Babylove

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. október 30.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Fürdető balzsam mályva kivonattal és panthenollal. Értékes összetevőkkel és 1/3 rész testápolóval. Védi a bőrt a kiszáradástól. A magas testápoló tartalom révén már fürdés közben intenzíven hidratálja a babák bőrét. Felnőttek mindennapos testápolására is alkalmas.

Schmetterling

2019. december 2.

Mellényúltam és úgy került hozzánk, egyébként a samponos verzióját használjuk. Rosszat nem tudok róla mondani, pihepuha illatosak a gyerekek esténkét a fürdés után, irritációt nem okozott náluk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

dio14

2019. november 9.

Rájöttem, hogy az egész testem nem szereti a szulfátos termékeket, ezért vettem ezt tusfürdőnek. Nagyon tetszik, hogy pumpás, és a nagy kiszerelés. Én fürdőlabdával használom, jól felhabosodik, az illata is tetszik. Egyáltalán nem szárit, nem is kelll mindennap testápolóznom. Már a második flakont használom, de maradok is ennél, nagyon bevállt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

nyk

2019. október 29.

Megszűnt sajnos a Lidlben a saját márkás babafürdető, amit imádtunk, így sajnos új tusfürdőt kellett keresnünk. Az én bőröm csak szimplán érzékeny a férjemé viszont ekcémára is hajlamos, így nincs egyszerű dolgunk tusfürdő váltáskor. Ez a termék bizonyult (eddig) a legjobb alternatívának a Cien Baby helyett. Nekünk nem okozott irritációt és nem rontott a férjem ekcémáján sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

anett8820

2019. október 3.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Brutál száraz bőröm van, az arcom pedig érzékeny, kipirosodásra hajlamos és száraz is. Zuhanyzásra használtam kb két alkalommal, még a testemre elemegy ...na de az arcomat amikor mostam vele... utána bevörösödött és égett... nagyon. Már többször jártam így DM-es saját márkás cuccal, azt hiszem mostmár nem kísérletezem többet. Ez nekem nem jött be. Elhasználom kézmosónak, ha már megvettem, de az arcomra tuti nem kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Mahoney

2019. június 7.

mi a babánkra használjuk, azt a verziót amelyik fürdető és sampon egyben, nem tudom hogy ez-e az. szeretem az illatát, a nivea ugyanilyen termékét váltottuk le erre. nem szárítja a babám bőrét, mert használtunk olyat is ami nagyon kiszárította neki. majd ahogy növekszik a babám kipróbálunk még mást is de egyenlőre ez a tuti befutó.😉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

mliptak

2019. május 27.

A hidratáló (vagy legalábbis nem szárító) hatása miatt szereztem be. Ezt a részét szépen teljesítette is nálam, nem szárított, hidratáló hatása viszont nem túl tartós. Az állaga tetszett, illetve a pumpás kiszereléseket nagyon kedvelem. Az egyetlen negítavum az illata nálam sajnos, az nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

sziluetta

2019. február 26.

Hát nem szépítek, szerintem ez a cucc szárít. Én az ekcémás kezemre vettem kézmosónak, de tusfürdő helyett is kipróbáltam, és hát szárazabb lett a bőröm, mint amilyen volt. Nem tudom mi lehet az oka, mert itt mindenki dícséri és igazából ezért is mertem megvenni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Anett1116

2018. november 18.

Csak ezzel fürdetjük a kicsit. Nagyon szeretjük,nem okoz irritációt. Kellemes az illata. A pumpás kiszerelés plusz pont 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

kicsibubu

2018. november 12.

Csodálatos kis termék ez, már évek óta csak babafürdetőket használok, mert nem szárítják a bőröm, testápoló sem kell. Ez is és a Müller, Rossmann saját márkása is nagy kedvenc, ezerszer jobbak mint bármilyen tusfürdő *******

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Dorinaa

2018. október 28.

Szeretem nagyon, mindenre ezt használom, samponnak nekem egy kicsit nehéz volt. Az illata nagyon kellemes baba illat, tiszta, és puha a bőröm tőle. Bevált. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak