Balea Arctisztító Hab Normál és Vegyes Bőrre, Hydro Komplexszel és 10% Aloe Verával

Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula!

A Balea arctisztító hab mélyrehatóan tisztít, krémesen lágy textúrája kényezteti és ápolja a bőrt. Aloe verát és hydro-komplexet tartalmazó összetétele segít fenntartani a bőr nedvességtartalmának egyensúlyát. Friss és ápolt arcbőrt eredményez, előkészítve a következő arcápolási fázisra. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

széna

2020. november 19.

Basic, nem full glam smink lemosásához tökéletes. Ilyen áron eddig nem találtam jobbat. Szeretnék átállni lassan a teljesen parfüm-mentes arcápolásra, csak ezért nem fogom legközelebb ezt választani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

ivci

2020. augusztus 7.

Rettentően szárít, túlságosan is tisztítja az arcot, utána meg nem győzöm hidratálni,hogy ne legyen tiszta zsír az arcom... Többet nem fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Én sminklemosás után szoktam használni az esetleges maradványok miatt. Teljesíti azt amit elvárok tőle, nem szárít és nem irritál. Ára reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

rtoth98

2020. május 7.

Elég jó kis termék, lassan fogy, leszedi a maradék sminket az arcomról és tisztít. Enyhén feszül a bőröm utána, de nekem kifejezetten a tiszta arcbőr érzését nyújtotta. Sajnos 2 hónap után elkezdett viszketni tőle az arcom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

bibike2000

2020. április 16.

Szeretem a habállagú arclemosókat, ez is nagyon tetszett. Olcsó, sokáig elég, utántölthetem bármivel. Nekem a sminkmaradványokat is leszedte, amit a mic. víz nem. Nem pattogtam ki tőle, kellemes tapintású lett tőle az arcom. Nekem tetszik az illata. Simán üti a drágább cuccokat, mindenképp megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice