Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Kategória:   Testápolók

• hyaluronsav tartalma révén nedvességgel látja el a bőrt
  • azonnal bársonyos érzetet ad a bőrnek

Maniac

2020. január 15.

Könnyű gél-krém állagú, ezért nyáron előszeretettel használtam, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

FruzsinaV

2017. június 6.

Korrekt testápoló, hozza amit ígér. Jól hidratál, finom az illata és nekem viszonylag hamar is beszívódott. A nyári melegben hasznaltam inkább. Sajnálom h már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Zaynab

2017. január 8.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Update:

Elkezdtem használni. Mivel már kivonta a gyártó a terméket, így ha nagyon tetszene sem tudnám újravenni.
Egyébként nem rossz.

Az illata ennek is 25-30 évvel ezelőtti (retrós) illatanyagos. Mint egy akkori dezodor vagy mosópor / öblítő illata.
Egész oké, de annyira azért nem kedveltem meg, mint pl. a BabyDream babaolajat vagy az Alterra zuhanyozás közbeni testápolóját.

2016. 09. 23.

Anitához hasonlóan én is leárazva vettem a terméket.
Közben kitettem a "már nem gyártják!" táblát is, mivel a német balea oldalon már nem listázzák ezt a terméket.

Nekem az illata nem tetszik. Most nézem, hogy elég sok illatanyag is van benne.
Ezért három pontot adok, de majd update-elek a tényleges használat után is.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Update:

Egyébként nem rossz.

2016. 09. 23.

Anitához hasonlóan én is leárazva vettem a terméket.

Nekem az illata nem tetszik. Most nézem, hogy elég sok illatanyag is van benne.
Ezért három pontot adok, de majd update-elek a tényleges használat után is.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
vador

2016. július 26.

Jól hidratál, de a felkenéstől számított kb. tíz percig egy merő ragacs vagyok tőle. Akibe több alázatosság és kevesebb lustaság szorult testápolás terén, mint belém, sok örömet lelhet benne, mert amúgy tényleg hatásos vízhiányos bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

nemeth.anita

2016. július 23.

Akcióban vettem 899,- helyett 549-ért. Nagyon szeretem, azonnal feszesíti a bőröm. Este szoktam használni lefekvés előtt. Szeretem az illatát is, bár egy kicsit barátkozni kellett vele. Az első néhány használatnál nagyon száraznak éreztem a kezem tőle, így meg kellett mosni, de mostanra egész jól megszoktam. Most nyáron kellően hidratál, gondolom téli időszakban váltogatni kell zsírosabb testápolókkal. Bár bevallom, én sem csak ezt az egy terméket használom testápolásra, sőt, van hogy babaolajjal átkenem magam, miután ezt felvittem. Az aztán tényleg komoly hidratálást és feszesítést ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Roni27

2016. május 5.

Önbarnító alá kerestem egy könnyű hidratáló testápolót. Tette a dolgát, illata annyira nem tetszett, de könnyen beszívódott, hidratált és ez volt a lényeg. Inkább normál bőrre való szerintem, szárazra már kevés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

timilla

2016. február 24.

Teljesen korrekt testápoló, viszonylag hosszan tartó hatással, bár így télre nekem önmagában kevés lenne valószínűleg, ezért néha keverni szoktam bioderma balzsammal. Az állaga eléggé vizes, várni kell öltözés előtt, hogy beszívódjon. Az illata erős, de számomra kellemes, és nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Jelizz

2015. december 4.

az eredeti árat drágának találtam, ezért jól tettem hogy vártam, folyamatosan nézegettem a polcon, egyszer aztán le értékelve rá bólintottam. :)
Az illata furi.. nekem egy picsit a locsoló kölnire emélékeztet :D Tipikus Balea testápoló minőség , nem hidratál különöseebben, semmi extra, házi BB krém készítéséhez jó lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 4.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2015. július 10.

Nemrég vettem, nekem extra száraz a bőröm és gondolkodtam,hogy ezt vegyem-e vagy az ureásat, végül ezt vettem a hialuron tartalom miatt, mert azt gondolom, hogy erősen vízhiányos a bőröm. Nos, nekem másfél perc alatt beszívódik, selymes, nyugtató érzetet hagy maga után, jó pont, hogy szilikonmentes, rossz pont a sokféle illatanyag. Amúgy kellemes az illata, de ezek nélkül jobban tetszene. Az illat miatt levonok 1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 10.

Cu2tka-baba

2015. június 30.

Érdekes cucc. Az ígérete szerint azonnal bársonyos bőrt hagy maga után, hidratál. Az én bőröm nagyon dehidratált és ezért féltem a gél állagtól, mert zsíros testvajakhoz és olajokhoz vagyok szokva. Először mikor felkenem nekem ragad. De nagyon. A kezemen nem is tudom elviselni meg kell mosnom. kb 5 perc amíg beszívódik aztán nem is érezni. Reggelre sem ragad már szépen hidratál és fényes lesz tőle a bőröm. Nem úgy fényes hogy csillog fénylik hanem olyan egészséges kinézetű. Illetve tusolás után is érzem hogy puhább. Ha lesz még mert akciósan vettem szóval lehet hogy kivonják veszek még, de azért nem csodaszer a ragacsossága miatt. kb 2 hétre elég nekem egy tubus. Bár én kb eszem a testápolót...:) Ez most a top 2 a nivea Q10 után:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak