Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó eukaliptusz és rozmaring illattal.

Könnyed felfrissülés a testnek és a léleknek. A Balea „Belebender Moment” fürdősó érzéki-keleties illatával egyedi élménnyé varázsolja a fürdést. A természetes tengeri só és az értékes argánolaj kellemes és ápolt érzésről gondoskodik fürdés közben.

Tvylvis

2016. szeptember 23.

Az eukaliptusz és a rozmaring miatt én megfázás esetén szoktam használni, akkor tökéletes. Egyébként szerintem szuper, hogy a rozmaring is érződik, nagyon szeretem az illatát. Sajnos engem a Baleás fürdősók picit irritálnak, viszket a bőröm utánuk. Mondjuk testápolóval utána mindez kiküszöbölhető. Ha látom még ezt a verziót, veszek párat belőle. Négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.