Babylove

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

Vicuska918

2019. május 3.

Kellemes az illata. Zsíros krém, ezért inkább éjszakára használom, de a kiszáradt, ekcémás kezemnek jót tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

miti08

2017. július 4.

1,5 éves kislányom arcára szoktam használni. Régen száraz és ekcémás volt a bőre, mára elmúlt de szereti használni, szóval használjuk. Néha én is felkentem a kiszáradt részeimre, például könyök, térd de nekem nem sokat csinált. Jó kis termék, de engem nem nyűgözött le, kaphatóak jobb babatestápolók is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Zaynab

2017. április 11.

Szederke véleményével majdnem teljesen egyetértek.

Pozitívumok:

- kellemes állag, (ez a sűrűbbik verzió, a sima arckrém mintha puhább lenne, de nem tudom),
- könnyű beszerezni,
- egész testre használható (arcon csak orcán, nagyon vékonyan, ritkán),
- olcsó.

Negatívumok:

- az illatanyag,
- noha olcsó egy tubus, de nálam egy hét alatt el is fogy, így meg már kevésbé éri meg. Azt hiszem volt olyan régen, hogy 3-4 darabot vettem egyszerre, mert tényleg az volt a havi adagom belőle, de akkor meg már 2000 forintra jött ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 11.

Szederke véleményével majdnem teljesen egyetértek.

Pozitívumok:

- könnyű beszerezni,
- egész testre használható (arcon csak orcán, nagyon vékonyan, ritkán),
- olcsó.

Negatívumok:

- az illatanyag,

szederke

2017. április 11.

Már vagy ötöt elhasználtam belőle, ha nem többet. Száraz könyökre,kézre, lábra vagy gyantázás után használom. Télen pedig ha két oldalt kipirosodik nagyon a bőröm, és kiszárad akkor is jó szolgálatot tesz. Nem okoz pattanásokat se, de csak módjával alkalmazom arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

katemoss

2017. március 27.

Én is kézkrémnek használom, és sok terméket használtam bár, de ez veri az összeset. A legjobb benne az isteni babaillat. Imádom. Télen a nagy hidegben néha az arcomat is bekentem vele, reggelre egy kiszáradás folt se volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

r0606

2017. március 3.

Kézkrémnek használom, picit lasabban szívódik be, mint a sima kézkrémek, de sokkal jobban hidratál! Az ekcémán is segített, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

nanne

2017. február 19.

Arcra nem kenném, de a könyökömre illetve esténként a nagyon száraz kezemre igen, esetleg lábszáramra is, mert elég nehéz krém. Lassan szívódik be, ezért sajnos nem lesz táskábadobós kézkrém, de ilyen univerzális téli krémnek nagyon jó, sajnálom, hogy csak nemrég fedeztem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

redrick

2017. február 5.

Ureás Balea kézkrémet szoktam használni, azonban az egyik DM pont kifogyott belőle, ezért erre a krémre esett a választás, nem bántam meg. Kicsit olajosabb hatása van, viszont az illata nagyon kellemes és a kiszerelése barátságos, nem foglal akkora helyet. Ha épp kiszaladok és elfelejtek felvenni kesztyűt ebben a nyálkás hidegben, akkor sem szárad ki a bőröm, abszolút megéri az árát ez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

puszilva

2017. január 6.

Kézkrémnek használom, tökéletes. A "valódi" kézkrémek többségétől jobban kiszáradt a bőröm mint előtte, amióta ezt használom sokat javult ez a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

hejamkoa

2016. december 6.

Ez körülbelül a huszadik krém, amit a kezemre kipróbáltam, mert télen rettenetesen ki tud száradni. Elég jó, kicsit zsíros de viszonylag rövid idő után felszívódik és szépen felpuhítja a bőrömet, bár nem túl hosszantartó a hatása. Mindenesetre, az összetevőit tekintve nagyon jó, főleg ilyen árban. Nem tudom, újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol