Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

Kiky1996

2022. június 1.

Már sokadik alkalommal veszem újra, még mindig töretlenül imádom. Reggel használom krémezés előtt. Más termékkel nagyon jól kijön.
Amikor nagyon fáradt vagyok akkor szoktam igazán észre venni, hogy pár perc után mennyire simábbnak tűnik a bőröm tőle. A pumpás kiszerelés nagyon klassz, tényleg nem marad benne semmi. Ennyi pénzért szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Alaina12

2022. április 12.

Szemkörnyékápolót szerettem volna venni, de nem figyeltem és ezt vettem meg. Végülis egyáltalán nem bánom :) Nagyon könnyű, vizes állaga van, amit hamar beszív a bőröm és én érzem a hidratáltság hatást. Szívesebben kenem ezt, az állaga és az összetevői miatt, mint más nehezebb krémeket (utálom, ha valami van a bőrömön, így elég nagy kihívás tudatos bőrápolónak lenni). Az illata tényleg kicsit erős, engem nem zavar és nem is üt ki szerencsére. Aki a látványos hyaluron hatást keresi, az szerintem ilyen árkategóriában nem fog megfelelő terméket találni, viszont a hidratálásban tényleg segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

98SzAnDi19

2022. január 25.

Szérumnak talán kicsit gyenge a hatása, de nem mondanám, hogy rossz volt, elhasználtam, de nem vettem újra. Nem irritált (nálam már ez kisebb csoda) és kellemes volt felkenni, más termékekkel együtt jó választás, ha valaki szeret rétegezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

akli

2021. szeptember 1.

A télen vettem, akkor ez is kevésnek bizonyult hidratálás szempontjából és az illata is eltántorított a rendszeres használatától. Most megint elővettem, a hűvösebb napokon követeli a bőröm az ilyesmit. Kevés kell belőle, picit ragacsos, ha megszárad, de van egy azonnali wow-hatása, főként a szemem környékén, mint a hialuronsavas cuccoknak általában. Bár az ára miatt abszolút megérné, az illata miatt nem fogom újravenni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

L_eti

2021. augusztus 31.

Elhasznaltam egy tubussal. Szerettem a kiszerelését kellemes illata volt és jó álaga. Más pozitívumot sajnos nem tudok mondani. Az én arcbőrömmel semmit sem csinált. Egy nagyon picit talán hidratálta. Viszont ár érték arányban egész jó. Nyáron, mikor nincs szükség testesebb hidratáló krémre jó megoldás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Vanille23

2021. augusztus 17.

Reggel és este is használtam az arckrém felvitele előtt. Nagyon könnyen beszívódott, egész jól hidratál, ez a vákumos pumpás kiszerelés nagyon jó, mert a végén nem marad benne semennyi, el lehet használni pazarlás nélkül. Egy dolog van, ami nem annyira tetszik, van egy kis műanyagos szaga szerintem. Összességében ennyi pénzért abszolút jó termék, de a közeljövőben nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Mea26

2021. július 15.

Arctisztitás után használtam. Egy hígabb állagú, már - már vizes gél. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagyott foltokat se ragacsos érzetet. + bőrproblémákat nem okozott, tette a dolgát. Egyenlőre keresem a legjobb szérumot de egy alternatívának ez is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

KJuliska

2021. július 10.

Hamar felszívódik, jó átlaga van, nem teszi zsírossá a bőröm. Nyáron fényvédő alá szerintem nagyon jó megoldás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 10.

nagynomy

2021. május 22.

Kombinált bőröm van, egészen pici kell belőle. Jól felszívódik, kicsit fura mikor a felkenéssel végzel, de legalább nem csillog a homlokom utána. Nem érzem magamon, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

Bogiw

2021. április 30.

Nedves arcra kenem, teljesen felszívódik, nagyon kellemes, jóleső érzés. Nyárra szerintem bőven elég hidratálást ad, legalábbis nekem.
Ami szomorú, hogy se a boltok polcain, se a DM webshopjaban nem találom már....kifejezetten elkeserít :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol