Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különlegesen bőrbarát készítmény, mely kiválóan alkalmas a száraz és érzkékeny bőr mindennapos tonizálására. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

• Alkoholmentes összetétele különösen lágyan, irritálás nélkül tisztítja a száraz és érzékeny bőrt.
  • Hamamelisz- és sárgadinnye-kivonatot tartalmaz, amely segít megőrizni a bőr természetes nedvességtartalmát.
  • Hatékonyan eltávolítja az arctisztítás után bőrön maradt lerakódásokat.

Gabszi

2019. január 2.

Aki ismer az tudja, hogy utálok bármilyen terméket kidobni, amíg nem használtam el vagy romlott meg, majd jó lesz valami másra valaki másnak alapon. Ez azon kevés termékek közé tartozik, ami annyira szörnyű volt, hogy kidobtam. Irritálta és égette az arcom, amin a használata után piros foltok jelentek meg. És ráadásul ezen felül még borzasztóan szárított is. Az egyetlen értékelhető része az illata volt, az jó volt, de ennyi. Soha többet nem veszem újra, és senki másnak sem ajánlom. Érzékeny bőrűeknek meg pláne nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

mara18

2017. január 10.

Ez egyszerűen katasztrófa volt számomra, nagyon furcsa érzést hagyott maga után, irritálta a szememet, az illata is kellemetlen volt és még a sminket se szedte le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Justic

2016. október 17.

Nagyon utáltam. Nem tisztított, rossz volt a szaga, de azért becsülettel elhasználtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

malnahal

2016. április 17.

Kb egy hete vettem, mivel olyan tonikot kerestem, amiben nincs alkohol (a bőröm kénye kedve szerint váltogat hogy száraz vagy kombinált, most éppen utóbbi), erre esett a választásom. A parfümöt nem értem benne, ha már érzékeny bőrre adják... Na mindegy. Amúgy az illata kellemes, a sminket is szépen szedi. Én is tapasztaltam a ragacsos érzést, én ezt megoldom annyival, hogy vízzel leöblítem az arcomat a használata után.
Ami viszont nagyobb gondom: pattanások jöttek ki a bőrömön. Lehet hogy csak az érettségi miatti stressztől, de én sajnos erre a tonikra gyanakszom. :(
Elhasználgatom, mert egy olyan napon, amikor az ember több sminket kell viseljen, jólesik leszedni vele a vakolatot, de amúgy... Nem újravevős nekem, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

uaim

2016. március 26.

nekem mandulás van lehet ez már új de nagyon nagyon jó szépen szedi a sminket és egyáltalán nem viszketek és nem szárít pedig extrém érzékeny a bőröm mindenre. nálam kiváló

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 26.

pillacskak

2016. március 12.

Nekem a kék van meg,Mindenkinek csak ajánlani tudom!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Nekem a kék van meg,Mindenkinek csak ajánlani tudom!!:)

6Melinda9

2016. február 1.

Nagyon jó sminklemosó, nem irritálja a bőrt, nem csípi a szemet és alapos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Nagyon jó sminklemosó, nem irritálja a bőrt, nem csípi a szemet és alapos!

Skincaremania

2016. január 18.

Olyan terméket kerestem, ami jó zsíros bőrre. Ebben nincs alkohol, és nálam ez a fő szempont. Érthetetlen számomra, hogy a problémás bőrre való termékeket tele rakják alkohollal ami szárítja a bőrt, ezek után pedig jobban zsírosodik. Örök körforgás... Illatát szeretem, tetszik, hogy olyan csajos, de ez lényegtelen szempont is, fő, hogy használjon. :) Szépen tisztít. Naponta ha úgy van többször is használom, biztos, ami biztos. Valóban ragacsos kicsit, de ez szerintem annak köszönhető, hogy nincsenek benne "durva" összetevők. Engem nem zavar, lemosom utána vízzel az arcom, ha úgy van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Wehler

2016. január 9.

Csak még jobban szárította a bőröm az első és egyben utolsó alkalomkor mikor kipróbáltam. Ragacsos, nem is szívódik be, muszáj lemosni vízzel. Ömlik ki a flakonból, arra is ügyelni kell, hogy a kupakját erős csapással kell a helyére klopfolni. Illata egyedül ami bejön. Inkább költöttem volna azt a 500 pénzt olyanra, "ami árt a fogaknak vagy az agynak" Kevin McCallister után szabadon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Rari

2015. december 31.

Nagyon szeretem :-) Eleinte szárította a bőröm , de most már nem:-)
Kicsit ragacsos érzetet hagy de engem nem zavar

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

Nagyon szeretem :-) Eleinte szárította a bőröm , de most már nem:-)
Kicsit ragacsos érzetet hagy de engem nem zavar

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol