Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. november 6.

Kategória:   Kézkrémek

Makadámiadió olajjal és shea vajjal intenzíven ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 100 ml

zfruzsi

2019. március 24.

Nem szerettem sem az illatát, sem az állagát, így jó néhány szenvedős próbálkozás után továbbajándékoztam. Szeretem alapvetően a márkát, de ez nagyon nem vált be nekem, úgyhogy legközelebb valami gyümölcsösebb és könnyedebb állagú kézkrémet keresek náluk szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

dynah13

2018. október 30.

Az illataval nem vagyok annyira kibekulve, de a krem maga jol funkcional, hidratal, bar kicsit nehezebb az allaga, mint a tobbi kezkreme, maszkosabb hatasu.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

wildrose

2018. március 4.

Erős, de számomra nagyon kellemes illatú, kifejezetten könnyű állagú kézkrém, ezért szerintem maszkként lehetetlen is lenne alkalmazni. Nagyon lassan szívódik fel, és az ápoló hatása is maximum közepesnek mondható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

ildi95

2018. február 16.

Anyukámat ajándékoztam meg a krémmel. Neki ultraszáraz bőre van a kezém, jóformán másodpercek alatt felszív minden krémet, ezt nagyon szerette. Tetszett neki az illata, erződött -szerinte- a mogyoró is, szóval jó tapasztalatai vannak róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Linuxo

2017. április 20.

Bosszantóan rosszak ezzel a kézkémmel a tapasztalataim. Először is nem vagyok az a típus, hogy felnyitogassam a termékeket az üzletekben, de ezt a kézkrémet nem ártott volna megszaglászni vásárlás előtt. Alapvetően nagyon kedvelem a Balea terméket, de ez hatalmas csalódás. A szaga (direkt nem illatot írok!!!) bennem szörnyen kellemetlen emlékeket ébreszt... Én makadámiadió olaj és shea vaj illatát képzeltem el, hogy ezt fogom kapni a pénzemért. Hát nem ezt kaptam... Amint kinyomtam a tubusból a krémet azt hiszem ibolya virág illata csapott meg, ami annak idején az egyik nagyanyám fésülködő asztala körül lengedezett. Valamelyik öregasszonyos parfümjének az illata. Számomra ez az illat egyet jelent azzal, hogy olyan volt mintha visszarepültem volna az időben. Újra 10 éves voltam, ott álltam a nagyszülői hálóban, szigorúan karácsonykor, vagy húsvétkor, egyébként nem nagyon kellett menni apuka szüleihez. Elvált szülők gyereke voltam, nem nagyon kellett mennem gyakrabban, hála a jó Istennek! Különbség tétel unoka és unoka között, manipulálás, gyűlölködés stb. ezeket az érzések rémlenek fel. Mindenre számítottam csak arra nem, hogy egy krém használatánál ilyen dolgok törnek elő. Nyilván nem tudtam elhasználni a terméket, ami amúgy éjszakára kézmaszként szuper lett volna, a hidratáló hatásával nem volt gond. Csak ne lett volna ez a kellemetlen szaga. Katasztrófa volt még a tubus nehézkes nyitása-záródása, minden egyes használatnál azt hittem elhagyom egy körmömet, más Balea kézkrém tubusával még sosem jártam így. Levonok 2 csillagot: egyet a csomagolás miatt, egyet érzelmi okokból. :(
Visszatérek az ureáshoz, azt többször is újra vettem már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Visszatérek az ureáshoz, azt többször is újra vettem már.

Evko

2017. március 15.

Itteni vélemények alapján vettem meg,nem rossz.Majd arra leszek kiváncsi maszkként mennyire hidratál jobban.Ár-érték arányban szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

olaszdori

2017. február 15.

Szerettem.Bár elég zsíros krém, de lefekvés előtt ha felkentem úgy elviseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Szerettem.Bár elég zsíros krém, de lefekvés előtt ha felkentem úgy elviseltem.

zs001

2017. február 6.

Nekem sajnos nem vált be. Ragad, és számomra nagyon erős, taszító az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Nekem sajnos nem vált be. Ragad, és számomra nagyon erős, taszító az illata.

saretta

2017. február 4.

eléggé szárazak a kezeim (minden évszakban, de télen különösen). ez a krém nagyon jót tesz a hideg által megtépázott kis kezeimnek, tényleg nem szívódik be egyből, de ez egyáltalán nem zavaró, puha, selymes lesz utána a bőröm és az illata is tetszik, ami pedig nagyon fontos, hogy a hatása is tartós :) száraz bőrre tökéletes téli kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

szanika

2017. január 9.

Nekem nincs az illatával semmi bajom. Akciósan vettem 299 Ft-ért. Testes krém, olajat tartalmaz és ezt a felkenés után érezni is egy kis ideig. Nem egyből szívódik fel, de nem kell túl sok idő, tehát nappalra is simán jó.
Én ezt a maszkos dolgot nem szoktam alkalmazni, bár ma reggel a buszon munkába jövet felkentem és úgy húztam fel a kesztyűm, 40 perc alatt értem be az irodába puha kezekkel. Úgyhogy lehet ezt a módszert fogom minden nap alkalmazni.
500 Ft-ért nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

500 Ft-ért nem venném újra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak