Babylove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyagmentes babafürdető érzékeny bőrre.

Különösen gyengéd ápolás az érzékeny bababőr számára. Az olívalevél-kivonat védi a bőrt a kiszáradástól.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, paraffinolajat, és állati eredetű összetevőket.

rose

2016. március 25.

Update: Mostanában már hajmosásra is ezt használom, mert egyszerűen nem találtam olyan sampont, amit bírt volna a fejbőröm. Bár alapvetően nem erre a célra lett kitalálva, nagyon elégedett vagyok, kíméletesen tisztít, és bár balzsamozni ezután is kell, a hajam most először akár egy hetet is kibír két mosás közt. Élni sem tudnék nélküle. :)

Szép összetevőjű, illatmentes tusfürdőt kerestem, és a nagy rohanásban ezt kaptam le a polcról. Azóta mást nem is vagyok hajlandó használni, fantasztikus termék, nem bántja a bőrömet, és arcra is megfelelő. Újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

delorean

2016. február 17.

Update: Na, kipróbáltam én is arcot mosni, akár fürdető vagy habfürdő, akár nem, mert az összetétele jó. Nem irritált, kicsit nehéz volt lemosni. Többet nem nagyon tudok róla mondani. :)

2016. febr. 11.

Ha nem baj, akkor én most habfürdőként értékelném, mivel ez egy habfürdő. :D Ezért szerintem nem arra tervezték, hogy töményen érintkezzen a bőrrel vagy a hajjal. Habfürdőként pedig tökéletes, nem kell sokat önteni a vízbe sem.
Valóban érdekes szaga van, mivel illatmentes, ezért nem is értem, hogyan lehet ezért "szidni", az lenne az abnormális, ha illatos lenne gyárilag. Amúgy ezen nagyon egyszerűen lehet segíteni, 10-20 csepp illóolajat, vagy illóolaj keveréket kell belecsepegtetni és máris személyre szabott illata lesz. Vagy 2 db 250 ml-es flakonba szétönteni, és egyik mondjuk vanília illatú, a másik meg narancs-fahéj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

2016. febr. 11.

lumena

2016. január 4.

Eleinte semmi problémám nem volt vele, arclemosásra és tusfürdőként használtam. Végeredményben mégsem ajánlanám jó szívvel, mert sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim, egy idő után elkezdte szárítani a bőröm. Más termékekkel felváltva el fogom használni, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

szandracska

2016. január 4.

Nem a legjobb Babylove termék. Én hajmosásra vettem (évek óta a sima fürdetőjüket használom, azt imádom, de megszokta a hajam ennyi idő után). A lényeg: iszonyatosan szárít. A hajam sprőd volt, reggelre már zsíros volt. Oké, nem sampon, akkor használjuk arclemosásra.... az eredmény ugyanaz. Nem veszem újra. Azért mert nincs illata (nálam ez pozitívum), kap egy gyenge kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

abreka

2015. december 7.

Tobbszor ujra vasaroltam. A gyerekek bore ekcemas lesz sok furdetotol, de ez bevalt! Az illata az elejen fura volt, a szine sem kevesbe, de hamar megszoktuk. Szeretjuk, igy jar az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Gina77

2015. november 30.

4. dobozt használom, és azóta alig kell testápolót használnom. Úgy szoktam használni, hogy teszek bele egy picike kókusz és argán olajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

profectuscat

2015. november 7.

dermatitiszem van nagyon sok helyen, az ujjbegyemen is - ami a borzasztó így felnőttként :( sajnos ez a tusfürdő nem jó annak akinek ilyen baja van. Tovább szárít, elkezd hámlást, vedlést fokozni, szerintem csak normál bőrű babák/felnőttek használják. Én csecsemő korom óta atopias dermatitiszes vagyok, szóval ez sajnos nem vált be, de mint írtam normál bőrnél csuda jó lehet :) emiatt nem pontoznám le nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

barbiii_sz

2015. november 5.

Csak azért nem pontozom le, mert alapvetően nem egy rossz termék. Szappanként használom az ekcémám miatt, nem habzik annyira jól, és az illata is olyan büdi számomra, ezt a kettőt nehezményezem, de az összetevői szépek és azért ez kárpótol, mert nehéz ilyet találni. Nekem más termék jobban bevált ennek ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

ViktoriaVrd

2015. október 1.

Nyáron elkapott az allergia-ekcéma-asztma hármas, és borzasztó állapotban volt a bőröm, cserélhettem le az összes kozmetikumomat. Őt vettem üeg tusfürdő gyanánt, miután a gyógyszertári fürdetőkenőcs elfogyott, és azt nem szívesen vettem volna újra a parabének miatt. Megszerettem, mert jól tisztít, habzik, és jó áron van, ráadásul nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Makk Zsuzsó

2015. szeptember 18.

Meglepett, hogy majdnem barna, de összességében elégedett vagyok. Engem egyelőre nem szárít, kíméletes, illatmentes, olcsó. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Vitaminok: Panthenol