Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Használatával olyan lesz a frizurád, mint a szörföző fiúknak és lányoknak - igazi tengerparti feeling. A haj matt és kusza hatású lesz, zsíros érzet nélkül. Ráadásul a glicerin és a panthenol még hidratál is.

Ár: 300 , Eladó: sera6
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel

xyz1xyz

2020. május 11.

Egész jó kis termék. A természetes hullámokat valamennyire kiemeli. Nem szárít, inkább csak egy érdekesen száraz érzetet hagy maga után a termék, ahogy megszárad a hajon, nyilván a tengeri só miatt. Az illata valóban kellemes barackos.
Hajmosást követően még vizes hajon alkalmazva kiemeli a hullámokat, 2-3 napos haj felfrissítésére számomra nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

amygdala0131

2020. április 11.

Én csak hajmosás előtti napokon szoktam használni, mikor már kezelhetetlen a hajam. Nagyjából teszi a dolgát, viszont rettenetesen szárít. Olyan "meh" termék, nem érzem pénzkidobásnak, de nem is nélkülözhetetlen az életemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

hgabriella97

2019. március 16.

Hajmosás után ha agyon fújom vele a nedves hajam, másnapra talán egy kicsit hullámos lesz, de nem annyira feltűnően. Szerintem kicsit segít, de nem csoda termék. Az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

lovecreams

2019. január 21.

Semmit nem használ, de nem is árt. Az illata engem a barackra emlékeztet, de ez sem marad meg a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

browning

2019. január 16.

Nyáron vettem, azóta időről időre megpróbálom használni, hátha csoda történik. Göndör-hullámos a hajam, de vékony szálú, a saját ullámaimat 2 napig tartja meg, gondoltam hátha ez csodát tesz, ad egy kis erőt/stabilitást a hajnak. Se nedvesre, se szárazre se sehogy..semmi. ragad jobban a hajam meg így hamar moshatom újra mert gubancos és koszos érzetet okoz. De legalább hullámos se lesz....Szuper.. :((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

fruzsinakorpa

2018. november 29.

Sajnos a vastagszálú, enyhén hullámosodó hajammal nem csinált semmit, akármennyit fújtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

pommegrenade

2018. november 27.

Semmit nem csinált a hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Semmit nem csinált a hajammal.

IrisAnn

2018. november 25.

Hát, akárhogy próbálkozok, a beach waves frizurát képtelen megtartani, de cserébe gyönyörű hamvas lesz a festetlen hajam, szépen szétválasztja a tincseket és segít a zsírosodást is megakadályozni. Hajmosás után, a még vizes hajamra szoktam 3-4x fújásnyit használni, főleg a fejem búbjára. Ennek köszönhetően az amúgy 2 naponkénti hajmosásomat redukáltam 3-ra, bár az utolsó napon már így is szükséges a száraz sampont bevetni. Összességében nekem bejött, a hajvégeimet sem szárítja (bár használok hajvégápolót), nem lesz utána ragacsos és gubancos sem a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Martu0508

2018. november 1.

Ez a termèk rendesen kiverte nálam a biztosìtèkot. Nagyon szèpen visszaállìtja az elfeküdt loknijaimat, viszont annyira alkoholos (már az illatán is èrezni), hogy teljesen kiszárad a hajam ès kifèsülhetetlen csomòk keletkeznek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Parapluie

2018. augusztus 15.

Atyaég, SZERELEM. Nagyon sima, lapos hajam van, ezzel pár fújással lesz egy kis textúràja, pillanatok alatt meg is szárad. Az illata is isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid