Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsildom, Módosítva: 2015. május 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hiarulonsavat és az izoflavonokat tartalmazó szérum serkenti a bőrsejtek megújulását, feszesíti és simává varázsolja az érzékeny szem- és szájkörnyéket, javítja a bőr tónusát. Az ultrakönnyú textúra kellemesen hűsít. A szérum hatóanyagai segítenek megakadályozni a szövetekben a kollagén és az elasztin leépülését, valamint hozzájárulnak a sejtek védelméhez. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Használata: reggelente és esténként vigyen fel egy kis mennyiséget a megtisztított szem- és szájkörnyékre. Gyengéden masszírozza be.

PetraD96

2019. január 26.

Nagyon szépen feltölti a kis barázdákat a szemem körül és a homlokomon. Ha a számba dörzsölöm olyan mintha ajakfeltöltésről jönnék, kár, hogy ez a hatása nem túl tartós. Nagyon szeretem, ha egyszer elfogy biztos újra veszem. Ár-érték arányban többet nyújtott mint vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

amygdala0131

2019. január 4.

Kicsit sem tetszik ez a szérum. Ragacsos réteget képez a bőrömön, és nem látom, hogy bármi hatása lenne. Sminkelni sem lehet rá, a szemkörnyékről kukacokban mászik le az alapozó, és a 24 órás rúzs is foltokban potyog le a használata után....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Vala111

2018. július 3.

Habzik ami furcsa, először ragad bár elmúlik, viszont pondróban hámlik le a bőrrömről ha hozzáérek. Feszesítő szérum ? Végül is az. Azt tudom elképzelni h ez a ragacsos valami azért van benne hogy összehúzza a bőrt és ráncokat, de csak pillanatnyi hatás, mert utána lehámlik. Becsapós. Maximum hidratálsra jó fiataloknak mert talán mégis van benne valami ami hidratál, de arra meg ott a hidratáló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

vitezjulia

2018. április 10.

Megelőzés miatt kerestem szemkörnyékápolót. Nekem nagyon tetszik, minden nap használom, jól hidratálja a szemem körüli vékonyka bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Csumama

2018. január 27.

Nincsenek Marianna-ároknyi ráncaim de rámfért mostanság egy ki plussz a szokásos rutin mellé. Inkább dehidratáltnak éreztem a szemem körüli bőrt ezért keresgéltem a szérumok között és az itteni vélemények miatt erre esett a választásom. Köszönöm ezúton is az előttem szólók véleményét ! Ez a kis szérum érezhetően segít, kisimít, kipihentebb, fiatalosabb a bőr a szemem körül. Ismét megtapasztaltam hogy a pénztárcabarátabb termékek között is találni hatékony kis cuccokat.😊Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Cyndrella

2017. december 18.

Annyira szerettem volna szeretni. Sajnos többszöri próbálkozás ellenére sem jött be.
Ragacsos, nehezen szívódik be és mintha még jobban kiemelné az apró szarkalábakat.
Aki kipróbálná (remélem neki használ...), Kálvin tér környékéről ingyen elvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

kiralykislany

2017. december 4.

Hasonlóak a tapasztalataim, mint mokojka-é, és danyi77-é. Megtisztított arcra kenem fel, szem-száj környékére, és néha a homlokomra. Próbáltam szárazon, és nedvesen is, nekem valamennyire mindig habzik. Gyorsan beszívódik, vagyis inkább rászárad az arcomra, emiatt egy ideig "feszesítő hatás" érezhető, de valójában hagy egy fénylő réteget, ami kiemeli még a legapróbb hibát, ráncot is az arcon. Ha nem kenek rá semmi mást, sokszor viszket tőle a bőröm, és másnap reggel érzem ahogy lemosom az arcomról. Ha kenek rá hidratáló krémet, akkor valamivel jobban teljesít, de csodát nem tesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

danyadi77

2017. november 11.

Az itteni vélemények alapján gondoltam, beruházok egyre, sokat nem veszíthetek. Nos..az ég adta földön semmi feszesítést nem tapasztalok, nem is hűsít, bár az nem is érdekel. Mindig a Technocol jut eszembe róla. :D. Viszont habzik a bőrömön a szemem környékén, talán reagál valamivel, amit előtte kentem fel, úgyhogy egy macera a használata és nem tapasztaltam semmi hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

kgyrk

2017. július 31.

2 hónapja használom minden este a szemem alá és nagyon megszerettem! :) Pillanatok alatt beszívódik és tényleg segít az apróbb szarkalábakon, és tök jól hidratálja a szem körüli érzékeny területet is. Nem utolsó sorban pedig baromi olcsó, talán 1000Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Yami

2017. június 13.

Körülbelül három hete használom, úgy vettem észre jól hidratál. A karikáimmal és esetleges táskákkal nem igazán csinál semmit, de kellemesen hűsít és jó érzés felkenni, olyan friss. Ráncok terén nem tudok nyilatkozni, van egy-két kis vonal, de azokkal sem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

PVP 0 0