Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sophianne, Módosítva: 2016. március 7.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dús hatás és védelem. Ápolás és védelem az elnehezedő és szálló hajnak. Dús hatást kölcsönöz. Rögzítő hatású. UV-szűrővel és ápoló hatású panthenollal. A hajszárító melegére fejti ki hatását.

Naoto

2019. augusztus 10.

Elég jó termék, én elsősorban a szálló babahajak ellen vettem. Ezt a feladatot jól ellátja, és biztos nem csak beképzelem, mert múltkor elfelejtettem használni, és mindenfelé szállt a hajam a fejem tetején. Dúsító hatása is van, bár ez minimális, de nekem nem is ez volt a cél, így elégedett vagyok. Kb. 3-4 fújást használok a fejem tetejére aránylag messziről, és nem vettem észre, hogy zsírosítaná a hajam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

kittihnl

2019. június 11.

Kb két éve vettem amikor levàgattam a hajam, hogy ne lapuljon le annyira§, frissitésre, dusabb hajkoronàra vàgytam.. nos, szegény kis hajspray azota is a szekrényben àll, mert akkoriban mindent megtettem a dusabb hajért, de valahogy nem vettem észre, hogy ennek a készitménynek van e tulajdonképpen hatàsa.. kisérleteztem, de rà kellett jonnom: nem sok... placebonak oké, de inkàbb szedjunk hajvitaminokat, azzal tobbre megyunk

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

kzmdra

2019. május 27.

Nekem ez olyan semmilyen hatású. Néha ráfújom a hajamra szárítás előtt, de csak azért, hogy fogyjon már el végre. Csalódás volt, pedig a balea termékek eddig nekem beváltak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Eszter1101

2019. március 1.

Őszintén nem tudom hogyan kellene használni. Nagyon száll a hajam és rengeteg a babahajam reméltem ez majd kordában tartja őket, de semmilyen hatást nem tapasztaltam. Most, hogy olvastam az itteni véleményeket ki fogom próbálni hogy akkor mi lesz ha sokat használok belőle. Az illata engem nem zavar, de kellemesnek sem mondanám. Egy kicsit talán szárította a hajamat, ami főleg nem segített azon, hogy szanaszét áll a hajam kb. non-stop. Updatelek majd, hogy nagyobb mennyiségben mit tapasztaltam. Így egyelőre csak egy 3askát kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

tmacska

2019. február 15.

Már régóta szemeztem vele és az itteni vélemények elég meggyőzőek voltak. Megvettem és az első pillanattól imádom. :) Hajmosás után félig vizes hajra fújom és utána beszárítom. Valóban dúsít és ami nagyon jó még, hogy nem száll a hajam. Már mindent kipróbáltam, de kész szenvedés volt a tél, mert folyamatosan feltöltődtek a hajszálaim. Száraz hajra is kipróbáltam, fújok rá egy keveset, összeborzolom és hagyom magától megszáradni. Egész nap szépen tart a hajam és nem lapul le. Még egy próbát ki kell állnia, ha besütöm a hajam, remélem ezzel tartani fognak a hullámok, de már így is újra vevős. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

viewxy

2019. február 5.

Anyukám hajára nagyon jó :D neki se nem egyenes, se nem hullámos olyan semmilyen, száll az egész, ha nincs kivasalva vagy göndörítve. Aki magára ismer annak ajánlom, Hőformázás (szárítás, vasalás göndörítés igazából mindegy) előtt használom jó bőven. Sokkal jobban megmarad a frizura ezzel és jobban bírja a párát nedvességet is, arra sem lesz szöszös annyira. Ici pici tartást is ad, de tényleg csak nagyon picit a ragacsosság miatt, de ha megszárad nem marad ragacsos.

Az én göndör hajamra viszont nem jó, nem csinál semmit igazából. Hát ez van, kinek milyen a haja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

mosomaci

2018. november 17.

Cso-da-szer. Megvettem, használom, imádom. Larael áprilisi véleménye győzött meg, úgy használom, ahogy írta: sokat. Remélem sosem vonják ki a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

bandita

2018. szeptember 7.

Amikor a csillagok együttállása kedvező, és a bioritmusom is csúcson, akkor patent, hozza az elvárt hatást, rögzit, dúsít, önbizalombomba. Rosszabb napokon azonban ez sem segit a frizura állapotán nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Valerie13

2018. augusztus 16.

Teszi amit ígér, az illata nekem annyira nem jön be de azért nem olyan rossz plusz ezt ellensúlyozza az ára és a minősége. Újravevős, sokáig elég. Nem száll tőle össze-vissza a hajam és ahogy azt a flakon is írja formázás után is használható, nem csak előtte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Spvirgi

2018. május 29.

Szeretem pont. Teszi amit ígér. Finom az illata is..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Szeretem pont. Teszi amit ígér. Finom az illata is..:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.