Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Halfway, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. március 18.

Kategória:   Szappanok

Makadámdióval és eukaliptusszal.

sacii

2017. március 2.

A legjobb illatú szappan amit valaha szagoltam!! Annyira sajnálom,hogy limitált és anno nem vettem egy életre elegendőt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

SuicideCandy

2014. július 12.

Imádtam az illatát :) kedvenc folyékony szappanom volt kár hogy csak limitált kiadás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

mokkalany

2013. november 10.

Nyáron vittük a nyaraláshoz magunkkal, és ott annyira beleszeretett az egész család, hogy most vettük pár flakonnal. Úgy látom, éppen időben, mert már nem minden DM-ben lehetett kapni! Nagyon szeretjük, kellemes és különleges, édes-friss, mentás-mogyorós illat. Nem is szárítja a kezet. Bírnám kézkrémben is ez az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

korok23

2013. október 1.

Ha Ausztráliába ilyen illat van, akkor megyek!! Az illata pont olyan nekem, mint az Alverde makadámdiós testvaj, azt is nagyon szeretem, akinek az bejött, ezt is szeretni fogja! Nem tudom hogy a zord szeles idő, vagy ez a szappan a tettes, de egy kicsit szárazabb a kezem, de nem baj, mert akkor van okom kenni a testvajat,hehe!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

kvitta.girl

2013. július 2.

hú de rossz hogy ennyi embernek tetszik nekem meg nem..kifejezetten irritál az illata,tiszta köménymag,kezemet is szárítja pedig szeretem a balea szappanokat. Semmi pozitívat nem találtam benne,alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

tothdyna

2013. február 19.

Rég vettem már folyékony szappant, de valamiért erre lecsaptam. Átlagos. Az illata kellemes, a kéz hidratálása/szárítása is. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

Jazz Juice

2013. február 19.

Én az az áldozat vagyok, akit a csini csomagolással és egy jó illattal mindig tőrbe tudnak csalni. Így történt ezzel a szappannal is. Nagyon tetszetős küllem, finom illat, az SLS miatt egy jujj, de nagyon szívesen használom. Bogii, úgy 300 Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

judit.petes

2012. november 24.

Nagyon különleges és tartós az illata, maga a szappan a szokásos Balea-minőség:jól tisztít,nem szárít. Követelem az állandó kínálatba! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Odil

2012. november 20.

Toszott szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Toszott szerelmes vagyok.

médea

2012. október 15.

Nagyon tetszik az illata, még nem éreztem ilyent. Maga a szappan viszont elég átlagos, híg és nem is habzik túl jól. Azért nem is rossz. A csomagolása is szép. Nem bántam meg, hogy megvettem, nekem az illata miatt is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 15.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate