Babylove

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sharklady87, Módosítva: 2020. július 17.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Száraz, érzékeny és allergiás hajlamú bőrre
  • Mandulaolajjal
  • Parfüm mentes
  • Nem csípi a szemet

Lillalaland

2024. április 26.

Tusfürdőnek használom, nem irritálja a bőrömet pedig van egy-két folt ahol nagyon nehéz kordában tartani az ekcémámat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

antalrenata

2024. április 9.

Érzékeny bőrre kiváló. Nem irritál,nem csípi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 9.

Érzékeny bőrre kiváló. Nem irritál,nem csípi a szemet.

csekeanita92

2024. január 22.

Én a gyerekek fürdetéséhez és a saját arcom tisztításához is ezt használom. Nem irritál, nem szárít, de mégis szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

kzmdra

2024. január 5.

Van, hogy ezzel fürdök, de elsősorban dupla arctisztítás második lépéseként használom. Tökéletesen megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 5.

browniegirl90

2023. november 20.

Dupla arctisztitas második lépése nálam. Bevált, nem irritál, nem szárit, nekem nincs túl sok elvárásom egy habzó lemosónál, de azoknak eleget tesz. Nagy kiszerelésű, így reggeli és esti használat mellett is hónapokig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 20.

Schuller

2023. május 28.

Szép összetevők, szeretem, remélem sokáig elérhető lesz, és nem változtatják meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 28.

adri585

2023. április 22.

Ezt használom az arcomra testemre és nekem nagyon jó. Nem szárad a bőröm olyan tejes nagyon szeretem olyan mint a cerave tejes zöld lemosó csak olcsóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 22.

Buklika

2023. február 12.

Felnőttként hasznaltam el, tusoláskor. Nekem nagyon furcsa volt, hogy nagyon gyengén habzott, mintha testápolót kentem volna magamra. Pozitívum, hogy egyáltalán nem szárította a bőröm. Igazából nem nekem való volt, ezért nem éreztem csodaszernek, de ettől függetlenük szerintem ez egy jó termék. Azért mindenképpen megérte megvennem, mert amint kifogyott, másik tusfürdő utántöltőjét öntöttem bele, praktikus a nagy, pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

PapDiuska

2023. február 5.

Sziasztok!Pár hónapja nagyon csúnya kiütéseim lettek,azóta minden ami a bőrömmel érintkezik illetve a tisztító szereket is lecseréltem.Nekem nagyon bevált ez a mosakodó balzsam,látom írjátok sokan nem habzik annyira.Épp ezért nagyszerű termék,mert nincs telenyomva habosító anyagokkal amik egyébként nem túl jók a bőrnek.Karácsonyra kaptam rossmannos ajándékutalványt és vettem ott is sajátmárkás sensitiv babafürdetőt,hát el is kezdtem tőle viszketni.Illetve nagyon érdekes,mert ennek a dmesnek van sima sensitive is,ami nagyon habzik és attól is viszketek.De ez az Ultra sensitive ezt nagyon eltalálták.Krémes és tényleg valóban már fürdésnél ápolja a bőrt.Ha 10csillag lenne akkor is 11et adnék.Kiváló termék,kiváló kiszerelés,szuper ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 5.

panther

2023. január 28.

Itteni vélemények alapján vettem meg mert kellett már egy parfümmentes, nyugtató tusfürdő. Babáról váltottam Barnangenre mert kirügyezett a hátam, de sajnos nem lett jobb. Egyaltalán nem gondolom, hogy ez a kettő márka hibája lenne mert sokszor újravettem már mind a kettőt, a bőröm egyszerűen besokallt. Ez a tusfürdő viszon remek, jól tisztít és eltüntette a pattikat. Olyan gyengéd, hogy arcot is szoktam vele mosni tusolás közben, és ez nálam nagy szó, ugyanis elég kényes az arcbőröm ilyen téren.

A kiszerelés nagyon kényelmes és plusz pont, hogy újratölthető! Az állaga vizes, de tökéletesen tisztít. Nekem kicsit nehezen habzik, de nem zavar, vettem hozzá szivacsot és azzal tökéletes, csak hozzá kell szokni. Szerintem én megtaláltam a tökéletes tusfürdőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.