Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2020. május 28.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

namii

2020. május 25.

Tengerpart illata van <3
Nagyon szeretem, olcso is, tartos az illata. Engem borotvalkozas utan is tokre husit peldaul, mindig ezzel furdok le utana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Tengerpart illata van <3

Bettu

2020. május 22.

Na végre beszereztem. 😁 Tényleg nagyon jó nyári illata van, bár nem mindennapos tusinak vettem, csak szoli után fogom használni. Ennyi pénzért teljesen jó.

Update: Nem csak szoli után használom. 🤭
Egyszerűen imádok vele lezuhanyozni, mikor kint forróság van. Teljesen felfrissit. Anyukámnak is vettem belőle idén nyárra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Update: Nem csak szoli után használom. 🤭

esztertopi

2020. május 4.

Egyszerűen imádom ezt a tusfürdőt!
Az illata abszolút a nyarat idézi fel bennem. Megéri az árát, igaz nem tud többet mint más tusfürdő de az illata megfogott. A kedvencem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Egyszerűen imádom ezt a tusfürdőt!

zita98

2020. május 1.

Egyik legjobb tusfürdő ever. Állagra, illatra. Tipikus nyári illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Egyik legjobb tusfürdő ever. Állagra, illatra. Tipikus nyári illat. :)

humankind

2020. április 24.

Nyáron nagyon szeretem használni, jó emlékeket idéz. Nem tud többet mint egy másik tusfürdő, az ára is szuper kedvező, én is csak az illata miatt veszem néha újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 24.

bibike2000

2020. április 15.

Tetszik az illata, szoli után tényleg hűsít. Az ára is nagyon jó. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

wallflower87

2020. március 31.

Ennek a terméknek szerintem nem is naptej, vagy nyaralásillata van, inkább arra az émelyítő, művi szoláriumszagra emlékeztet, amit alig vársz, hogy lemoshass végre magadról. Számomra egyáltalán nem kellemes, de hát kinek mi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

csillag8

2020. március 18.

Illata nagyon jó de sima átlag tudású;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Illata nagyon jó de sima átlag tudású;)

Laroselly

2020. március 9.

Nagyon szupi nyári illat, nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

Nagyon szupi nyári illat, nem szárít!

Aleca89

2020. március 8.

Ez az egyik kedvenc Balea tusim. Mindig a nyaralást juttatja eszembe és az illata nagyon egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.