Babylove

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sharklady87, Módosítva: 2020. július 17.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Száraz, érzékeny és allergiás hajlamú bőrre
  • Mandulaolajjal
  • Parfüm mentes
  • Nem csípi a szemet

Mantra

2021. május 8.

Tényleg balzsam, ettől senki se várjon nagy habot, de megfelelően tisztít és növeli a komfortérzetem. Bátran kenem mindenhova az összetevői végett, örülök, hogy nincs illata, nem szárít és nem irritál.Egyszerű, de nagyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

lolkabolka

2021. május 7.

Itteni jó vélemények hatására vettem meg. Nagyon tetszik ez az illatsemlegesség...kimondottan. Kézmosónak nagyon bevált, a folyamatos fertőtlenítést, kézmosást és a hidegebb időt nagyon megérzi a bőröm. Kipróbáltam már arclemosónak is, de maradok a beváltnál. Tusfürdő helyett és intim mosakodónak is szuper. Nagyon ajánlom gyerekeknek, érzékeny bőrű felnőtteknek, vagy annak akinek besokall a bőre egy-egy vacak kozmetikum után.

Update: Továbbra is nagyon szeretem!! Receptre kellene felírni mindenkinek a vacak patikai mosakodó, meg a felesleges vegyi cuccokat tartalmazó ilyen-olyan szagos tusfürdők helyett. Ápoló, tisztító hatása nagyon jó és kíméletes!!! Amolyan mindenre IS jó termék. Kézmosásra, zuhanyozásra rendszeresen használom, néha viszont sampon helyett és arctisztító helyett is jó szolgálatot tesz. Utazáshoz főnyeremény. Kiritkultak az ilyen-olyan tusfürdők, lemosók és samponok a fürdőszobából....jéééé kevesebb műanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Kitsyke

2021. május 2.

Végre, végre, végre! Megvan az arclemosóm! :) Samponként is bevált:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Végre, végre, végre! Megvan az arclemosóm! :) Samponként is bevált:)

Liela

2021. április 28.

Ez a termek a legjobb dolog a vilagon. Ez a masodik lepes az esti arcapolo rutinomban, szepen leszedi az olajat (az is babylove, btw), nagyon gyenged, nem feszul a borom utana. Ezzel zuhanyzom, semmi kiutes, es bonuszkent ezt hasznalom szulfatmentes samponnak CGM rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

bucieli

2021. április 25.

Arclemosó, tusfürdő, sampon...Mindenhova is kenem :D
Szuper érzés vele fürdeni, nem szárít, nincs tele felesleges összetevőkkel, pénztárcabarát
Igazi musthave
CGM-be is szuper, bár ha csak ezt hazsnálod, akkor havonta ne hagyd ki a szulfátos hajmosást

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

Arclemosó, tusfürdő, sampon...Mindenhova is kenem :D
Igazi musthave

Cynthia99

2021. április 19.

Szuper tusfürdőnek, samponnak és arctisztítónak is! Szépen leszedi az olajat a dupla tisztítás első lépését és megtisztítja a bőrt! Puha lesz utána a bőröm és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 19.

LadyDeath

2021. április 18.

Tusfürdő helyett használom, mivel az illatos, erősen habzó tusfürdők szárították és irritálták a bőrömet. Elégedett vagyok vele, teszi a dolgát, de közben nem bántja a bőrömet és még kicsit hidratálja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Nikolaj

2021. április 14.

2. arclemosónak használom, nagyon jó a szenzitív, irritatív bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

2. arclemosónak használom, nagyon jó a szenzitív, irritatív bőrömre.

bkriszta020414

2021. április 14.

Balea med waschgelt cseréltem erre. Egyáltalán nem bántam meg. Ennyi pénzért konkrétan hozzávágják az emberhez. Arclemosóként és tusfürdőként is használtam már, de arclemosónak jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Voros

2021. április 12.

Fürdésrehasználom, hidratálja a bőrömet, szeretem. Arcmosáshoz próbáltam, viszont miután lemostam olyan érzés, mintha nem jönne le 100%-osan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate