Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Lótuszvirág kivonattal alaposan és gyengéden tisztít, finom, krémes textúrája ápolja a bőrt.

Fannci07

2019. október 26.

Nemrég vettem meg ezt az arctisztítót és imádom!! Eddig azt nem szerettem az ehhez hasonló arctisztítókban, hogy nagyon nehéz lemosni őket, de ezzel a habbal nincs semmi gond. Megérte az árát, biztos, hogy újravevős lesz:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

lillak

2019. október 19.

Ez a kedvenc arctisztítóm, szeretem a hab állagot, jól tisztít és sokáig (min. 4-5 hónap) elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

magyaredina

2019. augusztus 11.

Egész jó! Nagyon megszerettem mostanság az arctisztító habokat. Könnyen eltávolítja a sminket (nem használok erős sminket sem vízállót!), az illata semleges. Kíméletes a bőrhöz.
Gyorsan fogy, de az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Gyorsan fogy, de az ára jó.

Enca

2019. július 6.

Olcsó habzó arctisztítót kerestem, viszonylag normális INCI-vel, mert olajos arctisztítás után nekem kell egy vizes-habos arcmosás is :-)
Nem igazán szárította ki a bőröm, bár utána elég hamar hidratáltam.
Majd meglátjuk...

A rozsaszint hasznalom mar eveknota, de a kiskamasz fiamnak ezt vettem meg, mert kelloen kimelo, de a csomagolasa is elfogadhato. Szeretem, lepucol mindent.... lehet, h ha kifogy, feltoltom majd a rozsaszinnel, az kimelobb....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Nem igazán szárította ki a bőröm, bár utána elég hamar hidratáltam.
Majd meglátjuk...

Krtek1

2019. április 5.

nekem elég sokáig, négy hónapig volt elég úgy, hogy minden este és néha rggel is használtam. Elég erősen szárítja a bőrt, így mindenképp kell utána hidratáló, de tényleg tisztít. Van egy light változata is, most azt vettem meg, akinek nem olyan zsíros a bőre vagy nem szereti, ha szárít egy habzó arclemosó, inkább azt vegye

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

petra19970101

2019. március 27.

Én Foreo készülék vásárlásakor vettem meg először ezt a habot, piros, irritált lett tőle az arcom, valószínűleg allergiás reakció. Majd amikor a kezemre fújva kentem be vele az arcom, a tenyeremen felhólyagosodott a bőr, mintha megégett volna. Sajnos nem tudtam tovább használni, szerencsére a DM-ben visszaadták az árát saját márkás termék lévén. Így sajnos nekem 1 csillag. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

FabianFanni

2019. január 26.

Imádom a dm termékeket!
Nagyon kellemes hab, amely érezhetően tisztít, enyhén szárít, de ez egy alaposarctisztítás után természtes azt gondolom, legalábbis az én bőröm esetében.
Mindenkinek ajánlani tudom, bármelyik dm -ben beszerezhető!
Nagyon jó ár-érték arány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Imádom a dm termékeket!
Mindenkinek ajánlani tudom, bármelyik dm -ben beszerezhető!
Nagyon jó ár-érték arány.

Effi

2018. július 27.

Nagyon finom a hab állaga, megfelelően tisztít és az illata is jó, olyan "tisztaság" illat. Esti arcmosásra használom sminklemosás után. Általában egy pumpálásnyi elég, ha volt rajtam aznap alapozó, akkor kettő. Leszedi a maradékot, amit a micellás víz esetleg kihagyott. Sosem húzódik a bőröm utána. Ennyi pénzért szinte ajándék, ráadásul lassan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Naponta ezzel mostam arcot. Igazából ugyan olyan jó, mint a rózsaszín tesója. Azt a célt szolgálja amit kell neki. Az ára különösen kedvező, megéri kipróbálni.

Andi888

2018. június 14.

Könnyed, finom illatú de én hatásában kb. semmit nem észleltem. Zavar, hogy túl könnyednek érzem az állagát, mintha semmit nem csinálna. Az ára pozitív,de nem veszem újra, mert a géles arclemosók nekem sokkal jobban bejöttek, mint ezek a habok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol