 13.

senskin

2016. november 10.

Nagy kedvencem, egyetlen törlőkendő, amelyik nem szárítja ki a kezem. Nekem kell a munkám során sokat kezet mosnom, de néha jól jön ez a kendő, és praktikus, könnyen visszazárható. Nem megy tönkre a lezárója, mint sok más terméké. Ezért is szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

asztromélia

2016. október 27.

Saját részre vásároltam, hogy mindig a táskámban legyen ha kezet szeretnék törölni. Épp jó hogy 15 darabos, nem kell nagy pakkot cipelni. Kellemes illata van, olcsó és nagyon nedves, olyan használni mintha kezet mostam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Sorea

2016. szeptember 7.

Utazáshoz ezt vittem magammal, meg vagyok vele elégedve teljesen. Az illata is nagyon kellemes, már újra is vettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 7.

Nem babára használom, hanem magamra. Teljes mértékben bevált. Arcra, szemre, kézre, testre, mindenre jó.
Lehetne belőle akár 25-30 db-os kiszerelés is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Lehetne belőle akár 25-30 db-os kiszerelés is. :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol