Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Élénkítő frissesség és kényeztető ápolás: az Aqua arcmaszk azonnal felfrissíti a fáradt bőrt. A különleges textúra lehetővé teszi a hatóanyagok optimális felszívódását, 10 percen belül.
A Physiogenyl® nyomelemeket, nátriumot, magnéziumot, cinket és mangánt tartalmaz, melyek serkentik a bőrsejtek anyagcseréjét. Az alga kivonat intenzíven hidratálja és felfrissíti a bőrt. A mandula-, és csipkebogyómag olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, védik a bőrt a kiszáradástól.

ildiko91

2019. május 21.

Akkor használtam először amikor kicsit megpirult a bőröm sielésnél / igen ez lehetséges:D / Nagyon szuper volt, mert nem kezdet el hámlani, hidratálta annyira, hogy másnapra semmi baja nem volt. Az ára teljesen okés, én többet is tartok otthon. Heti egyszer jót tesz a bőrömnek meg a lelekemnek is, hogy szépülök! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

milkasttar

2019. április 14.

Olcsó és jó.
Vigyázni kell vele az alkoholtartalma miatt.
Ha nem jól használja az ember hidratáltság helyett száraz bőrt kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Olcsó és jó.
Vigyázni kell vele az alkoholtartalma miatt.
Ha nem jól használja az ember hidratáltság helyett száraz bőrt kap.

vkata96

2019. február 1.

Pár perc után elkezdte iszonyatosan csípni az arcom :( Elég ritkán fordul elő nálam ilyen reakció, de sajnos ez egy ilyen maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

2baba

2019. január 31.

Nagyon szeretem! Minden héten használom. Bőrradírozás után szoktam feltenni. Utána legalább 3 napig puha tőle a bőröm. És ami a legfontosabb, nem lesz tele az arcom utána pattanással. Vannak olyan hidratáló maszkok és krémek, amelyek után hetekig tele vagyok. Ettől nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

kondakork

2019. január 24.

Nagyon rendbe tette az igen száraz arcbőröet! Az eslő pár alkalomkor csípett mikor feltettem, most már nem. Ezt annak tudom be ,hogy ellátta a feladatát és jól hidratálttá tette az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Colormonkey

2019. január 23.

Tényleg nagyon jól hidratál, jó érzés a bőrnek. Én 15 percet hagytam fent, utána szép kisimult lett az arcom. A homlokom kicsit kifényesedett utána, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Lina14

2018. december 28.

nem olyan rossz, de nem láttamon több napra oszló eredményt, mint pl a garnier maszkoknál. egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Azurill

2018. december 2.

Legalább 2 alkalomra elég, úgy át van itatva a fátyol anyaggal. Ez még kifejezetten pozitív, de nekem csípte a bőröm és 2 helyen is nehezen múló fájdalmas pattanásom lett tőle. Az államnál meg annyira kiszárította, hogy még az argán olaj se hozta rendbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Thumpa84

2018. október 20.

Nyáron kezdtem el használni, azóta ha DM-ben járok minig veszek két darabot, hog biztosan legyen itthon. Kellemes nagyon jól hidratáló maszk. Én mindig tovább hagyom fent,legalább 30 percig (igaz ennyi idő után már csíp szem környékén), majd lemosom a ragacsos maradékot :) Reggelre lehet látni a hatását élénk és friss bőr az eredmény. Nagyon ézékeny bőröm van ezért féltem, hogy irritációtól de több hónap használat után sem jöttt elő, most már nem is fog. +1 infó azoknak akiknek van pigmentfoljuk - közvetlenül a használat után erősebbek a foltok de utána halványulnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

magyaredina

2018. október 15.

Szeretem ezt a maszkot. Nagyon hidratáló, nyáron kifejezetten hűsítő, jóleső érzés viselni.
2 napig érezni a hatását, pontosabban én 2 napig érzem.
Nem csíp, nem irritál.
Az ára egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

2 napig érezni a hatását, pontosabban én 2 napig érzem.
Nem csíp, nem irritál.
Az ára egész jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.