Babylove

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sharklady87, Módosítva: 2020. július 17.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Száraz, érzékeny és allergiás hajlamú bőrre
  • Mandulaolajjal
  • Parfüm mentes
  • Nem csípi a szemet

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tudatosborapolas

2022. július 4.

Sajnos hosszútávon eltömítette a hátamon lévő pórusokat, tele lettem miteszerekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

doricka

2022. június 30.

Fantasztikus gyengéd lemosó, elsősorban arcra és intim területekre használom, de az is előfordul hogy simán testre tusfürdő helyett. Enyhén habzó, krémes textúra, nem szárítja ki a bőrt és nem irritál. Ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 30.

Lorna

2022. június 30.

Kellemes, krémes, fehér, illatmentes (ami illatot lehet érezni az összetevők miatt az visszafogott, nem zavaró.) szívesen használom fürdéshez. Pumpás kiszerelés ideális, nagy adagot kapunk. Lassan fogy, nem irritál, talán minimálisan szárít (de elég száraz a bőröm)
Hajmosásra annyira nem vált be, hébe-hóba használni igen, de szerintem egy idő után nem érezném elégnek a tisztító hatását. Száraz, érzékeny fejbőrre jobban beválhat.
Újravenném ha pénztárcabarát, illatmentes tusfürdőt keresnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

Újravenném ha pénztárcabarát, illatmentes tusfürdőt keresnék.

nagynomy

2022. június 8.

Arctisztításra használom és időnként tusoláshoz. Az érzékeny arcbőrömnek tökéletes, tisztít, illatmentes, nem okoz pattanásokat, se kipirosodást. Pici mennyiség elég belőle, a nagy kiszerelés miatt így sokáig elég. Egyelőre maradok ennél, nem térek vissza a drágább arclemosókhoz, melyek közül volt amelyik közel ennyit nem tudott. Meg vagyok elégedve a termékkel nagyon.Hajmosásra kipróbáltam, kiváló termék, bevált arra is. Valóban tetőtől talpig használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 8.

Anasztazia20

2022. június 8.

Nagyon szereti a fejbőröm. A gyorsan zsírosodó, zsíros korpára hajlamos fejbőrömet ezzel mosom kétnaponta, és heti egyszer Nizorallal, így most már a fejbőröm nem fáj és nem viszket. Általában balzsamozok utána, de ha elmarad a balzsam, még akkor is elég puha és fényes a hajam tőle. Sminklemosónak is tökéletes, szemfestékhez esetleg kétszer kell mosni, viszont egyáltalán nem irritál. Tusfürdőnek inkább az Unguentum Hydrophilcum Nonionicum mosdókenőcs vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

Lili2109

2022. május 19.

Imádom, annyira jó testre és arcra is!! Nagyon jók az összetevői, nem szárít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 19.

Imádom, annyira jó testre és arcra is!! Nagyon jók az összetevői, nem szárít

Brviki

2022. április 25.

Csoda!! A bőröm nem bírja a szulfátokat. Mivel samponból kénytelen vagyok szulfátosat használni, amikor az végig folyik a bőrömön, máris jönnek elő a piros, viszkető foltok. Így amikor hajat mosok, tudom hogy tusolni utána ezzel fogok, hogy kíméljem a bőröm. Ugyanez borotválkozásnál. Egyébként is néha nincs kedvem parfümös tusikkal fürödni. Egyre többet nyúlok hozzá. Kíméli a bőrt, és épp annyira tisztít amennyire kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 25.

natulcien

2022. április 24.

Nagyon jó ár-érték arányú fürdető, amit felnőttként használok és megfelelően hidratál, így egy biztonságos, könnyen elérhető tusi, ha gyorsan kell beszerezni valamit, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

OroszBeus

2022. április 22.

Nagyon kellemesen krémes állagú fürdető. Én a kislányomra használom főleg és neki tökéletes. Ettől szerencsére nincsenek rajta piros foltok. Mindenképpen újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Zsu97

2022. április 16.

Tényleg csodaszer! Már semmit sem viselt el a bőröm, mindenféle márkától, hipoallergén tusfürdőtől viszkettem. Végső elkeseredésemben a baba részlegen kezdtem nézelődni, rátaláltam erre a csodára és már több mint egy éve mindenre is tökéletes. Jó az állaga, imadom, hogy illatmentes, nem szárít, nem allergizál. Arclemosónak is ezt használom. Remélem sosem szűnik meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate