Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Lótuszvirág kivonattal alaposan és gyengéden tisztít, finom, krémes textúrája ápolja a bőrt.

Anitay

2020. március 11.

Szeretem. Nyugodtan tudom a szememre is használni (sminklemosáshoz) nem csípi! Kombinálva használom micellás vízzel. Sokáig elég és jó az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

kincseos

2020. március 5.

Egész jó kis termék, meg vagyok vele elégedve. Nem szárít, alaposan tisztít. Reggel-este ezt használom, nem lettek pattanásaim tőle. Újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Fannci07

2019. október 26.

Nemrég vettem meg ezt az arctisztítót és imádom!! Eddig azt nem szerettem az ehhez hasonló arctisztítókban, hogy nagyon nehéz lemosni őket, de ezzel a habbal nincs semmi gond. Megérte az árát, biztos, hogy újravevős lesz:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

lillak

2019. október 19.

Ez a kedvenc arctisztítóm, szeretem a hab állagot, jól tisztít és sokáig (min. 4-5 hónap) elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

magyaredina

2019. augusztus 11.

Egész jó! Nagyon megszerettem mostanság az arctisztító habokat. Könnyen eltávolítja a sminket (nem használok erős sminket sem vízállót!), az illata semleges. Kíméletes a bőrhöz.
Gyorsan fogy, de az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Gyorsan fogy, de az ára jó.

Enca

2019. július 6.

Olcsó habzó arctisztítót kerestem, viszonylag normális INCI-vel, mert olajos arctisztítás után nekem kell egy vizes-habos arcmosás is :-)
Nem igazán szárította ki a bőröm, bár utána elég hamar hidratáltam.
Majd meglátjuk...

A rozsaszint hasznalom mar eveknota, de a kiskamasz fiamnak ezt vettem meg, mert kelloen kimelo, de a csomagolasa is elfogadhato. Szeretem, lepucol mindent.... lehet, h ha kifogy, feltoltom majd a rozsaszinnel, az kimelobb....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Nem igazán szárította ki a bőröm, bár utána elég hamar hidratáltam.
Majd meglátjuk...

Krtek1

2019. április 5.

nekem elég sokáig, négy hónapig volt elég úgy, hogy minden este és néha rggel is használtam. Elég erősen szárítja a bőrt, így mindenképp kell utána hidratáló, de tényleg tisztít. Van egy light változata is, most azt vettem meg, akinek nem olyan zsíros a bőre vagy nem szereti, ha szárít egy habzó arclemosó, inkább azt vegye

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

petra19970101

2019. március 27.

Én Foreo készülék vásárlásakor vettem meg először ezt a habot, piros, irritált lett tőle az arcom, valószínűleg allergiás reakció. Majd amikor a kezemre fújva kentem be vele az arcom, a tenyeremen felhólyagosodott a bőr, mintha megégett volna. Sajnos nem tudtam tovább használni, szerencsére a DM-ben visszaadták az árát saját márkás termék lévén. Így sajnos nekem 1 csillag. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

FabianFanni

2019. január 26.

Imádom a dm termékeket!
Nagyon kellemes hab, amely érezhetően tisztít, enyhén szárít, de ez egy alaposarctisztítás után természtes azt gondolom, legalábbis az én bőröm esetében.
Mindenkinek ajánlani tudom, bármelyik dm -ben beszerezhető!
Nagyon jó ár-érték arány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Imádom a dm termékeket!
Mindenkinek ajánlani tudom, bármelyik dm -ben beszerezhető!
Nagyon jó ár-érték arány.

Effi

2018. július 27.

Nagyon finom a hab állaga, megfelelően tisztít és az illata is jó, olyan "tisztaság" illat. Esti arcmosásra használom sminklemosás után. Általában egy pumpálásnyi elég, ha volt rajtam aznap alapozó, akkor kettő. Leszedi a maradékot, amit a micellás víz esetleg kihagyott. Sosem húzódik a bőröm utána. Ennyi pénzért szinte ajándék, ráadásul lassan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol