KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   30 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő panthenollal.

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

tammancs

2018. december 7.

Többször vásároltam már, néha nem volt elég nedves, máskor meg az utolsó 10-20 kendő már használhatatlanul tocsogott a nedvességtől. Vékony, viszont nagy méretű kendők vannak benne.

tammancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Tündérvirág

2018. november 27.

Nem szakad, egyszerre csak egy darab jön ki. Nagyon szeretem ezt is, és a kamillás változatát is. Ára is nagyon jó, főleg, ha 4 db-ot veszek egyben.

Update: Vettem azóta többször, de nem voltak elég nedvesek. Maradok a kamillás verziónál, abban azóta sem csalódtam.

Tündérvirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Anett1116

2018. november 18.

Szerencsére nagyon hamar megtaláltuk a kisfiúnknak! Minden szempontból teljes mértékben megfelelő.

Anett1116
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Marcsus

2018. november 17.

A kendők kellőképpen nedvesek, nem irritálják a babapopsi érzékeny bőrét. Olcsó, megfelelő méretű, puha és jó, vagy ezt, vagy a Rossmann sajátmárkás törlőkendőjét veszem mindig és fogom is, tud mindent amit kell.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

pappevi1975

2018. november 1.

Nagyon szeretem használni.
Kisfiam bőrét egyáltalán nem irritálja.
Megfelelő a mérete: ugyanis néhány más termék számomra kicsi volt.
Ajánlani tudom!

pappevi1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Nagyon szeretem használni.
Kisfiam bőrét egyáltalán nem irritálja.
Megfelelő a mérete: ugyanis néhány más termék számomra kicsi volt.
Ajánlani tudom!

lulley93

2018. szeptember 26.

Nagyon szeretem. A párom használja leginkább (én bide-párti vagyok), de én is használom néha. Eléggé nedves, de nem túlságosan, nem szakad, megfelelő a mérete, jó a kendő minősége, egész jók az összetevők. Az ára is nagyon jó.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

cseri88

2018. szeptember 2.

Keresztfiamnak vettem, mikor velem van és szükség van rá, legyen valami, ami elvileg CF , alkoholmentes, illatanyagot nem tartalmazó kendő. Főleg, mert érzékeny a bőre és ekcémára hajlamos. Nem lett tőle semmi baja, így örülök, hogy bevált ez a termék.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

nyk

2018. augusztus 10.

Kedvenc. Bár babánk még nincs, évek óta újravevős nálunk. Szép összetevői vannak, jó az ára és ami a legfontosabb volt nekünk, hogy alkoholmentes.

nyk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lovecreams

2018. július 26.

Mindig van belőle itthon és a táskámban is. Szép összetevők, jó ár! Kedvenc:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Mindig van belőle itthon és a táskámban is. Szép összetevők, jó ár! Kedvenc:)

Elvira321

2018. július 6.

Sajnos allergiás rá mindkétt fiam. Tiszta piros volt tőle a fenekük. Sajnos hamar le is mondtuk róla.
Viszont érdekes, mert csak a dm-s pelus jött be mindkettőnél :)

Elvira321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Viszont érdekes, mert csak a dm-s pelus jött be mindkettőnél :)

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol