Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 21.

Kategória:   Szemkrémek

A masszásgolyó hűtő, feszesítő és nyugtató hatású, stimulálja a mikrocirkulációt és enyhíti a szem alatti duzzanatokat. A könnyű textúra gyorsan és maradéktalanul felszívódik.

Az alga kivonat hidratálja, ellátja a bőrt nedvességgel, mellyel csökkenti a ráncokat. A B5 provitamin nyugtatja a bőrt, az E-vitamin pedig védi a káros környezeti hatásokkal szemben.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

kiskrumpli

2021. április 20.

Régebben (10-12 éve) volt a Garniernek egy koffeines, golyós szemkörnyékápolója, amit nagyon szerettem, és valamiért 1-2 év után eltűnt a boltokból. Azóta kerestem hasonlót, és nagyon örültem, amikor megláttam ezt a DM-ben. Utána jött a csalódás: azon kívül semmi haszna, hogy jól esik a bőrömnek kb. 2-3 percig, amikor felkenem.
Pozitívum, hogy ellentétben sok hozzászólóval nekem semmilyen irritációt nem okozott, pedig érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

Sophie90

2021. március 9.

Egyáltalán nem jött be. Alig várom, hogy elfogyjon. Csípi a szemem alatti bőrt, kis pattanásokat is okoz olykor-olykor és semmi különöset nem csinál a szememmel. Olcsó és kellemes a hideg fém görgős vég, de inkább választok egy kiskanalat, vagy jégkockát, ami hűt, mint ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

ViragKisAsszony

2020. november 26.

Korábban már használtam golyós szemkörnyékápolót egy másik márkától, az tartalmazott koffeint is. Sajnos azt valamiért egy jó ideje nem látom már a polcokon, pedig nagyon sokat segített a szemem alatti sötét karikákon. Kipróbáltam helyette ezt, ez sajnos nem olyan jó, de ár-érték arányban nem is rossz. A golyós megoldást én imádom, szeretem vele masszírozni a szem alatti területet, szerintem maga a masszírozás halványítja a karikákat és feszesít. Az összetevői jók, de amúgy semmi extra, egy kevés koffeinnek még örülnék :D Ha nem találok jobbat elfogadható áron, akkor szerintem jobb híján újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

zhophia

2020. október 1.

Sokszor karikás a szemem alatt, ezért vettem meg. Néhányszor használtam, de igazából már az első alkalom után csúnyán kipirosodott, bedagadt tőle a szemkörnyékem. Never again, akkor már inkább a karikák. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

csertegb

2020. szeptember 19.

Nagyon bíztam benne, de sajnos nagyon nem jött be. A duzzanat nem ment lejjebb, ellenben a szemhéjam bedagadt tőle reggelre, irritált lett. Nem tudom hogy ez allergia (nem tudok róla) vagy a termék, minden esetre nekem egyik ígéretét sem váltotta be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Szofi

2020. augusztus 16.

Véletlenül vettem meg, a fényvédőset szerettem volna, ami hasonló dobozban volt régebben, de siettem és nem figyeltem, és későn vettem észre, hogy ő jött velem haza. Jól van, mondom, estére jó lesz. Azóta nagyon megszerettem, mintha kevésbé lenne karikás a szemem reggel, a hidratáló hatásával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

M3la

2020. június 4.

Nem hittem el a sokadik használat után sem, de könnyezik tőle a szemem. Ugyan kellemesen hűsít, de nem valami kellemes, amikor a használata után 15 perccel lesírod magadról a sminket. 2 csillagot kap, mert rögtön elalvás előtt tudom csak használni emiatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

AkInImOd

2020. május 6.

Hűsít úgy is, hogy nem a hűtőben tárolom, illetve szerencsére én nem tapasztaltam a nehéz kinyomást, sőt! Ha kicsit erősebben fogom a tubust, kifolyik a golyó mellett a fehéres krém. Rendszeres használattal picit feszesebb lett a szemem környéke, valamint extra fényes, tehát szuperül ápol és szépen hidratál. Sajnos a lila karikáimon és a kezdődő pici ráncokon nem tud tompítani. Alapvetően nem irritál, de előfordult, hogy belement egy pici a szemembe, és akkor enyhén csípett. Újravenni nem fogom, de amíg kitart, addig napi kétszer simán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

KaradyAnn

2020. április 8.

Kicsit bánom, hogy ilyet választottam. Így utólag nem tartom túl higiénikusnak ezt a golyós megoldást. De mindegy, mert a baj nem ezzel van. Hanem azzal, hogy fogalmam sincs, mi van ezekben a baleás szemkörnyékcuccokban, de eddig kivétel nélkül mindegyiktől a szemem mellett nőtt egy-egy ilyen kis fehér csomó szerű. Nem pattanás, nem gyulladás, csak egy fehér pötty. Kész tortúra, mire el tudom távolítani! Soha többet nem veszek a baleától ilyen terméket. Az átlagnál nem többet nyújtó eredménye nem éri meg nekem ezt a macerát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

hopiheD

2020. február 12.

Korábban nem használtam szemkörnyék ápolót, úgyhogy nagyon hasonlítani nem tudom. Kellemes felkenni, ár - érték arányban szerintem bőven jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone