Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. augusztus 13.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Megújult formula!

• Arctisztító kendő grapefruit illattal
  • Eltávolítja a vízálló sminket
  • Praktikus használat
  • Hidratál és gyengéd a szemhez
  • Nem tartalmaz alkoholt (etanolt)

Maji

2019. december 3.

Én nagyon szeretem, jó puha, kellőképpen nedves, nagyon kellemes illatú és ár/érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Tothxheni

2019. november 15.

Az illata az egyetlen jó tulajdonsága, arcról szépen leszedi a cuccot, de a szempillaspirálokkal nem bánik el....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Ann86

2019. november 11.

Nem irritál,a vízálló sminkkel nem birkózik meg, de a többit szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Nem irritál,a vízálló sminkkel nem birkózik meg, de a többit szépen leszedi.

KittyLady

2019. november 7.

Megvagyok vele elégedve, kellemes az illata, a sminket szépen eltávolítja, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 27.

Kedvenc arctisztító kendőm lett😊 Minden grapefruitos terméket imádok. Szerintem kellemes az illata. A kendők anyaga puha, kellemes tapintású. Nagyon jól tisztít és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Egyáltalán nem irritál. Pozitívum, hogy nem tartalmaz etanolt. Sokadszorra veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

ReiShiltenphie

2019. szeptember 25.

Sajnos az illatát utálom. Engem valami ablaktisztítóra emlékeztet. Ezt leszámítva egész jó, szépen leszedi a sminket is, nem irritálja a bőröm és nagyon aranyos a csomagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

zdoreebaba

2019. szeptember 21.

Kézre, arcra, én mostanában ezt már mindenre használom. Az illata igazi felfrissülést ad a bőrnek. Vásárlása nem volt tudatos, csak megtetszett a csomagolása és gyorsan bedobtam a bevásárló táskámba. Hatékonyan tisztít, sokáig elég és árban is elég jó. A csomagolása visszazárható, így nem száradnak ki a kis kendők. Engem megnyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

szabonikolett120

2019. szeptember 1.

Hamar gyorsan kellett egy arctisztító kendő és ezt kaptam le a polcról.Az illata nagyon kellemes,teljesen jól tisztít.Nem irritál és a sminket is könnyen leszedi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.