Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandiinagy, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• természetes gyümölcssavat tartalmaz
  • antimikrobiális hatású
  • tiszta, egyenletes arcszínt biztosít
  • mélyen tisztítja a pórusokat

angie91

2018. december 10.

Nem tapasztaltam semmi különleges hatást, elhasználtam egy üveggel, de nem veszem újra.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

TheLilcsa

2018. május 30.

Nagyon jó illatu6, eltávolítja a maradék sminket, engem nagyon szárított ezért 4pont

TheLilcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

fblnk

2018. április 18.

Egy hónapja vettem kb, és azóta nonstop használom. Mármint reggel meg este, krémezés előtt. Nekem nagyon bevált, tisztít, tonizál, és nekem még az apróbb elhalt hámsejteket is eltávolítja. Amióta használom, alig nyúltam arcradír után. Mindenképp újraveszem!

fblnk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

kicsikocsi

2017. november 25.

Pár hónapja vettem meg ezt a tonikot próbaképpen. Nagyon sok félét használtam már, egy darabig a clean&clear mitesszeres bőrre való tonikja volt a favorit, de az ára miatt váltottam. Azóta kísérleteztem mindenféle márkával egészen mostanáig. Amióta ezt használom sokkal kevésbé problémás a bőröm, de ennek ellenére nem szárítja brutál módon. Esténként lemosó használata után szoktam használni, valamint reggelente áttörlöm vele az arcom. Nagyon jó frissítő érzést hagy maga után, én nem szoktam lemosni és reggelente fölé teszem a sminket is, maximum megtörlöm, de én nem tapasztaltam különösebben a ragacsos érzést. Én biztosan nem váltok mostanában, nálam abszolút ver minden más tonikot.

kicsikocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Ennie86

2017. november 21.

Nagyon megszerettem ezeket a gyümölcssavas balea termékeket. :) A 'család' összes tagja megvan. A tonikot kb 2 hete használom, de nálam nagyon hatékony. :) Szépen tisztítja/frissíti az arcom és az illatát is nagyon szeretem. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

sildi

2017. augusztus 20.

A tonikot és a krémet vettem meg ebből a családból, és a tonikot nagyon megszerettem. Sokkal tisztábbnak érzem a bőröm utána, viszont ragacsos érzést hagy maga után, úgyhogy használat után azonnal lemosom az arcomról.

sildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

zsoxcore

2017. június 7.

Az illata kellemes volt, viszont használat után ragadós érzetet hagyott maga után, valamint ha véletlenül a szemembe került, csípett (második összetevője alkohol). A fele körül már vártam, hogy elfogyjon. Nem hinném, hogy újravásárolom.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

szabozsani94

2017. április 28.

Egész jó ez a tonik, bár kicsit ragacsos érzetet hagy maga után. Frissitő, bár érzékeny bőrűeknek nem ajánlom,mert csíphet.

szabozsani94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Ayase

2017. április 18.

Átlagosnak mondanám, van egy kis frissítő jellege az illata miatt, de semmi extra. Tini koromban használtam,reggelente nagyon szerettem. Nekem a pattanásaimon és a zsírosodáson nem segített, de így visszagondolva, ezt nem is lehet elvárni tőle. Ma már nem venném meg, de tiniknek abszolút jó lehet, főleg, ha nem extrém érzékeny vagy problémás a bőrük.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Celia

2017. február 20.

Nem vártam tőle sokat, de kellett egy új tonik, és gyorsan kerestem valami olcsót, ami jónak tűnt, ráadásul nagyon tetszik a friss illata. A Balea-termékek nekem pont ilyen kis gyorsan-a-polcról-lekapósak, annál jobban meglepődtem, mennyire jól működik. Nem otthonra vettem, ezért nem is használom túl sűrűn (nagyjából havonta pár napot), de semmi panaszom nem lehet rá, sőt. Szépen leszedi az arctisztítás utáni maradékokat (egy krémes arclemosó után szoktam használni) és fel is frissít. Nekem hajlamos a zsírosodásra az arcom bizonyos helyeken, ugyanakkor tisztítás és tonizálás után mindig húzódik, szinte kiabál a hidratálóért, ezért azt (talán a legnagyobb nyári melegeket kivéve) mindig szoktam utána felkenni. Most azonban valamiért úgy gondoltam, kipróbálom hidratáló nélkül, és láss csodát, szinte alig éreztem a húzódást, amellett, hogy egy kis mattítást is kaptam tőle. Szóval nagyon meg vagyok vele elégedve. Gondoltam rá, hogy egy csillagot levonok, mert az összetevői valóban nem a legszebbek, de úgy látszik, az én bőrömmel jól együttműködik, így ez végülis indokolatlan lenne.
(Többeknél olvastam, hogy sminklemosásra használnak tonikot - én erre sosem használnám, mert általában a szememen van a legtöbb smink, amit egy tonik biztosan szétcsípne, szerintem nem szemmosásra valók. Sminkeltávolításra a micellás vizet, vagy egyéb, kíméletesebb sminklemosót tartok célszerűnek.)

Celia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol