Babylove

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ildikrém, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2015. május 18.

Kiszerelés:   30 db és 80 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd popsitörlő kendő panthenollal.

Allergológiailag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagot, szilikont, alkoholt, paraffin olajat, szappant, ásványi olaj alapú-és állati eredetű összetevőket.

szanii

2019. február 6.

A 30db-os kiszerelést vettem meg az utazás miatt. Nagyon jól lehet használni mindenre, sminkigazításhoz szoktam leginkább és felfrissíteni a kezeimet, meg törölgetek vele mindenfélét ami épp eszembejut. Jó áron van, az illata is jó és kellően nedves, kihúzáskor csak 1 jön ki nem az összes.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Stanczi

2019. január 9.

Szépen egymás után jönnek a lapok, nem húzok ki egyszerre ötöt, kellően nagyok is, viszont nem elég nedvesek és lehetne egy kicsit vastagabb is. Amúgy nem rossz, mert irritációt nem okozott, nagy kiszerelésű és az ára is jó.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

tammancs

2018. december 7.

Többször vásároltam már, néha nem volt elég nedves, máskor meg az utolsó 10-20 kendő már használhatatlanul tocsogott a nedvességtől. Vékony, viszont nagy méretű kendők vannak benne.

tammancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Tündérvirág

2018. november 27.

Nem szakad, egyszerre csak egy darab jön ki. Nagyon szeretem ezt is, és a kamillás változatát is. Ára is nagyon jó, főleg, ha 4 db-ot veszek egyben.

Update: Vettem azóta többször, de nem voltak elég nedvesek. Maradok a kamillás verziónál, abban azóta sem csalódtam.

Tündérvirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Anett1116

2018. november 18.

Szerencsére nagyon hamar megtaláltuk a kisfiúnknak! Minden szempontból teljes mértékben megfelelő.

Anett1116
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Marcsus

2018. november 17.

A kendők kellőképpen nedvesek, nem irritálják a babapopsi érzékeny bőrét. Olcsó, megfelelő méretű, puha és jó, vagy ezt, vagy a Rossmann sajátmárkás törlőkendőjét veszem mindig és fogom is, tud mindent amit kell.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

pappevi1975

2018. november 1.

Nagyon szeretem használni.
Kisfiam bőrét egyáltalán nem irritálja.
Megfelelő a mérete: ugyanis néhány más termék számomra kicsi volt.
Ajánlani tudom!

pappevi1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Nagyon szeretem használni.
Kisfiam bőrét egyáltalán nem irritálja.
Megfelelő a mérete: ugyanis néhány más termék számomra kicsi volt.
Ajánlani tudom!

lulley93

2018. szeptember 26.

Nagyon szeretem. A párom használja leginkább (én bide-párti vagyok), de én is használom néha. Eléggé nedves, de nem túlságosan, nem szakad, megfelelő a mérete, jó a kendő minősége, egész jók az összetevők. Az ára is nagyon jó.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

cseri88

2018. szeptember 2.

Keresztfiamnak vettem, mikor velem van és szükség van rá, legyen valami, ami elvileg CF , alkoholmentes, illatanyagot nem tartalmazó kendő. Főleg, mert érzékeny a bőre és ekcémára hajlamos. Nem lett tőle semmi baja, így örülök, hogy bevált ez a termék.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

nyk

2018. augusztus 10.

Kedvenc. Bár babánk még nincs, évek óta újravevős nálunk. Szép összetevői vannak, jó az ára és ami a legfontosabb volt nekünk, hogy alkoholmentes.

nyk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol