Balea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   6 x 15 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vizililiom, Módosítva: 2017. január 16.

Kiszerelés:   6 x 15 g
Kategória:   Fürdőtermékek

Balea fürdőszív levendula, rózsa és lime illattal.

Lanie

2018. október 21.

Engem nem hogy nem zavar az olajos réteg amit maga után hagy de teljesen oda vagyok azért hogy konkrétan nem kell utána hidratálni még egy keményebb hideg napon sem. Persze ne húzzatok közvetlenül a használata után selyem ruhát ha nem muszáj de csodálatos hétvégi feltöltődés potom pénzért, jó Balea minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

nagydora911

2017. szeptember 3.

A formája tetszett meg leginkább, de az illatával is elégedett vagyok. Használatban viszont az olajos réteg, amit a bőrön hagy engem nagyon zavar. Kicsit csaltam és a nagy darabokat a tetejéről már eleve leemeltem és nem hagytam a vízben úszkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

kalmaniki

2017. június 27.

Nagyon csábító volt ez a szett, így megvettem, de az illatokon és a cuki szivecske formáján kívül semmi más nem tetszik benne. Nehezen oldódik fel a vízben, virágdarabkák úszkálnak mindenhol, olajos réteget hagy a bőrömön és a kádon. Elhasználom, de nekem nem vált be sajnos, jobb minőséget vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

camouflage

2017. április 25.

Születésnapomra kaptam, első látásra megörültem,hogy DE JÓ FÜRDŐBOMBÁK. Sajna nem :D Igazából nekem a levendulástól hánynom kell,de valószínűleg csak azért,mert utálom a levendulát, A limeos kifejezetten jó, sőt imádom az illatát. Egyébként meglepő módon tényleg "olajos" volt utána a bőröm,de jól hidratálta utána :) Viszont használni kell szűrőt a kádban,miután kihúztam a dugót, különben konkrét virág szárak mennének le a lefolyón. Nem venném újra, de ajándéknak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

malnaszorp95

2017. április 25.

Nagyon aranyos ez a szett, ajándékként is el tudnám képzelni, ha a benne található fürdőszívek valamivel jobb minőségűek lennének. Használat után mindig súrolhattam a kádat és le is kellett zuhanyoznom, mert nagyon olajos maradt a bőröm. Nem az a kellemesen hidratált, hanem szinte ragadtam. Mindegyik fajtából elhasználtam egyet-egyet, majd a maradékot egy fanatikus Balea imádó barátnőmnek adtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Karinaa7

2017. április 14.

Nekem nagyon tetszik, de miután feloldódott a vízben, szó szerint fűcsomók találhatók benne. Nagyon jó illata van és ha még találok venni fogok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.