Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2020. május 8.

Kategória:   Hajformázók

Természetes matt kinézet és tengerparti hullámokat biztosít a hajnak anélkül, hogy még jobban megterhelné az igénybevett hajat. Ápoló összetevőkkel és extra fejbőrápoló komplexszel óvja nemcsak a hajat, hanem a fejbőr természetes mikroflórájának egyensúlyát is.

Szilikon- és etanolmentes kétfázisú formula

heedi

2022. június 28.

Nem csodaszer, de szép textúrát ad az alapból enyhén hullámos hajamnak, kissé kiemeli a gyenge hullámokat, és tartást ad nekik. Nekem nem lett ragacsos, sem gucancos, de csak 3-at fújtam. Az illata is szuper nyári, olyan nyaralás illatú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 28.

wildrose

2022. május 5.

Nagyon kellemes illatú hajspray, ami nem kifejezetten hullámosít, de dúsít és ad egy kis borzas hatást. Nekem nem ragadt tőle a hajam egyáltalán. Nem egy csúcs termék, de el lehet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 5.

Lili2109

2021. december 6.

Nekem egyáltalán nem ragad a hajam tőle. Nagyon jó illata van, de az én hajammal nem csinál sokat, minimális textúrát és kis tartást ad. Elhasználom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 6.

brrz551

2021. november 4.

Még nem tudtam belőle annyit kifújni, hogy ne legyen ragacsos, márpedig, ha túl keveset rakok a hajamra, akkor semmit nem csinál. Már egy ideje ott porosodik a fiókban. Igazából főleg akkor használtam, amikor vállig ért a hajam, most a lapockáig érővel szerintem semmit nem tudna csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Dorina07

2021. november 2.

Nagyon jó kis termék. Nem vártam tőle csodát, mivel nem egy drága termék, de nagyon elégedett vagyok vele. A hajam szép hullámos lesz tőle. Keveset kell használni a termékből, hogy ne legyen ragacsos a haj, de az árához képest nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

Lunaria5

2021. szeptember 15.

Nem próbáltam ezelőtt más sós hajterméket, random választottam a boltban, elég olcsó. Nekem nagyon bejött, rövid váll fölé érő hajra. Hajmosás után nagyjából törölközőszáraz hajra 5-6 fújást használok, aztán felcsavarom a hajam törölközőbe. A mennyiséggel vigyázni kell, nem szabad sokat fújni mert akkor ragadni fog a haj. Nagyon finom illata van és miután megszárad a hajam szép tartása van magától. Formázni sem kell külön, plusz pont mert puha a haj tőle és ki lehet fésülni is. Nekem tetszik, minden hajmosás után használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Ada26

2020. július 29.

Soha, de soha ne vegyetek meg !!!!!!!!!!!!!!! Ha keveset fujsz, akkor mintha semmit nem csinaltal volna a hajaddal, ha sokat, akkor annyira ragad es gubancos lesz, hogy szinte nem lehet kifesulni. Az illata jo, de mar megbantam, hogy megvettem. Semmire sem jo !!!!!! Soha tobbe !!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Lactic Acid