Babylove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. december 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Theresia

2015. január 22.

Decemberben vettem, akkor még volt ebből a régebbi verzióból is.
Tényleg van valami "műanyag" illata, de csak amikor kijön a flakonból, egyébként semmi. :) Sűrűbb állagra számoltam, de olyan normál testápoló állaga van (se nem sűrű, se nem nagyon folyós), pont megfelelő. Maradéktalanul beszívódik. Nagyon szép összetevők, jó ár, újraveszem (az új verzióját). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Decemberben vettem, akkor még volt ebből a régebbi verzióból is.

umpalumpa

2014. december 15.

Egyrészt MsTindigo hatására, másrészt, az én és a 3 évesem ekcémája miatt is választottam ezt a testápolót. Szegény kicsinek "csak" a csuklóján van egy pici területen (örökletes), de megyünk az illatmentes kencék felé (lehetőleg PC-vel kenem az arcom, kiv. Nivea maszk :S).
Szóval elsőre műanyag illata volt, de felszívódva nem érezhető. Ez is sztem csak a flakonba zártság miatt. Nagyon szépen, maradéktalanul felszívódik, kellemes az állaga. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Kardvirág

2014. december 8.

Áldom MsTindigo nevét a tippért. Alapból száraz a bőröm, ami ilyenkor a hidegtől átmegy pikkelyes-viszketősbe. Főleg a lábszáramon. Általában a testápolók semmit sem értek, ezért hanyagoltam is a használatukat. Ahhoz túl lusta vagyok, hogy feleslegesen kenegessem magam, de ettől olyan pihe-puha lett a bőröm, hogy állandóan simogatnám! És nem is drága. Megérdemli a csodaszer jelzőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

garden32

2014. november 21.

Végre egy testápoló ami beszívódik, és nem képez réteget a bőrömön. Igazából nem igényli a bőröm rendszeresen testápoló használatát, ha mégis használtam kifejezetten utáltam, hogy reggel zuhanyzás közben mostam le magamról az este felkent testápoló réteget. Állagra tényleg folyós,de a szép összetevői, és a fent említett jó tulajdonsága miatt öt csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Willow

2014. november 8.

Nincs illata, el se hiszem. Vizes, kicsit híg, kicsit ragad, kicsit fehér egy ideig, de mondtam már hogy nincs illata? Nagyon jól hidratál kiszáradt piros foltokat, cserepes könyököt is. És tényleg semmi illata nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

vinter

2014. október 18.

A szép összetevőlistája miatt vettem meg, fontos szempont volt, hogy illatanyagmentes legyen. Komolyan, életem első testápolója, amiből az egész flakont elhasználom és nem kerül idő előtt a kukába. Nagyon megszerettem, megfelelően hidratálja a kiszáradt bőrt, bár kicsit lassabban szívódik fel, de később nem hagy ragacsos érzetet maga után. Kéz- és lábápolónak is tökéletes, örök helye lesz az éjjeliszekrényemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Fanni91

2014. június 20.

Gyönyörű összetevői vannak. Fürdés után szoktam vizes bőrre kenni. Garnieres illatmentes testápolójával használom felváltva. Sminklemosásra és gyantamaradványok eltávolítására is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

kontrakcio

2014. május 28.

Én is a szép összetevői miatt vettem meg magamnak. Nem rossz, hidratál, nyugtatja a bőrt, de elájulva azért nem vagyok tőle. Az állaga nekem túl folyós, és sokáig kell kenegetni a bőrön, hogy beszívódjon és eltűnjön a fehér réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

PAncsi79

2014. május 22.

Viszonylag száraz bőröm van, bár amióta jobban megválogatom, hogy milyen termékeket használok a bőrömre, azóta sokkal jobb a helyzet.
Ezt is azért vettem, mert ma már inkább tiszta összetevőjű, babatermékeket használok és nálam a testápoló szinte létszükséglet. Eleinte kicsit tartottam tőle, hogy mivel eléggé hív, vizes állaga van, nem fog eléggé hidratálni, így babolaj fölé használtam.
Majd szép lassan rájöttem, hogy ha elfelejtettem a babaolajat, akkor is nagyon jól hidratált a bőröm csak ennek az ápoló hatásától, mert valamiféle kis huncutságnak köszönhetően ez a hígnak tűnő kis krém már önmagában is nagyon jól ápolja a bőrt! :)
Nagyon megszerettem a Babylove termékeket, ennek is örök helye lesz a fürdőszobámban :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

Dana1983

2014. május 16.

Ezt a testápolót a kitűnő összetevői miatt vettem meg. Életem legjobb testápolója bár az is igaz, hogy nekem nincs brutálisan kiszáradva a bőröm a lábamon/kezemen/testemen. Viszonylag híg, vizes jellegű, illatmentes termék ez. Felkenés után egy fehér réteget hagy a bőrön, de ha fél-egy perc múlva átsimítjuk a "kezelt felületet", akkor eltűnik. A krém amúgy teljes mértékben beszívódik, nem hagy semmit a bőrön. A hidratáló hatása kiváló, több nap után is érzem. Ja, és még olcsó is. Amíg gyártják ezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.