KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babylove

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2018. május 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Új receptúrával

Különlegesen gyengéd ápolás az érzékeny bababőr számára. Rendkívül kíméletesen tisztítja meg a baba száraz és érzékeny bőrét. Az olívalevél kivonat védi és ápolja a bőrt fürdés közben anélkül, hogy kiszárítaná azt. Érzékeny bőrű felnőttek számára is alkalmas.

Értékes, természetes összetevőkkel. Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, és állati eredetű összetevőket.

PH-bőrsemleges. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

dio14

2018. december 2.

A haboskakaó blogon olvastam róla, és gondoltam kipróbálom. Előtte a cosrx, ill. a Balea ultrasensitive arclemosóját használtam. Ez számomra lekörözi mind a kettőt, mert egyáltalán nem szárít, és nagyon pihepuha lesz tőle a bőröm. Én egy habosító szivaccsal felhabosítom, nagyon nagy habot tudok belőle csinálni, így sokkal jobb használni. Előtte olajos lemosót használok, amivel a sminket és a fényvédőt távolítom el. Szerintem maradok ennél, mert ár érték arányban verhetetlen.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

PSophiee

2018. augusztus 24.

Krémmániás ajanlások alapján vettem meg, a kedvelt Etude House habzó arctísztítomat akartam lecsérlni valami jobbra és kíméletesebbre, amit könnyebben is beszerezhető. Reggeli és esti arctísztításra használom, szeretem. Nem szárít, jól tisztít és pihe puha utánna az arcom.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

sophiie

2018. augusztus 14.

A Haboskakaó blogon olvastam róla és pont új arctisztítót kerestem. A Balea Ultrasensitive Waschgelt használtam, de az nagyon csípte a szemem, így új arclemosó után kellett néznem. Szerintem nekem ez a tökéletes. Nem csíp, szépen tisztít, és nem habzik, így nem szárítja a bőröm. Illatmentes, amit nem bánok. Picit fura ez a barnás gél, de megszokható. Tusfürdőnek és samponnak is használtam egyszer-kétszer, de maradok inkább az arctisztításnál vele kapcsolatban. Nagy adag, potom összegért.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

rostiandi

2018. augusztus 14.

Számomra ez a best ever arclemosó, tusfürdő, intim mosakodó, sminkecset tisztító, kézmosó. Nem szárít, nincs agyonillatosítva. Samponként is kipróbáltam, úgy is működik. Sajnálom hogy pumpás és/vagy nagyobb kiszerelésben nem kapható.

rostiandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

nicolekitti

2018. június 30.

Nagyon érzékeny a bőröm, semmilyen lemosót nem visel el, többen ajánlották ezt nekem.
Tettem egy próbát, ennél a terméknél az arcom lángolása "csak" törülközés után jött elő. Ez rekord, mert általában már arcmosás közben jelentkezik.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Lexiii

2018. június 20.

Arclemosónak használom, és bevallom meglepett, hogy ennyire megszerettem. Jópár illatanyag, alkohol és egyébb irritáló anyagoktól mentes babafürdetőt kipróbáltam már erre a célra, de eddig egyik sem vált be igazán, mert mindegyik szárított. Valamelyik jobban, valamelyik kevésbé. Mikor elfogyott a Balea Med Ultra Sensitive Waschgel, elhatároztam, hogy inkább veszek valami picit drágább arclemosót... Végül addig agyaltam, hogy Bioderma vagy PC vagy valami más legyen, hogy teljesen elfogyott és azonnal kellett valami. Így került a kosaramba, hogy addig jó lesz ez, aztán maximum elhasználom kézmosónak. Hát elhasználtam a felét és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyáltalán nem szárít, pedig eddig csak a PC Resist marha drága lemosó volt, ami után nem húzódott az arcom. Szóval örülök, hogy rátaláltam, mert nagyon bejött és ár-érték arányban is tökéletes.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

BLili

2018. június 14.

Rettenetesen szárít. Nem alkalmas fürdéshez, mivel utána legszívesebben erősen betestápolóznám magam, hogy valamennyire helyreálljon, hajmosásra sem, mivel utána korpásodik, viszket a fejbőr, sminklemosásra meg aztán végképp nem. Erősen húzódik tőle az egyébként nem száraz bőröm, a szememet is irritálja. Igaz, mindezért valóban leszed mindent, de nem is azért krémezem be az arcomat, hogy hidratáljak, hanem, hogy legalább az alapszintre visszahozzam ezután. A sok pozitív vélemény miatt azt kell, hogy gondoljam, hogy valóban változtattak a receptúráján. Még kézmosónak sem szívesen használom el, mivel még azt is csak jól kiszárítja.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

hamamelis

2018. április 11.

Sokáig használtuk, egészen addig, amíg megváltoztatták a receptúrát. Ez az új nagyon szárította az én érzékeny bőrömet, és a háromból kettő érzékenyebb bőrű kislányomét is, hígítással használva is, úgy, hogy nem habfürdőztek, hanem tusoltak vele, tehát nem sokáig érintkezett a bőrrel. Mivel ez kifejezetten érzékeny bőrre van, és korábban jobb volt sokkal, csalódás volt, mosogattam vele végül, és új fürdető után néztem, találtam is jobbat.

hamamelis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Kise

2018. április 8.

A Haboskakaó blogot követvén úgy gondoltam kipróbálom arctisztítónak. Nagyon kevés is elég belőle, illata gyakorlatilag nincs. Először olajos lemosóval a sminket eltávolítom, majd jön ez a termék. Frissnek, puhának, tisztának érzem a bőröm tőle, ha nem sminkelek csak ezt használom lemosásra. Kipróbáltam blender tisztítására is, annak sem rossz. Nyaralásra szerintem az egész családnak ezt a babafürdetőt viszem el, így helyet spórolok, mert tusolásra is használható. Rengeteget - 500 ml- kapunk a pénzünkért /799 ft/.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Makk Zsuzsó

2018. április 8.

Ekcémás, érzékeny a bőröm, de néha azért el-elcsábulok az illatos tusfürdők irányába, amiktől egy idő után besokall a bőröm és kijönnek a viszkető foltok. Ilyenkor átváltok erre. Egyáltalán nem irritálja a bőrt, nem viszketek utána. Nem szárít, testápolóznom se kellett. Kipróbáltam hajmosásra is, szuperül megnyugtatta a fejbőröm, ott is abbamaradt a viszketés. Arctisztítónak nem próbáltam, arra ott a Balea Sensitiv gélje, de lehet, hogy teszek egy próbát vele.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol