KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   30 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő panthenollal.

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

lulley93

2018. szeptember 26.

Nagyon szeretem. A párom használja leginkább (én bide-párti vagyok), de én is használom néha. Eléggé nedves, de nem túlságosan, nem szakad, megfelelő a mérete, jó a kendő minősége, egész jók az összetevők. Az ára is nagyon jó.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Tündérvirág

2018. szeptember 24.

Nem szakad, egyszerre csak egy darab jön ki. Nagyon szeretem ezt is, és a kamillás változatát is. Ára is nagyon jó, főleg, ha 4 db-ot veszek egyben.

Tündérvirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

cseri88

2018. szeptember 2.

Keresztfiamnak vettem, mikor velem van és szükség van rá, legyen valami, ami elvileg CF , alkoholmentes, illatanyagot nem tartalmazó kendő. Főleg, mert érzékeny a bőre és ekcémára hajlamos. Nem lett tőle semmi baja, így örülök, hogy bevált ez a termék.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

nyk

2018. augusztus 10.

Kedvenc. Bár babánk még nincs, évek óta újravevős nálunk. Szép összetevői vannak, jó az ára és ami a legfontosabb volt nekünk, hogy alkoholmentes.

nyk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lovecreams

2018. július 26.

Mindig van belőle itthon és a táskámban is. Szép összetevők, jó ár! Kedvenc:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Mindig van belőle itthon és a táskámban is. Szép összetevők, jó ár! Kedvenc:)

Elvira321

2018. július 6.

Sajnos allergiás rá mindkétt fiam. Tiszta piros volt tőle a fenekük. Sajnos hamar le is mondtuk róla.
Viszont érdekes, mert csak a dm-s pelus jött be mindkettőnél :)

Elvira321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Viszont érdekes, mert csak a dm-s pelus jött be mindkettőnél :)

zsoxcore

2018. július 4.

Korábban többször újravásároltam már ezt a terméket is. Legutóbb a 15 db-os landolt a kosaramba, mert utaztam. Sminklemosás első lépéseként használom, erre tökéletesen bevált számomra. Kellően nagy méretű a kendő, elég vastag, megfelelően nedves. Nem allergizál, az illatával sincs problémám. Bevált, így mindig visszatérek a márka valamely nedves törlőkendőjéhez.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Anheszenamon

2018. július 1.

Érzékeny bőrű kisfiamnál nagyon bevált nekünk ez a törlőkendő. Kifejezetten szeretem, hogy nincs tele felesleges illatanyaggal. Szerintem kellően nedves, nem szakad és nagyon jó az ára is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

hamamelis

2018. június 28.

Hat éve használom három popsira, amiből kettő elég érzékeny, de ez mindegyikre jó volt. Tavaly, több csomagnál volt, hogy több kendő jött ki egymás után, de szinte egyszerre, összetapadva, mert nem volt jól elvágva. Napi hatszor fél kézzel (ami általában kakis is) kiráncigálni egy ilyen tapadós kendőt egy kis lyukon úgy, hogy több is jön egyszerre, elég idegesítő, ezek ilyen apró, de fontos dolgok, ha már ilyet használok. Emiatt nem pontozom le, talán gyártási hiba volt, pár hónapra váltottam kendőt, de visszatérek ehhez, mert közben tényleg jó termék.
Update 2018 nyarán: Visszatértem ehhez, a negyedik csomagot használom el végig. Végre teljesen szét van vágva, nem kell fél kézzel vacakolni, csak kihúzom, törlök, és mintha nedvesebb is lenne, nem szárad ki a végére. Ez nekem fontos, a babám szétrúgja a kakis pelenkát, ha nem fogom másik kézzel erősen a lábait :)

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Sziszilady

2018. május 26.

Nem eléggé nedves, sokat el kellett használnom egy popó törlésnél.. Viszont az illata tényleg semleges, nem úgy, mint a pampers sensitive-nek, ami egyébként ezt leszámítva a legjobb törlőkendő eddig nekünk. De a kiszerelése és az ára nagyon jó.

Sziszilady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol