Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Használatával olyan lesz a frizurád, mint a szörföző fiúknak és lányoknak - igazi tengerparti feeling. A haj matt és kusza hatású lesz, zsíros érzet nélkül. Ráadásul a glicerin és a panthenol még hidratál is.

lovecreams

2019. január 21.

Semmit nem használ, de nem is árt. Az illata engem a barackra emlékeztet, de ez sem marad meg a hajban.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

browning

2019. január 16.

Nyáron vettem, azóta időről időre megpróbálom használni, hátha csoda történik. Göndör-hullámos a hajam, de vékony szálú, a saját ullámaimat 2 napig tartja meg, gondoltam hátha ez csodát tesz, ad egy kis erőt/stabilitást a hajnak. Se nedvesre, se szárazre se sehogy..semmi. ragad jobban a hajam meg így hamar moshatom újra mert gubancos és koszos érzetet okoz. De legalább hullámos se lesz....Szuper.. :((

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

fruzsinakorpa

2018. november 29.

Sajnos a vastagszálú, enyhén hullámosodó hajammal nem csinált semmit, akármennyit fújtam rá.

fruzsinakorpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

pommegrenade

2018. november 27.

Semmit nem csinált a hajammal.

pommegrenade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Semmit nem csinált a hajammal.

IrisAnn

2018. november 25.

Hát, akárhogy próbálkozok, a beach waves frizurát képtelen megtartani, de cserébe gyönyörű hamvas lesz a festetlen hajam, szépen szétválasztja a tincseket és segít a zsírosodást is megakadályozni. Hajmosás után, a még vizes hajamra szoktam 3-4x fújásnyit használni, főleg a fejem búbjára. Ennek köszönhetően az amúgy 2 naponkénti hajmosásomat redukáltam 3-ra, bár az utolsó napon már így is szükséges a száraz sampont bevetni. Összességében nekem bejött, a hajvégeimet sem szárítja (bár használok hajvégápolót), nem lesz utána ragacsos és gubancos sem a hajam.

IrisAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Martu0508

2018. november 1.

Ez a termèk rendesen kiverte nálam a biztosìtèkot. Nagyon szèpen visszaállìtja az elfeküdt loknijaimat, viszont annyira alkoholos (már az illatán is èrezni), hogy teljesen kiszárad a hajam ès kifèsülhetetlen csomòk keletkeznek benne.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Parapluie

2018. augusztus 15.

Atyaég, SZERELEM. Nagyon sima, lapos hajam van, ezzel pár fújással lesz egy kis textúràja, pillanatok alatt meg is szárad. Az illata is isteni :)

Parapluie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

mano

2018. augusztus 5.

Én nem a beach babe frizura miatt vettem, hanem, hogy adjon egy kis textúrát a hajamnak anélkül, hogy összetapasztaná. Ennek pedig tökéletesen eleget tesz - a legnagyobb bajom a sós fujkálósokkal mindig az (pl. a Tony&Guy-jal), hogy kifésülhetetlen ragadós vacak lesz a hajam, de ezzel még nem sikerült annyi fújni, hogy így legyen. Olcsó, finom az illata.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

TimyeK

2018. augusztus 4.

KM havi kedvencekben olvastam róla, mivel tök olcsó ebédszünetben rohantam megvenni. Az illlata fenomenális, annyira frissítő és édes. Először nem értettem mit kellene tőle várni, aztán rájöttem mire lesz ez nekem jó: szárazsampon helyett! Hajszárítás után 1-2 pumpányit használok belőle, volumenizál és lassabban zsírosítja a hajam. Ezt követően pár nappal, amikor már megviseltebb a frizurám fújok belőle kb 6-8 pumpámnyit és kézzel beledolgozom a hajamba, ettől a laposodó frizurám volument kap és szép hullámos lesz, emellett kissé lemattítja, így nem látszik a zsírosodás. Ráadásul friss illatot kölcsönöz a frizurámnak, így teljesen frissen mosottnak tűnik. :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

cslllzr

2018. július 25.

Szuper cucc! Azt adja amit ígér, szép fürtöket állít össze a hullámos / göndör hajamban. Az illata isteni, az ára is nagyon baráti.

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid