KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

10% aloe vera tartalommal, mely hidratált és friss bőrérzetet nyújt. Napozás után is alkalmazható. A gél állag könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 11.

Kellemesen hűsítő, erősen hidratáló zselé, kár, hogy csak limitált. Most egy testesebb Nivea testápolóval keverve használom, mert így gyorsabban szívódik be (mármint a Nivea). Nem hagy ragacsos érzetet és hamar feltölti a bőrt.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Revelis

2018. augusztus 24.

Tettem vele egy próbát, mivel még soha nem volt aloe-verás testápolóm, ilyen meg aztán végképp nem. Nekem bevált. Hidratált, sima, puha érzést hagy maga után.Ajánlom, csak ne vegyétek meg előlem az összeset. Remélhetőleg összetétele ugyanaz marad,és nem változtatnak majd rajta későbbiekben. Nagyon tetszik.

Revelis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

HardCandy092

2018. augusztus 21.

Nyaraláshoz vettem, gondoltam a napozás után jót fog tenni egy ilyen könnyed, gél állagú aloe verás testápolás. Nagyon jól bevált, meglepően jól hidratálta és nyugtatta az estére teljesen kiszáradt bőrömet. Nem ragadt, gyorsan felszívódott, érezhetően nyugtatta az esetleg kicsit lepirult részeket is. Sajnálom, hogy limitált termék.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

ReiShiltenphie

2018. augusztus 11.

Abszolút pénzkidobás. Az illata a boltban tetszett, de amint kipróbáltam meg is bántam. Gyorsan beszívódik, viszont ragacsos érzést hagy maga után amit nem bírok elviselni. Nem hidratálta a bőrömet sem.

ReiShiltenphie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Nileve

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem a Balea limitált kiadású termékeit, főleg a testápolók nagy kedvenceim. Ezeknek olyan könnyű állaga van, gyorsan beszívódnak és kellemes az illatuk. Napozás után használtam mindig hidratálásként, egy hűsítő zuhany után. Furcsa mert először még hagy egy kis ragacsos érzetet a bőrön, de mivel hamar beszívódik, így nem zavaró ez a tulajdonsága. Az eredmény selymes, puha bőr. Nem bánnám, ha nem csak limitált lenne és nyaranta mondjuk újra előjönnének a polcokon.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

rocksolya

2018. július 28.

Nagyon szeretem az állagát és az illatát is.Megéri megvenni.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nagyon szeretem az állagát és az illatát is.Megéri megvenni.

spavanilly

2018. július 24.

Kellemes, friss illatú, gél állagú termék.
Én kimondottan epilálás utánra vettem, mivel nem tartalmaz alkoholt.
Felkenés után nagyon rövid ideig ragacsos érzetet hagy, de ez hipp- hopp tovatűnik.
Ár- érték arány reális, és megjegyzem, hogy a gél viszonylag lassan fogy, mert kis mennyiséggel nagy felület hidratálható.
A termék bevált, semmilyen iritációt nem okozott, és jelentősen csökkentette a kipattogást a bikinivonalnál.
A gél helye többnyire üres a dm- polcán, szerintem ez elég meggyőző érv😉.
( Bevezethetnék az állandó szortimentbe...)
Szeretem használni és ajánlom!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Kellemes, friss illatú, gél állagú termék.
Én kimondottan epilálás utánra vettem, mivel nem tartalmaz alkoholt.
A gél helye többnyire üres a dm- polcán, szerintem ez elég meggyőző érv😉.
( Bevezethetnék az állandó szortimentbe...)
Szeretem használni és ajánlom!

Banszky

2018. július 16.

Nyárra pont elég hatásos még a kissé száraz bőrömre is. Nagyon kevés kell belőle különben ragacsos érzetet hagy maga után sokáig.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

fannib1

2018. július 16.

Kellemes illata van, egy pár percig ragacsos érzetet hagy, ez után viszont könnyen beszívódik. Jól esik a nyári hőségben egy frissítő zuhany után ezt használni.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Noncs

2018. július 7.

Nagyon jó, könnyű nyári testápoló.🙂 Jó illata van, megfelelően hidratál, és gyorsan beszívódik. Tökéletes

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak