Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. december 23.

Kategória:   Fürdőtermékek

A varázslatos, trópusi gyümölcs illatú fürdő gyengéden ápolja és kényezteti a bőrt.

Juliette88

2015. szeptember 4.

Hmm...kicsit csodálkozva olvasom a véleményeket, miszerint nagyon tartós, fürdőszobát betöltő volt az illata, mert nekem pont az volt vele a bajom, hogy nem nagyon éreztem sosem annyira és annyi ideig a finom ananászos kókuszos illatot,mint amennyire szerettem volna. A habját amúgy nagyon szerettem, nekem mindig úgy tűnt, mintha sokkal fehérebb lenne, mint más habfürdőké, de lehet hogy csak a kókusz asszociáció miatt éreztem így :-) Ezt az ilat kombinációt egyébként nagyon szeretem - nemrég még egy ananászos-kókuszos teát is sikerült levadásznom a Müllerben ! - ezért el tudtam volna viselni intenzívebben is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

KEAnna

2015. április 22.

Vidám édeskés-kókuszos illat. Jól habzik :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Vidám édeskés-kókuszos illat. Jól habzik :)

Nymeria94

2015. január 30.

Egyszer kíséreltem meg kádban fürdéshez használni, de nem igazán akart habzani,ennek ellenére az illata miatt kegyelmet nyert és tusfürdővé fokoztam le. És milyen jól tettem! A Balea tusfürdőkkel kapcsolatban a leggyakrabban felmerülő negatívumok: az illat gyors elillanása és az hogy gyorsan fogy,de ennél a terméknél erről szó sincsen. Az illata brutálisan tartós órákkal később, még másnap is érzem magamon, a törölközőmről és a pizsamámról már nem is beszélve, sőt egyszer még a barátomon is éreztem, amikor nedves kézzel simítottam végig a karját. Azt hiszem,hogy kb 2-3 hónapig kitartott egy flakon, úgyhogy még gazdaságosnak is mondható, annak ellenére, hogy adagoló híján csak találomra öntöttem a kezembe mindig. Bőrön jól habzik és tisztít, illetve nem is szárított. Összességében meg vagyok elégedve vele, az is lehet,hogy a jövőben újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

nettike

2015. január 3.

Valami csodás illata van nagyon megszerettem , nagyon jól habzik , az illata sokáig érezhető nem szárította a bőrömet.! Amint elfogy újravásárolom.!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

babackaa

2014. május 22.

Legjobb habfurdo ar ertek aranyban! Isteni lazitos illat. A kokusz es az ananasz csodas egyutt! Imadoooom :) ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

andika85223

2014. május 4.

Én is rákaptam erre amióta először megláttam. Imádom a kókuszt és az ananászt. Jól habzik így kevés kell belőle. És a narancsos változata is nagyon fini. Szerintem a célnak megfelel és nem kerül ezresekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

winnie

2013. november 28.

Kókuszmámor a köbön, már akinek bejön. Szeretem, kevés kell belőle, jól habzik. Kaptam, nem én vettem. A bőröm hozzá van szokva már a bio dolgokhoz, ez lehet az oka, hogy nem annyira tolerálta hosszabb távon. Az összetevők láttán ez nem olyan nagy csoda. Ezért csak négyest adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 28.

vrozi

2013. november 4.

Tényleg csodás az illata! Barátom nagy kókusz rajongó, teljesen odavolt érte, ami nekem elég garanciát jelent arra, hogy tényleg nem csal az orrom! Baleától nekem kicsit szokatlanul hosszantartó illat, persze a legpozitívabb értelemben. Jó kis hidratáló a kádban a maga módján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Anita19

2013. október 15.

Szerintem nagyon jó, az illata az csodálatos, nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Szerintem nagyon jó, az illata az csodálatos, nagy kedvencem lett.

sternesamu.szilvia

2013. október 9.

Isteni illata van, nekem amúgy is a kedvencem a kókusz legyen az bármibe csomagolva. Jól habzik az illata pedig betölti az egész fürdőszobát. Abszolút kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol