Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: dori0509, az összetevőket feltöltötte: lisbeth10, Módosítva: 2020. június 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2020-ban megújult formula!

Hidratáló szérum vízhiányos bőrre hialuronsavval

Extra adag hidratálás a száraz, kimerült bőrnek: hosszan tartóan biztosítja a bőr számára szükséges optimális vízkészletet, erősíti a védekező képességét és csökkenti a kisebb ráncokat. E-vitamin tartalma védi a bőrt a szabadgyökökkel szemben, melyek a bőr idő előtti öregedését okozzák.

Vegán

Ár: 400 , Eladó: xXxFruxXx
Állapot: Kb félig van, Helyszín: Fót, fizetés: Személyes átvét Fóton és Dunakeszi bizonyos részein. Pesten a Nyugatinál, Újpest-Városkapunál/Városközpontnál, vagy posta, illetve foxpost, DPD és egyéb futárszolgálatokkal is tudok küldeni. Bármi kérdésed van, írj!

Viviennah

2021. február 4.

Első hialuronos szérumom. Vízhiányos, száraz bőrömre jó hasznát veszem. Ki kell tapasztalni, kinek mi az a mennyiség, ami után nem fog ragadni az arcbőr. Ősszel és télen alapozó alá is szoktam használni, jobb textúrát ad a bőrnek, feltölti. Nyáron még nem próbáltam alapozó alá. Első szérumnak ajánlom. Ha elfogy, lehet kipróbálok egy másikat, hogy legyen viszonyítási alapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Oriam

2020. december 16.

Nagyon jó volt az elején, de mostanában felkenés után akár (10 percre) is azt vettem észre, hogy nagyon ragad a bőröm tőle. E miatt egy kicsit kellemetlen amikor felkenem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

emiko

2020. november 9.

Vízzel teszem fel tonik után. Jó az adagolója, jó a textúra, szépen beszívódik, de sajnos nekem kevés. Nyárra lehet elég lenne, de télre legalább 2-3 pumpálásnyi is kell. Az ára egyáltalán nem húzós legalább.
Update:
Szomorú vagyok... Olyan csúnya pattanásokat okozott, hogy a hegek nem akarnak eltűnni. Az államon és az orcámon nagyon csúnya, mély, gyulladt, múlni nem akaró pattanásokat okozott. Először azt hittem hogy a rutinom végén használt zsíros krémmel van baja a bőrömnek, de mire kiderítettem, hogy ezzel volt a baj már régen késő volt. Nem ajánlom, nem szeretem. Csalódás volt de legalább nem egy több ezer forintos kence végezte a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Update:

juud30

2020. október 28.

Egy időben sokáig ezt használtam, jó kis arcápoló, de most már testesebb krémekre váltottam. Árához képest megéri, igaz, kicsi mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

KisTigris

2020. október 27.

Felszívódás után ragacsos. Yves Rocher sebo vegetal krémet kentem rá és 15 perc múlva kukacosan lejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

komaeda

2020. október 9.

Illatra eleinte nagyon szerettem, de ahogy használtam, telítődtem vele. Első két napban helyrerázta a vízhiányos bőröm, de utána megült rajta. Később már rögtön felkenés után kipirosodott a bőröm. Párszor próbálkoztam vele fél év alatt, de mindig csalódást okozott. Olcsó, és jó lett volna, ha jó, de nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

v1v13n

2020. szeptember 1.

Nappalra használom, imádom, hogy gyorsan beszívódik, és nagyon könnyed, frissítő. Az INCI-je megnyert, egészen biztosan újraveszem, ár/érték arányban nagyon jó. Egyetlen negatívum a műanyag csomagolás, de nem tégelyes!!! Ami higiéniai szempontból nagyon dicsérendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Szofi

2020. augusztus 16.

Az éjszakai krémem alá használom, szépen kiegészíti a hatását, szebb, teltebb a bőröm, mint mielőtt használni kezdtem. Könnyen beszívódik, nem zsírosít. Mivel nincs benne szilikon, nincs az, hogy rögtön hátast dobsz, milyen puha lett a bőr, de azért hosszabb távon látszik, hogy itt történik valami (félreértés ne essék, nem démonizálom a szilikonokat, csak szerintem ennek a fényében célszerű az azonnali hatását értékelni). Csodaszernek nem nevezném, de teljesen korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

lisbeth10

2020. augusztus 12.

Eredetileg anyukámnak vásároltam, végül én használtam el :)
Télen nagyon jól jött plusz hidratálás terén, de most nyáron is elegendőnek bizonyult a T-zónámon. Illatra kellemes, nekem tetszik. Könnyű a felvitele, ragacsos/tapadós érzetet hagy maga után. Arckrém alá használom, így ez nem zavar. Nekem bevált és szeretem használni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Eredetileg anyukámnak vásároltam, végül én használtam el :)

Qwerty

2020. augusztus 10.

Update2: Már mindenhová kentem, csak hogy elfogyjon végre, de továbbra is ragacsos, utána meg egy hártyaszerű bevonat marad a bőrön. Kezdem azt hinni, hogy a tubusban nem elég homogén a cucc, azért működött az elején. Mindegy, ebből úgyis kuka lesz....

Update1. Én is eljutottam vele abba a fázisba, hogy ragad a fejemen, nem akar beszívódni. Úgy tűnik a bőröm nem bírta tovább, mindezt úgy, hogy csak esténként használtam. A véleményeket olvasva nem lepett meg, de kár érte. Ráadásul kezd bennem egy gyanú erősödni, mégpedig a hialuronsav bármiféle hatékonyságával kapcsolatban. Ez az arcápolás "bifiduszesszenzisze"...a többségnek nem árt, de hogy használ-e bárkinek? Ez az olyan szérumoknál a leginkább feltűnő, amik jóformán mást nem is tartalmaznak, csak többféle hialuronsavat.
Kifogytam az ötletekből a nyarat illetően, A legtöbb agyoncsillagozott népszerű gélkrém is kiesett, mert tele vannak szilikonnal, egyébként is elment a kedvem mindentől. Most ott tartok, hogy a nyári arcápolásom a hideg vizes mosakodásból áll, és nem nézek ki rosszabbul, mint egyébként. Ősztől meg visszatérek a kicsit testesebb krémekhez, ezekből a zselékből meg egyelőre elég volt.

Nem ezért mentem a dm-be, hanem a helia-d új szérumáért, ami mint kiderült az szilikonos, ezért nyáron számomra fullasztó lenne, így gyorsan kerestem valami más nyári hidratálót. Az a baj, ha az ember megöregszik, hogy amelyik krém hatékony látványra és érzetre is, az nyáron sok, nehéz. ráadásul le is izzadom még úgy is, hogy csak este használom.
Ez a kis krém megfelel az elvárásoknak, beszívódik és nem izzaszt. Sajnos a hatékonyság lemaradt a listáról: nem árt, de nem is használ. Huszonévesen imádtam volna, ha foglalkoztam volna ilyesmivel, de 40+ évesen nem igazán van hatása. Az illatát szeretem, de az is túl sok. Elkenegetem azért, mert igazából nagyon tetszik, mást meg úgysem viselek el nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Sodium Hyaluronate, Anhydroxylitol, Xylitol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol