Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea hidratáló testápoló szérum ápolja és selymesen puhává teszi a normál vagy száraz bőrt. Intenzíven ápoló formulája hialuronsavval hidratálja bőrét. Könnyű szérum állagának köszönhetően gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomokat maga után.

Olinda

2020. december 15.

Gyorsan felszívó, könnyed testápoló szérum, mely nem hagy maga után fehér réteget vagy ragacsos érzetet. Hidratáló hatása számomra teljesen megfelelő, bár a téli időszakban néha-néha szükség lehet egy testesebb krémre is. Engem csak az illata az, ami zavar. Nem rossz, de nagyon intenzív. 😕 Már-már fejfájdítóan, gyomorforgatóan erős illat, ami az idő előrehaladtával is alig akar enyhülni. El fogom használni, mert a hatása tetszik, de az erős illata miatt nem valószínű, hogy újra vásárolnám, inkább keresek valami kevésbé parfümözött, vagy teljesen parfümmentes testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Kriszta46

2020. augusztus 27.

Tökéletes, árát tekintve meg pláne az. Könnyű, kellemes állagú, gyorsan felszívódó. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Brunettee

2020. augusztus 3.

Nemrég vettem ezt a testápolót, mert valami olyasmit kerestem, ami könnyed, de hidratál. Az arcom szereti a hialuront, gondoltam akkor nagy baj nem lehet. Bejött, szeretem. Hamar beszívja a bőröm, éppen elég hidratálást ad így a nyárra, és engem az illata se zavar. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Boudica

2020. május 21.

Kedvelem ezt a testápolót, könnyed, jól hidratál, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzést a bőrön, csak finom puhaságot. Könnyed állaga miatt többet használok belőle, így kicsit gyorsabban fogy, mint egy testesebb krém, de a kedvező ára miatt ezt egyáltalán nem bánom. Ami kicsit zavar az az erős parfüm szaga, ami egy idő után nagyon zavaró tud lenni. Tényleg nem a legerősebb hidratáló a világon, de attól függetlenül nagyon bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Nymphea

2020. április 29.

Használtam ezt a testápolót. Nagyon könnyed az állaga, de a száraz felkarommal nem tudott mit kezdeni, így nálam ő egy 4-est érdemel emiatt. Friss, kellemes illat, beszívódni is könnyen beszívódik, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

sprefectesse

2020. február 2.

Teljesen rákattantam erre a családra. Megvan belőle az arc-szérum, meg az egyik arckrém is, és nagyon bejön, hogy ilyen tiszta illatuk van, amellett, hogy szépen teszik a dolgukat is.
A testápoló is annyit tud, amennyit kell neki, nem a legütősebb a világon, de per pillanat nincs is szükségem rá, mert az kell, hogy gyorsan végigkenjem magam, aztán lehessen is öltözni és menni a dolgomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Csillagporocska

2019. szeptember 8.

A nagy nyári hőségben használtam, most is van még belőle, és nagyon szeretem. Nagyon hamar beszívódott, finom az illata. A hidratálása két napnál tovább nem igazán tart, de úgyis használok testápolót szinte minden nap. Nekem tetszett, esélyes hogy valamikor újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Renipici96

2019. augusztus 13.

Nagyon vartam mar h megvegyem, mert lattam a hialuron savat benne, gondoltam hogy biztos nagyon jo lesz. Hat sajnos nem. Az illata olyan semmilyen, se jo, se rossz, a hidratalo hatasa ugyszinten. Ami tenyleg jo az az allaga, nagyon gyors beszivodik es nem ragacsos, viszont sok kell belole, igy gyorsan fogy. Nem a legrosszabb testapolo, de nem a legjobb se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Panni21

2019. július 18.

Tökéletes testápoló a nyári időszakra. Gyorsan beszívódik, semmi ragadós utóérzet, hidratál, és nagyon kellemes érzést hagy maga után. Árban utolérhetetlen.
Az egyetlen, ami zavar az az illata, kicsit erősnek találom, elég sokáig is érzem. Majd megszokom, és akkor jobb lesz, emiatt nem rontom le az értékelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Enne

2019. július 13.

Itt láttam meg tegnap, egy jó véleményt már kapott. :) Nagyon kíváncsi voltam rá, ma el is mentem egy dm-be, és beszereztem. Nagyon tetszenek az összetevői, tiszta és kellemes illata van. Kipróbáltam, tényleg gyorsan beszívódik, állaga pont jó, nem ragad, tökéletes nyári testápoló lesz, a hialuronsav nagyon megfogott benne, egészen előkelő helyen áll az inci-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak