Babylove

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kofola, az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A benne lévő kamillakivonat nyugtatja a bőrt és elősegíti a gyulladások mielőbbi gyógyulását. A panthenol védi a bőrt, hajat és fejbőrt a kiszáradástól. A búzacsíra-protein ápolja a hajat és a fejbőrt.

Nem tartalmaz paraffinolajat és állati eredetű összetevőket. Értékes, természetes összetevők. Színezék- és szappanmentes.

Kíméletességétbőrgyógyászati tesztek igazolják. pH-bőrsemleges

Schmetterling

2019. december 2.

Kellemes, egyszerű illata van, nem okozott irritációt, sok 2in1 termékkel ellentétben jól tisztítja a hajat is, tiszta illatúak a mukik tetőtől talpig! Amíg lesz ez a termék, ezt fogom venni nekik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

summerrain

2019. szeptember 7.

Nálam ez termék a multifunkciónális: tusfürdő, sampon (csak sampont használok így nekem elég a tisztítóereje), intimlemosó, ecsettisztító. Arcra is használtam többször, meglepően jó volt, pedig érzékeny, vízhiányos bőröm van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Moncsika73

2019. március 8.

Használtuk , de nem igazán vagyok vele megelégedve. A kislányom kicsit szárazabb bőrére nem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Klarapicur

2018. december 17.

Ezt használjuk évek óta, tökéletes, nem csípi a gyerek szemét, nem szárítja a bőrét. Szeretjük nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

cooleva

2018. március 5.

Mindig van nálunk otthon ebből a szipiszupi cuccból! Kicsi fiam és én is imádjuk..nem szárít, megfelelően tisztít és ezzel mosom le a sminket (kivétel szemen), igazi univerzális darab egy nő fürdőszobájában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Leminda

2018. február 19.

Jó az illata, nem csípi a gyerekek szemét, és tiszták lesznek tőle. Bőrüket nem szárítja, nem lesznek kiütésesek. Hajmosáshoz is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 19.

Kremcica

2017. december 6.

Update:
Igazi multifunkciós darab, kipróbáltam az arclemosás mellett tusfürdőnek, intimlemosónak és samponnak is. Samponként egyedül az a bajom, hogy nagyon gubancos lett tőle a hajam és nem győztem balzsammal helyrehozni. Ráadásul igazán zsíros hajnál többször kell mosni. Biztosan újraveszem majd.

Imádom! Én arcmosáshoz vettem mert eddig bármit használtam csikorgósra tisztított és száraz lett a bőröm. Ezzel viszont nincs ilyen problémám. Jó az állaga, illata. Ha úgy alakul tusfürdőként is bevetem majd. Nagy kiszerelésű ahhoz képest jó árban van. Sokáig elég lesz. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Update:

maniko90

2017. október 22.

Magamnak vettem, ezt használom fürdéshez és hajmosáshoz is. Hajmosásra van egy sls-es samponom is, de azt csak akkor vetem be, ha már durva a helyzet :D Azzal azért nem boldogulna, de egy normál hajmosásra szuper. Nem habzik úgy, mint a szokásos samponok, de meg lehet szokni azért cserébe, hogy nem irritál. Időnként arclemosásra is használom. Utazáshoz csak ez jön velem tisztálkodáshoz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

kittior

2017. szeptember 27.

Legjobb! Végre rátaláltam erre a fürdetőre, én saját célra vettem. Tisztítás hidratálás egyszerre, imádom, pontosan az, amit kerestem. Nem szárítja az extrémen száraz, viszkető, ekcémás bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Freegine77

2017. szeptember 25.

Nálunk nem vált be, a gyerek bőre viszketni kezdett, ezen kívül nem tetszik, hogy nehezen lehet lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol