Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea hidratáló testápoló szérum ápolja és selymesen puhává teszi a normál vagy száraz bőrt. Intenzíven ápoló formulája hialuronsavval hidratálja bőrét. Könnyű szérum állagának köszönhetően gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomokat maga után.

Csillagporocska

2019. szeptember 8.

A nagy nyári hőségben használtam, most is van még belőle, és nagyon szeretem. Nagyon hamar beszívódott, finom az illata. A hidratálása két napnál tovább nem igazán tart, de úgyis használok testápolót szinte minden nap. Nekem tetszett, esélyes hogy valamikor újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Renipici96

2019. augusztus 13.

Nagyon vartam mar h megvegyem, mert lattam a hialuron savat benne, gondoltam hogy biztos nagyon jo lesz. Hat sajnos nem. Az illata olyan semmilyen, se jo, se rossz, a hidratalo hatasa ugyszinten. Ami tenyleg jo az az allaga, nagyon gyors beszivodik es nem ragacsos, viszont sok kell belole, igy gyorsan fogy. Nem a legrosszabb testapolo, de nem a legjobb se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Panni21

2019. július 18.

Tökéletes testápoló a nyári időszakra. Gyorsan beszívódik, semmi ragadós utóérzet, hidratál, és nagyon kellemes érzést hagy maga után. Árban utolérhetetlen.
Az egyetlen, ami zavar az az illata, kicsit erősnek találom, elég sokáig is érzem. Majd megszokom, és akkor jobb lesz, emiatt nem rontom le az értékelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Enne

2019. július 13.

Itt láttam meg tegnap, egy jó véleményt már kapott. :) Nagyon kíváncsi voltam rá, ma el is mentem egy dm-be, és beszereztem. Nagyon tetszenek az összetevői, tiszta és kellemes illata van. Kipróbáltam, tényleg gyorsan beszívódik, állaga pont jó, nem ragad, tökéletes nyári testápoló lesz, a hialuronsav nagyon megfogott benne, egészen előkelő helyen áll az inci-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Mano1234

2019. július 11.

Kifejezetten nyárra kerestem valami könnyű testápolót, ami nem ragad és könnyen beszívódik. Az illata fogott meg, ami nagyon kellemes és az hogy hialuronsav van benne Szerintem a hidratáló hatása megfelelő, elég kétnaponta használnom és valóban gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos.
5*😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

5*😊

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak