Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 16.

Kategória:   Dezodorok

48 órás frissesség.Nem okoz fehér és sárga foltokat.Alkohol (ethanol) nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nikolett05

2019. július 11.

Szeretem a balea termékeket nagyon, egyszer ki is próbáltam egy ilyen deot, de nekem sajnos kevés volt. Illattal fed ideig óráig, így sajnos nem vettem újra. Összetevők nem annyira vészesek, mint társainál ezért kap 3 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

iKati

2019. május 21.

Nagyon jó az illata !nekem bevált ,többször újravásároltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nagyon jó az illata !nekem bevált ,többször újravásároltam!

osikitta

2019. február 27.

Imádom az illatát és olcsó! Ellenben ha csak önmagában használom nekem nem elég. Izzadós fajta vagyok sajna. De Garnier golyós fölé fújva egész jó. A golyóssal keveredve a fekete ruhán nyomot hagy, és jól szellőző helyiségben kell hónaljkutyába fújni, mert fullasztó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Lepketanonc

2019. február 3.

Nincs bajom a Balea termékcsaláddal, de nagyon allergiás vagyok erre a dezodorra (a hónaljam körül vörös a bőröm és kiszáradt), ráadásul átengedte az izzadságot is. Már 1 hete nem használom, de a bőröm nem jött rendbe, volt egy pont, amikor vérzett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

tric

2019. január 18.

Jól bírta a nyarat, de nagyon nagyon porzott. Ősszel leváltottam mikor már nem lehetett állandóan nyitva az ablak, az egész lakásban megállt fizikailag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

nona96

2018. november 20.

Nagyon jó dezodor! Jól véd a kellemetlen szagok ellen, az illata kellemes, nem hagy fehér foltot a ruhán és ár-érték arányban is verhetetlen. 1 csillag levonás a benne lévő aluminium miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Noyko

2018. október 18.

Na,ez egy jó Balea dezodor,végre! Kellemes illat,jól teljesít,olcsó. Nekem elsőre hagyott fehér foltot,de szerintem én bénáztam el,hogy túl közelről fújtam. :D Másodjára már nem is volt gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Candy21

2018. szeptember 22.

Nagyon jó dezodor jól véd az izzadság és a kellemetlen szagok ellen. Az illata elég érdekes dinnyére hasonlít nem hagy foltot a ruhákon. Simán felveszi a versenyt a márkásabb társaival.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Panni21

2018. szeptember 20.

A roll-on változattal ellentétben ez bevállt. Az illata valóban elég szintetikus, elsőre olyan mentolos-epres, bár így a véleményeket olvasva meglehet, tényleg dinnyének indult, na mindegy. Kifújás után nem érezni, bár a ruhán azért megmarad.
Sajnos a fehér ruhákon foltot hagy ugyanúgy, mint minden más, nem is mertem reménykedni, másképp lesz. Ár-érték-mennyiség arányban viszont kiemelkedő, mivel nem 150ml, mint a legtöbb spray, hanem 200ml.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

cukorbolyh

2018. szeptember 11.

Megdöbbentően jó spray. Egyszerűen nem tudtam olyan izzadást produkálni, hogy valami szag átjusson a pajzson. Pedig 30-40 fokokban teszteltem, meg kemény edzéseken. Valójában életem leghatékonyabb deója. Már többezres termékeket is próbáltam, és egy sem vált be ennyire. És végre valami,ami nem hagy foltot és nem szárítja a hónaljat. Csak ne lenne ilyen büdös :D
Ami az illatát illeti, kifújáskor borzalmas. De tényleg, büntet. Engem is a dinnyére emlékeztet, de arra a fajtára, amiről első perctől fogva tudod, hogy képlete van. Mikor édesanyáméknál használom, kórusban kérdezik, hogy "mi ez a bűz?":D Bár inkább mondanám erősnek,mint büdösnek. Szerencsére ez pár perc után elillan, finomodik, és utána szinte semmit nem érezni. Ez nekem kifejezetten pozitív, mert nem szeretem ha érződik a spray-m illata. Ja, és olcsó. Szerintem jár az 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.