Babylove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2020. június 2.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Új receptúrával

Különlegesen gyengéd ápolás az érzékeny bababőr számára. Rendkívül kíméletesen tisztítja meg a baba száraz és érzékeny bőrét. Az olívalevél kivonat védi és ápolja a bőrt fürdés közben anélkül, hogy kiszárítaná azt. Érzékeny bőrű felnőttek számára is alkalmas.

Értékes, természetes összetevőkkel. Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, és állati eredetű összetevőket.

PH-bőrsemleges. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

nkata

2020. május 13.

A szép összetevői miatt vásároltam meg, tusfürdőnek használom, jól tisztít és kíméli az amúgy nagyon érzékeny bőrömet. Nem szárít egyáltalán, jó hogy nagy kiszerelésű, így sokáig elég. Régóta ez az első termék amire nem érzékeny a bőröm és nem pirosodik ki. Próbáltam samponként is, nem rossz, bár nekem hamarabb zsírosodik tőle a hajam mint más samponoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Dana1983

2020. május 8.

A kisfiamnak vettem, meg vagyok vele elégedve. Jók az összetevői, megfelelően habzik, de egy kicsit híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

albyn

2020. március 14.

Nem rossz. Fürdettük korábban vele a gyerekeket is, talán, akkor még a régi receptúra volt. Jobb szerettük a zöld rossmannost, mert az pumpás és nagy habot adott. Az utóbbi időben viszont amaz megváltozott, így újra adtam egy esélyt ennek. Már csak azért is, mert nagy kiszerelés, ne kelljen boltba mászkálni ezekben a bizonytalan időkben, ha nem muszáj. 🙄

Magamon próbáltam ki, mert a babafürdetők nem szárítanak annyira, mint rájöttem 😊, és nekem fontos a tényleges illatmentesség is, mert nem bírom a szagokat-illatokat, vagy, ha tetszik is, hamarabb megunom őket, mint, hogy elfogyna egy flakon.

Viszont, ezt nagyon nehéz lemosni, az illatmentes Baby Dove sokkal jobban tetszett, csak hát, ugye, drágább. A gyerekeknek marad a babydreames tesó - csak épp zuhanyoztatjuk őket. 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

adri585

2020. február 2.

Én nagyon szeretem. Az arcomra, testemre ezt hasznalom gyengéd nem szárit mint más tusfürdő, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

asszembocicsoki

2020. január 14.

Ekcémás, ultra száraz bőrömre kerestem jó tusfürdőt. Hát azt kell mondjam, hogy zseniális! Illatmentes (de nem büdös!!!) és nagyon gyengéd. Annyira habzik csak, hogy az embernek meglegyen a tusfürdő-érzése. Arclemosásra is használom mióta előjött a periorális dermatitisem és enyhítette a tüneteket. Gondolkozás nélkül fürdetnék vele kisbabát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

HCHB11Cl11

2019. december 11.

Megszerettem, és ezután már csak ezt fogom használni. Az összetevők szinte tökéletesek, kíméletes, parfümentes, 500 ml. Nem is értem, miért csak babáknak ajánlják, mindenkinek gyengéd tusfürdőket és felületaktív anyagokat kéne használnia. Nincs benne a szokásos Sodium Laureth Sulfate, hanem helyette kíméletes tisztítószerek. Nem irritál egyáltalán, és persze illatmentes. Mondjuk kicsit kellemetlen szaga van, de hát ezen túl kell lépni. Szerintem kicsit sok kell belőle egy fürdéshez, mert nem eléggé habzik. Az állaga kellemes, olyan mintha olaj lenne, kicsit sárgás is, de az olajnál folyékonyabb. Én samponként is használom, felesleges is keresni direkt sampont ez helyett, ez is tökéletesen megteszi, hiszen a samponokban szinte ugyanaz van, mint egy tusfürdőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

KockaCukor013

2019. december 5.

Tökéletes fürdéshez, arclemosóként, az összetevői hibatlanok, árban verhetetlen. Évek óta hű társ a fürdőszobában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Andrea456

2019. október 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg pár hónapja, és nekem is bevált tusfürdőként és arclemosóként is. Az arcomon volt volt néhány apró pattanás, őket nyomtalanul eltüntette. A habzása számomra megfelelő, bár az én nagyon száraz bőrömre zuhanyzás után testápoló is kell, de megfigyeltem, hogy a sebeket is szépen gyógyítja, és a régi szőrtüszőgyulladásokkal is felvette a harcot. Ráadásul egy flakon két hónapig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Hadi

2019. szeptember 1.

A rozáceás bőrömre kerestem kíméletes, mégis hatékony lemosót kedvező áron. Már azt hittem, hogy ez így együtt nem fog összejönni, amikor rátaláltam erre. Este először ezzel mosakszom, majd áttörlöm micellás vízzel, és a két lépés után tökéletesen tiszta a bőröm. Nem szárít, nem lesz csikorgós. Hajmosásra nekem sem vált be, de az arcomra hónapok óta használom, nagyon elégedett vagyok vele. Az ára miatt is verhetetlen nálam. Annyit még, hogy át szoktam önteni egy pumpás folyékony szappan adagolóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

mano

2019. augusztus 24.

Kicsit gondban voltam itt az értékeléseknél, mert én valóban babafürdetőnek valót kerestem, és a legtöbben arclemosáshoz használják (kíváncsiságból én is kipróbáltam, de nekem teljesen kiszárította az arcomat). Teljesen szagtalan, színtelen, szeretjük ezt használni. Nem csinál óriási habot a kádban, ami egy babánál fontos szempont - ne nézzen ki fürdés után úgy, mint aki szappant vacsorázott. Hajmosásra is ezt használjuk nála, arra is jó. Nem szárítja a bőrét, jó árban van, szép összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Hidratálók: Sorbitol, Urea, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol