Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes deospray avokádó és málna illattal. Hatékonyan véd a kellemetlen szagok ellen és frissességet biztosít. Vegán termék.

zsofi017

2020. május 13.

Egész jól működik dezodorként, de jaaa... a hatékonysága napfüggő. Az illata nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Yubiri

2019. március 30.

Több darabot is vettem belőle és elhasználtam... Mert nem volt jobb.... Az illata még csak-csak tetszene is, de sajnos nem eléggé hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Kuro

2019. február 20.

engem is elsőre a csomagolása vett meg, aztán az illata. valami isteni ~ egy régi parfümömre emlékeztet talán? nem is tudom... egész nap érezni, nem változik az illata az izzadság hatására, a pumpáját én jobb minőségűnek találtam, mint a tesóiét, és alumínium mentes! biztosan veszek még, nehogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

Ennie86

2018. december 17.

Kilóra megvett a cuki csomagolása! :) Az illata fenomenálisan jó. Hatásra is rendben van. A nyári meleget szerintem nem bírná ki, de erre az időre tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Laura2001

2018. november 6.

Egész nap tart szinte, nagyon finom málnás és avokádós illata van, hihetetlenül cuki és olcsó, nagyon jó.
Hozza a Balea minőséget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Hozza a Balea minőséget

Alkoholok: Alcohol