Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heather, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Balea napozás utáni tusfürdő

• Felfrissíti és ápolja bőrét a szolárium és napozás után.
  • Gyengéden eltávolítja a bőrről a napkrém, klór és sós víz maradványait.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól.
  • Hűsítő hatású.

Valerie13

2018. augusztus 16.

Nagyon megtetszett az illata, ezért vettem meg. A nyakamon nagyon durva allergiás reakciót váltott ki, tiszta piros lett a bőröm tőle. Kár érte. Sajnos nálam nagyon kevés az olyan illatosított tusfürdő ami nem vált ki ilyen reakciót a nyakamon. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Hdiadia

2018. augusztus 15.

Igazi nyári illat. Imádom! 😍 Mindíg újravevős. Nem szárítja a bőrt,egészen sokáig megmarad az illata a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

sailorluna

2018. augusztus 14.

nehéz újat mondani ennyi vélemény után. évek óta imádom az illatát, nyaraláshoz mindig veszek egyet . : ) elég gyorsan fogy, és sajnos szárít egy kicsit. jól habzik, olcsó, az illata pedig tényleg mennyei.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Pilence

2018. augusztus 12.

Nyaralasra vettem finom illata van, de nekem nem maradt meg tussolas utan huteni se hutott egy tusinak elmegy semmi extra. Mikor leegtem ezzel tussoltam de semmit nem segitet de nem is rontott. Szoval egy atlagos tusfurdo

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Zsani.D

2018. augusztus 12.

Őszintén szólva nekem nem jött be az illata. Érezni lehet rajta egy furcsa “kesernyés”, mű mellék szagot. Az állaga nagyon híg, nem habzik jól, így hamar fogy, tehát jobban belegondolva hiába olcsó, nem gazdaságos mivel sűrűbben kell venni, mint egy drágább termeket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Replika

2018. augusztus 12.

Kellemesnek tunt, mikor negvettem, de az elso hasznalat utan elkezdett forogni a gyomrom a tul edes husveti pacsuli szagatol. Par hasznalat utan kiraktam kezmososzernek, de igy is borzaszto, raadasul sokaig erzodik.
Egy elonye: mostanaban szinte valamennyi DM tusfurdore allergias lettem, ez kivetel, nem valtott ki reakciot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Nyár illata van. Szereti a bőröm és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nyár illata van. Szereti a bőröm és az ára is kedvező.

Adrienn7

2018. augusztus 9.

Nyaralás alkalmával ismerkedtem meg vele, nagyon szerettem, mert nyugtatta a bőröm napozás után.
Finom illata van, viszont nem sokáig érezhető. Ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Finom illata van, viszont nem sokáig érezhető. Ára nagyon kedvező.

Poptie

2018. augusztus 7.

Már vártam, hogy kapható legyen, mert felkeltette az érdeklődésemet a rengeteg pozitív vélemény. Az illata finom, olyan strandos-kókuszos naptejillatú, de én csak "felkenéskor" érzem, utána már magamon egyáltalán nem. Hűsítő érzést nem tapasztaltam, az égett bőrömet pedig csípi. Nekem sajnos nem jött be, pedig 3 tubussal is vásároltam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Ez a legjobb Balea tusfürdő, a hűsítő hatást még nem volt alkalmam tesztelni, de ezt a leégés hiányának tudom be. Az illata viszont nekem 10 pontos! A legkellemesebb illat, amit valaha vettem! Árban pedig verhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.