Babylove

Ár:   199 Ft és 449 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, Módosítva: 2019. november 11.

Ár:   199 Ft és 449 Ft
Kiszerelés:   15 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

alea

2020. május 1.

Legjöbb törlőkendő, megfelelő méretű lapok, amik könnyen elválnak egymástól, pont megfelelő nedvesség, és a végére sem szárad ki. 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Nicu

2020. április 8.

Jó az összetevője, nem irritálja a babóm popsiját. Kellemes illata van. Egyesével ki lehet szedni a csomagolásból. Kellően vastag, viszont kissé száraznak érzem, ezért egy peluscserénél többet el kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

HCHB11Cl11

2019. november 7.

Kellemes érzésű, nem irritáló, eléggé nedves, nem szakadékony törlőkendő. A nagyobb csomagoknak pedig az ára is kedvezőbb, de a kisebb pont elfér egy táskában. Ha nem tudunk valahol kezet mosni, arra is tökéletes, illetve nem csak babáknak ajánlom tisztálkodáshoz, gondolok itt WC-zés utáni használatra, hónalj törlésre, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Kísérletezések eredményeképpen ennél a popsitörlőnél maradtunk. Megfelelő méretű, kellően nedves, nem olajos, inkább vizes hatású. Már rég nem csak popó törlésre használjuk, kéztörlésre, arctisztításra is tökéletes. Illat mizériám van, ennél a terméknél mégis szeretem, hogy semmi illata nincsen. A csomag vége felé át kell forgatni, hogy a nedvesség elérje a felső lapokat is, így a legvégén nem tocsognak az utolsók, és kellően nedvesek lesznek az épp soron következők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Andrea456

2019. október 5.

Évek óta használom, és a legutóbbi csomagnál szomorúan tapasztaltam, hogy jóval kisebb lett a kendő és mintha már kevésbé lenne nedves, de még mindig maradok ennél, ha nagyobb kiszerelésű törlőkendőt szeretnék. Főként kéztörlőként használom, ha nincs víz, ill. arctisztításra, mindkettőre bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Lina1105

2019. szeptember 11.

Amikor megszületett a kislányom, popsitörlő tesztbe kezdtem, nem is tudom mennyit próbáltam végig...de egy kezemen nem tudnám megszámolni, az biztos :D
Nem rossz, de mégsem az igazi. Túl nedves, a csomag vége felé egyre inkább tocsog a folyadékban. Van másik, ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

kék lány

2019. augusztus 30.

Szerintem nagyon jó törlőkendő. Jó nagy, és nekem az anyaga is jó. Az szerintem előnye, hogy nem olajosan, hanem inkább vizesen nedves. Így nem ragad. Akik száraznak tartják, valószínűleg ezt értik alatta. Én „nedves WC-papírnak” használom, éppen ezért tetszik, hogy inkább vizesen nedves, és éppen ezért pl. kéztörlésre is jobb. A zsírosak (olyanok, minhta valami testápolóval lennének átitatva), csúszóssá teszik a bőrt, ami nagyon zavaró, és nem is jó a bőrön az a sok „kémia”. Szóval gyerek popsijára sem szívesen használnám a túlságosan testápolós jellegűt, és nincs is rá szükség. Sajnos az emberek többsége ezeket favorizálja, merthogy milyen jól át van itatva – közben meg csicsog az anyagtól, tök fölöslegesen. Ennek számomra olyan natúrabb feelingje van, tisztábbnak érzem tőle magam, mint egy olajostól. A propilén glikol viszont nekem sem tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

pankalany

2019. július 16.

Első kisfiam születésekor fedeztük fel, viszonylag kevés kísérletezés után ezt az illatmentes verziót találtuk a legjobbnak. Most a második babánál már nem is volt kérdés hogy újra ezt a terméket fogjuk használni. Szerencsére egyikőjüknél sem kellett soha semmilyen kipirosodással küzdenünk, ami meggyőződésem hogy a jó pelus (Pampers premium care) a sima gyógyszertári popókrém (Naturland unguentum infantum) és ennek a törlőnek a használatának tudható be. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

hetesiedit

2019. július 10.

Nagyon jó ez a natúr illat. Vastag, mindig kéznél van, nagyon praktikus, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Effi

2019. július 2.

Saját használatra van rendszeresítve, a négyes egybecsomagolt kiszerelést veszem már nem is tudom, mióta. Pont jó a vastagsága, nem szakad, nem foszlik. Jó a nedvessége, de sajnos a csomag aljára érve már nagyon tocsog a lében, már-már habzik. Örülök, hogy nincs illata. Annyit hoznék fel negatívumként, hogy talán lehetnének egy kicsivel nagyobbak és puhábbak a kendők, ezeket leszámítva ár-érték arányban eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol