Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2022. január 17.

Kategória:   Szemkrémek

A masszásgolyó hűtő, feszesítő és nyugtató hatású, stimulálja a mikrocirkulációt és enyhíti a szem alatti duzzanatokat. A könnyű textúra gyorsan és maradéktalanul felszívódik.

Az alga kivonat hidratálja, ellátja a bőrt nedvességgel, mellyel csökkenti a ráncokat. A B5 provitamin nyugtatja a bőrt, az E-vitamin pedig védi a káros környezeti hatásokkal szemben.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

balankaa01

2022. március 13.

Nem csodaszer, de azért kellemes. Inkább csak ilyen pampering-elemként van jelen a rutinomban, nem azért, mert tényleg várok tőle valamit. Reggelente jól esik vele megmasszírozni a szemkörnyékem, és így ennyi is.
Ami az arcomra kerül, azt mindig kentem a szemkörnyékemre is (nyilván savakon meg a retinoidon kívül), most sincs másképp, úgyhogy vele tényleg csak masszírozok, semmi mást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 13.

SweetLikeMee

2022. január 15.

Egyik legrosszabb impulzus vásárlásom volt, sajnos.... :(
Ez a roll-on kiszerelés valami borzalmas, alig jön belőle valami, és a tubust agyonnyomkodva is alig jön ki maga a krém. Ezért szétvágtam a tubust és áttöltöttem egy tégelybe, de minek...
Nagyon vizes állagú, olyan hamar elillan a bőrről, mintha ott se lett volna, pedig nekem olajos a szemhéjam, és vízhiánnyal sem küzdök a szemkörnyékemen.
Sokszor csípett is, gondolom a magas glycerin tartalma miatt, amit nem ellensúlyoztak elég emollienssel. A minimális szemkörnyéki barrier broblémákat nem ellensúlyozza egy ilyen gél-krém állag, éppen ezért szemkörnyékre ennél sokkal inkább vmilyen lotion, vaskosabb állagú krém való.
Ha az arcápolási rutinom végén használtam utolsó lépésként, akkor sokáig kellett eldolgozgatni a bőrömön a kis fehér krémcsíkokat, amiket okozott, mert nem kompatibilis kb. semmilyen másik krémmel.
Teljesen felesleges pénzkidobás volt számomra, semmit nem csinált, csak felidegesítettem magam a használata közben, és 1200 ft baromi sok ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

Egyik legrosszabb impulzus vásárlásom volt, sajnos.... :(

Emma23

2021. október 9.

Sokszor használok a szemem alá korrektort így eléggé ki tud száradni. Erre a célra vettem hogy kicsit vissza kidratalja és ennek teljesen jó. Az már csak plussz pont hogy jó hideg ez a golyós feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

Lara25

2021. augusztus 16.

Semmit nem ér, a ráncokat nem halványitja, alig hidratál, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Semmit nem ér, a ráncokat nem halványitja, alig hidratál, pénzkidobás.

sz_emoke

2021. július 17.

Nem rossz termék, valóban sokat sem tud. Nyáron jó érzés használni reggelente, frissítő, de csak egy közepes értékelést tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

evelinbardos

2021. július 6.

Genetikailag pufis és karikás a szemem, tehát csodát egy terméktől sem lehet várni. Koffeines szérum után használom reggelente. Könnyen beszívódik, hidratál, kellemes a görgője. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

kiskrumpli

2021. április 20.

Régebben (10-12 éve) volt a Garniernek egy koffeines, golyós szemkörnyékápolója, amit nagyon szerettem, és valamiért 1-2 év után eltűnt a boltokból. Azóta kerestem hasonlót, és nagyon örültem, amikor megláttam ezt a DM-ben. Utána jött a csalódás: azon kívül semmi haszna, hogy jól esik a bőrömnek kb. 2-3 percig, amikor felkenem.
Pozitívum, hogy ellentétben sok hozzászólóval nekem semmilyen irritációt nem okozott, pedig érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

Sophie90

2021. március 9.

Egyáltalán nem jött be. Alig várom, hogy elfogyjon. Csípi a szemem alatti bőrt, kis pattanásokat is okoz olykor-olykor és semmi különöset nem csinál a szememmel. Olcsó és kellemes a hideg fém görgős vég, de inkább választok egy kiskanalat, vagy jégkockát, ami hűt, mint ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

ViragKisAsszony

2020. november 26.

Korábban már használtam golyós szemkörnyékápolót egy másik márkától, az tartalmazott koffeint is. Sajnos azt valamiért egy jó ideje nem látom már a polcokon, pedig nagyon sokat segített a szemem alatti sötét karikákon. Kipróbáltam helyette ezt, ez sajnos nem olyan jó, de ár-érték arányban nem is rossz. A golyós megoldást én imádom, szeretem vele masszírozni a szem alatti területet, szerintem maga a masszírozás halványítja a karikákat és feszesít. Az összetevői jók, de amúgy semmi extra, egy kevés koffeinnek még örülnék :D Ha nem találok jobbat elfogadható áron, akkor szerintem jobb híján újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

zhophia

2020. október 1.

Sokszor karikás a szemem alatt, ezért vettem meg. Néhányszor használtam, de igazából már az első alkalom után csúnyán kipirosodott, bedagadt tőle a szemkörnyékem. Never again, akkor már inkább a karikák. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone