Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2020. május 28.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Daisyyy

2020. augusztus 4.

Különleges illata van, nem az a szokványos, elsőre nekem nem is tetszett, túl sósnak, vagy szoláriumszagúnak gondoltam, de aztán megszerettem valahogy. A habzása, és állaga viszont nem túl nyerő, ahogyan úgy általában a Balea tusfürdők, ez sem habzik túl jól, és kicsit híg. Olcsó, a célnak megfelel nyáron, amikor többször zuhanyzik az ember, és tényleg hűsít, itt-ott csíp is, de mindent egybevetve nem bántam meg, hogy megvettem, erős közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Kazylo

2020. augusztus 4.

Télen is ezt szerettem használni, mert a nyárra emlékeztet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Télen is ezt szerettem használni, mert a nyárra emlékeztet.

racheldawes

2020. augusztus 3.

Egyáltalán nem tartozok a márka fürdőtermékeinek rajongói közé, de a rengeteg jó vélemény hatására úgy gondoltam, kipróbálom. Sajnos ez a termék sem jött be, leginkább talán a híg, habzásra képtelen állaga zavart. Az illata egész jó, de rajtam abszolút nem tartós. Nagyon olcsó, szóval egyszer megérte kipróbálni, de még egyszer nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Lorna

2020. július 27.

Nem vagyok nagyon oda a kókuszos illatokért, de annyira jókat olvastam róla, hogy adtam neki egy esélyt. Hát megbántam. Tanulság :ha tudod hogy nem szeretsz valamit ami mindenki szeretsz, ne próbáld meg ráerőltetni magadra. Ússz a gyenge műkókusz árral szemben. Carpe diem. Felmosásra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Effi

2020. július 23.

Nem igazán jött be. Hiába olcsó, nem gazdaságos, sok kell belőle, mert nem habzik túl jól.
Az illata pedig...az első néhány szimatoláskor tényleg kellemes, nyári hangulatot áraszt, de számomra egy hét után vált unalmasan édes kis semmiséggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Qwerty

2020. július 21.

Megvettem, kíváncsi voltam, sok jó vélemény....ennyi veréb nem tévedhet. Nyilván nem is téved. Igaz nem olvastam el mind a 800sok véleményt róla, mert bizonyára leírta valaki, hogy a "jó illata van" az kókuszos tejsütit jelent. Hát én meg nem nyitottam ki a boltban, hogy megszagolgassam, így a strandon szembesültem azzal, hogy ez igencsak büdös. Valami hihetetlen módon irtózom attól, hogy cukrásztermékek szagát kenjem, fújjam magamra, amit én sem értek, mert az édességet szeretem. Így jártam. Hűsítő hatását nem vettem észre és pont annyira szárít, mint bármelyik másik tusfürdő. Gondolom pont annyira tisztít is. Szerencsére a szaga nem marad meg kicsit sem, de én ezt még kézmosónak sem szeretném elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

picibalang

2020. július 13.

Nálam évek óta óriási kedvenc, és instant nyár hangulatom lesz tőle! :D Idén még nem vettem meg, de szerintem ma ezt pótolom... (nekem már tényleg a nyár alapkelléke :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Vivus94

2020. július 13.

Nagyon jó illata van, kellemes a használata napozás után. Nem szárít, tényleg kicsit hűsít. Az ára pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Timi8

2020. július 11.

Update: Bár már lassan tényleg évek òta csak szappannal zuhanyzom, de ebből idén nyárra is muszáj volt beszereznem. Van, hogy csak illatolgatom, 1×-1x használom is, imádom, bocs, imádjuk, merthogy a férjem is megrögzött fogyasztò. Nekünk nagyon bevált!

Sajnos nincs meg amit ide írtam ;( de szívesen leírom mèg egyszer, mert függő lettem! Tavaly nyàr előtt vettem előszőr, akkor mèg limitàlt volt, màr szerencsére nem az, de ìgy is 6-osàval veszem, mert úgy fèlek, hogy nem lesz kapható! Èvszaktól függetlenül csak ezzel esik jól a tusi ès kèsz! Mintha mèg krèmeznè is a bőröm! Szuper minősègű termék, isteni tartós illattal, hihetetlenül kedvező àron. Egy kis Lolita Lempicka Elle L'aime-mal kiegèszìtve pedig fantasztikusan mesès! Csillagos5!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 11.

Brigoca

2020. július 9.

Nagggyon imádom! Télen is használom, amikor már elegem van a hidegből és egy kis nyárra vágyom. Annyira jó nyárias, strandos illata van. Nekem hűsíteni nem igazán hűsít, de az illat mindent kárpótol. Még szerencse hogy egész évben lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.