Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. augusztus 13.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Megújult formula!

• Arctisztító kendő grapefruit illattal
  • Eltávolítja a vízálló sminket
  • Praktikus használat
  • Hidratál és gyengéd a szemhez
  • Nem tartalmaz alkoholt (etanolt)

DancsiTheUnicorn

2020. október 25.

Még a nyáron vettem, esküvőre mentem és szerettem volna egy szolid sminket, de nem akartam vinni micellás vizet meg pamacsot is, ezért gondoltam, teszek vele egy próbát.
Jól teljesített, viszonylag könnyen, gyorsan szedte le a szempillaspirált meg a rúzst, egyáltalán nem csípett (bár nem olyan érzékeny sem a bőröm, sem a szemem), ráadásul szerintem nagyon praktikus is, úgyhogy tőlem négy csillagot kap, ha elfogy, utazáshoz tuti újra érte fogok nyúlni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

kesi

2020. augusztus 23.

Sminklemosásra soha nem használom. Inkább csak felfrissítem vele az arcomat napközben. Kellemes az illata, nem hagy ragacsos érzetet maga után és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Kkovacs08

2020. augusztus 20.

Imadooom!! Nagyon jó illata van és nagyon jól eltavolitja a vízálló sminket. Az ára is nagyon jó, kár hogy csak 25dbos.☹️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

tátombák

2020. augusztus 7.

Sminkeltávolítást sosem bíznék kendőre, és az az igazság, hogy ha nem grapefriutos lenne, meg se vettem volna. Nagyon rákattantam az illatára ezen a nyáron. Egy lazulós itthon töltött napon tökéletesen frissíti az arcom, tisztábbnak érzem tőle. A kendők nagyok, vastagok, kellően nedvesek, nem szakadnak, nem csípnek szemkörnyéken sem. Egyszóval jó kis cucc, lehet lesz egy-egy csomaggal az éjjeliszekrényben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

dynah13

2020. július 31.

En csak maszk letorlesere, illetve alkalomadtan az arc attorlesere, felfrissitesere hasznalom, sminklemosasra vagy arctisztitasra nem, tehat nem kepezi az arcapolasi rutinom reszet semmilyen kendo. De amire vettem, arra nagyon szuper, kellemes illata van. Illetve oriasi pluszpont, hogy ha kiveszek egy kendot, nem huzza magaval a kovetkezot :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Amargant

2020. július 20.

Ár-érték arányban ez egy nagyon jó arctisztító kendő, nem csíp,kellemes az illata, és nem hagy filmszerű réteget a bőrön. Nekem szépen leszedte a sminket is, nem kellett dörgölni, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Fehereszti

2020. június 14.

Én imádom ezt a kendőt! A sminket szépen eltávolítja, nagyon jó illata van, frissítő, nem irritál, brutálisan jó érzés az arcomnak, igazi kis nyári must have termék. Nyáron elég zsíros tud lenni a bőröm, de ez nagyon szépen felfrissíti. Az ára is nagyon jó. Szerintem én be fogok tárazni belőle. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

TheNancy07

2020. június 7.

Sose használtam ilyen kendőt ezelőtt. Friss és üde érzetet ad használata után. Tök jó, hogy egy kendő nem húz maga után még hármat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Csipetke

2020. április 20.

Szepen tisztít és leszedi a sminket is. Finom illata van. Praktikus de nem ez a kedvencem a Balea kendők közül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Vanda234

2020. március 21.

Olcsó imádom az illatát nagyon kellemes jol eltávolítja a sminket kellemesen tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.