Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

GlamiKitty

2019. május 22.

Tavaly vettem a nyaralásra, és hát... imádtam :) az idén is biztosan be fogom szerezni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

florentina

2019. május 15.

Nagyon szeretem az illatát, máshogy nem tudom kifejezni, számomra is "nyár" illata van. Újra és újra visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Szandibeauty

2019. május 12.

Bár agyon m lett hipeolva, annyira nem nagy szám, mint ahogy be van harangozva. Érdemes kipróbálni, hűsít, de én nem vagyok kibékülve az illatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Wee

2019. április 14.

Nekem az illata nagyon mű és rosszul vagyok tőle, ki is dobtam 2 próbálkozás után...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Bettu

2019. április 14.

Na végre beszereztem. 😁 Tényleg nagyon jó nyári illata van, bár nem mindennapos tusinak vettem, csak szoli után fogom használni. Ennyi pénzért teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

zfruzsi

2019. március 24.

Nagyon szeretem a Balea tusikat és tudom, hogy sokaknak ez a kedvence a sok közül az illata miatt - nekem épp az, ami miatt kevésbé szeretem, mint a többit. Én jobban szeretem a gyümölcsösebb illatokat, de a sima édesekkel is le lehet venni a lábamról - ez viszont valamiért nem ejtett szerelembe, ahogy sok másik a márkától. Nem is volt vele bajom, de a többit jobban szeretem, úgyhogy nem venném újra szerintem - max akkor ha nem találnék akkor aktuálisan jobbat nála - bár azért erre elég kevés esélyt látok a márkát ismerve. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Bridzsitt

2019. március 17.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Az illata nagyon nyári, főleg napozás után imádom. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Axela8

2019. március 13.

A kedvenc nyári tusfürdőm! Annyira finom, annyira nyári. Jól habzik, kellemes érzést hagy maga után és persze isteni illatot. Alig várom, hogy használhassam. Mindenkinek megér egy próbát. Engem annyira feltölt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

rekucccc

2019. március 8.

Nyáron imádom ezt a tusfürdőt használni, annyira kellemes, frissítő illata van, csak kár, hogy nem érződik sokáig :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Kokuszreszelek

2019. február 25.

Az illata csodálatos, csak sajnos nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Az illata csodálatos, csak sajnos nem marad meg sokáig.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.