Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás.

Testápoló őszibarack és vízililiom illattal.

Aquariusgirl

2016. október 23.

Még nyáron vettem, de akkor nekem "sok" volt, uh eltettem. Most viszont tökéletes. Tapasztalatom, teljesen egyezik az előttem véleményezőkével :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 23.

Zsuzska1979

2016. július 24.

Nagyon szeretem az illatát és puha tőle a bőröm ami egyebként hajlamos a kiszáradasra. Legutóbb egy elég súlyos napégés utan nagyon kiszáradt a bőröm és azt is pár nap alatt szépen helyrehozta. Nekem is az az egyetlen bajom vele hogy limitált kiadás. De valószínűleg jön majd helyette más illatban új tubusos limitált kiadású testápoló. Mindig jók szoktak lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

peto.kittus

2016. május 30.

Mennyie az ilatta és nagyon jól hidratál, viszont egyet értek az előttem szólóval , kár hogy limitált.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

jenni95

2016. május 3.

isteni az illata ! :) gyorsan beszivodik es eleg sokaig erzodik az illata
kar hogy csak limitalt.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

isteni az illata ! :) gyorsan beszivodik es eleg sokaig erzodik az illata
kar hogy csak limitalt.. :(

siss

2016. április 23.

Fincsi édeskés cukorkaillata van,egy kicsi barackos gyümölcsösséggel-a tubusban és a felkenés pillanatában.Beszívódás után pedig inkább egy friss illatú vonal marad,gondolom az lenne a vízililiom.Nincs erős illata,kellemes kategória,de amúgy is elillan hamar.Állaga,hatása ugyanolyan mint a limitált tubusos Baleáké szokott lenni.Könnyen kenhető,rajtam hamar beszívódik,viszont a tenyerem ragacsos marad amit muszáj lemosnom,mert idegesít.De a testemen nem ragadok és a pizsi sem rám.
Normál bőr mindennapos ápolására kiváló,száraz bőrűeknek kevés lesz
Én egy picit sajnálom,hogy nem a barackos édes illat a domináns,de ettől függetlenül nem rossz.
Egy könnyed,kellemes kis tavaszi/nyári testápoló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Normál bőr mindennapos ápolására kiváló,száraz bőrűeknek kevés lesz
Egy könnyed,kellemes kis tavaszi/nyári testápoló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak