Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. július 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

10% aloe vera tartalommal, mely hidratált és friss bőrérzetet nyújt. Napozás után is alkalmazható. A gél állag könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.

szimulyber

2020. szeptember 7.

Hamar beszívódik, figyelni kell hogy ne használj túlságosan bőséges adagot. Kellemes az illata, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

szanii

2020. július 10.

Már 90%os aloe verával árulják. Napozás után ki is probaltam, hamar beszivodik, husit. Kisebb leegesre is jó. (A hátam egy picit megpirult)
Jó ár-érték arány. Ajanlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Jó ár-érték arány. Ajanlom mindenkinek.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. május 14.

Zsíros bőrömre kerestem egy olyan zselés állagú hidratálót, ami nincs tele denat. alkohollal. Nagyon szuper az állaga, illata és hűsít is, pedig nem tartom hűtőben. Kevés is elegendő, mert könnyű eloszlatni. Nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Újravenném, ha nem szüntették volna meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 14.

kSissi

2020. április 25.

Egyszeruen Isteni! Epp most vettem, ki is probaltam. Gyorsan beszivodott, husit es jo az illata. Kell ennel tobb? :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

JVica98

2020. április 12.

Nagyon szeretem ezt a cuccot 😍 nyáron ha picit jobban lepirulok, hűtőből kivéve nagyon nyugtatja a bőrömet, nagyon szeretem a géles állagát, meg eleve testápolónak is szerintem nagyon jó 😊 nyáron van, hogy az arcomra is ezt kenem, és ahogy én észre vettem, ha pirosabb az arcom, szépen lejjebb húzza, illetve ha szétkaparom a bőrömet (sajnos hajlamos vagyok rá ☹), azt is hamar rendbe hozza
Nekem mindig van itthon belőle 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Nekem mindig van itthon belőle 😊

póniló

2019. július 16.

Nyaralás közben vettem meg, főleg az ára miatt, és nem bántam meg. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de jól hidratál napozás után, reggelre szuper minden.
Csak azért 4 csillag, mert van ennel jobb, csak otthon, igaz arviszonylatban drágább is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

CzFru

2019. június 14.

A munkàm miatt sokat vagyok szabadban, ès napvèdő ide-vagy oda rendszeresen leègek, hàla a bőrtípusomnak. Egy leègès utàn vettem meg ezt, ès hatàrozottan jól szolgál. Nem kiemelkedő, nem csodaszer de anit ígèr azt teszi. A mennyisèget nehèz eltalàlni az àllaga miatt, ès elèggè ragad felkenès után, de nem elviselhetetlen. Vettem màr belőle egy tartalèkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Brndtt

2019. április 21.

Napozás után szoktam használni. Nagyon jól hűsít, és csak egy kicsit ragad. Hamar beszívódik. Nálam egyik legjobb aloe verás testápoló. Ha elfogy mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Kispitypang

2019. április 18.

A tavalyi nyár nagy kedvence volt! Egy tartalék darabom még van is belőle, de remélem nem szüntették meg :O
Hidratál (legalábbis zsíros bőrön), szépen beszívódik, nagyon jól hűsít, kicsit, de csak nagyon kicsit ragad, de ezt elnézem neki :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 11.

Kellemesen hűsítő, erősen hidratáló zselé, kár, hogy csak limitált. Most egy testesebb Nivea testápolóval keverve használom, mert így gyorsabban szívódik be (mármint a Nivea). Nem hagy ragacsos érzetet és hamar feltölti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak