Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

2014 nyári limitált kiadás

Testápoló krémj sárgabarack és bazsalikom illattal

Wildflow

2016. június 30.

Nagyon szerettük... az illata fantasztikus, volt benne egy kis csavar a bazsalikommal (persze, ha nem olvasom, meg nem mondom, mi olyan kellemesen fűszeres benne :D). Tényleg sajnálom, hogy nem az állandó kínálat része, biztosan újravettem volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Pampilla

2015. november 30.

Elhasználtam egy tégellyel,a végére picit meguntam/utáltam az illatát,de hidratált megfelelően,nagyon hamar beszívódott,nem ragadt,és kb fél óra múlva már nem éreztem az illatát (szerencsére). Elég volt 2 naponta kenni,mert a hatása kitartott másnapig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

domnora

2015. október 26.

nagyon jó kis krém,kiválóan hidratál nem hagy ragacsos érzetet sajnálom,hogy limitált és nem tudom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

Noxika

2015. július 31.

Én imádtam ezt a krémet! Kellőképpen hidratált, tetszett az édes illata, az ára pedig szuper (550Ft/500ml)! Újravenném. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

magdus.kis

2015. július 10.

550Ft-ért jutottam hozzá, szuper érte, mert nagyon sok van benne, s nekem az illata is bejön. Valóban nem érezni rajta sem a bazsalikomot, sem a barackot, de így is kellemes. Hűsítő hatást én nem éreztem tőle, viszont nyári napokra megfelelő hidratálást nyújt. Mindezek ellenére nem venném újra, mert annyi szuper Balea testápoló van, és mindig van újdonság, hogy nem tudok és nem is szeretnék lehorgonyozni egy mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Reniii

2015. július 3.

Megszámlálhatatlan testápoló áll a polcomon, van egy-kettő favorit. Hát ez nem az! El sem tudom képzelni mikor fog elfogyni ez a jó nagy adag. Az igazság az, hogy ez szerintem inkább mandarin illatú. Vagyis a TBS satsuma szagához tudnám a leginkább hasonlítani, amitől engem viszont kiráz a hideg. Szóval ezzel tökre ugyanaz van. Bocsánat, de bűzlik. Szerintem egyáltalán nem finom, mű illata van, nagyon is érződik rajta valami, de hogy mi, azt ne kérdezzétek. Irtózom ezektől a mű vackoktól. Ez sajnos ilyen. :( Biiiztos, hogy nem fogom újravenni, igazából azt is csodálni fogom, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

sün

2015. június 12.

Imádom a fűszereket, egyből lecsaptam rá. Szerettem volna megillatozni, de esély nem volt rá, sebaj, nagyon olcsó volt és nagyon nagy adag, megvettem .Hááát... se sárgabarack, se bazsalikom illata nincs, sima krém illata van, de abból sem a legjobb. Egy teljesen átlagos krém, többnyire a lábszáramra, a könyökömre, meg a sarkamra kenem, de még így is lassan fogy. Egyébként nem rossz, csak semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

siss

2015. április 24.

Upd.: Most fogyott el,az utolsó grammig elhasználtam,szerettem. Ha nem lenne mindig új,kipróbálandó termék,még újra is venném.Lévén,hogy vidéken még most is kapható.

Ezt használom jelenleg.Vidéken vettem,ott még most is kapható.Ennél is fóliával van lezárva a tégely,viszont valaki megbontott egyet,így megtudtam szagolni mielőtt megvettem és nem ért meglepetés.
Igazából nem bírom meghatározni az illatát,nekem semmiképp nem gyümölcsös,legfeljebb picikét.Felkenéskor érződik egy nagyon-nagyon enyhe sárgabarack illat pár másodpercig,aztán pedig olyan egyszerű krém illat marad egy kis zöld beütéssel.Gondolom az adná a bazsalikomot.Olyan érdekes illata van összességében.Egyáltalán nem rossz,csak olyan megfogalmazhatatlan.Nem is bánom,hogy ilyen enyhe illata van,mert nem kedvelem az émelyítő,gejl testápolókat.Egy picit barack illatúbbra hagyhatták volna éppen,de így is jó,nincs bajom vele.
Könnyen kenhető,hamar beszívódó,lágy krém.(kb ugyanolyan mint az Isana gránátalmása) Színültig van pakolva a tégely.Egy pici olajos réteget hagy,engem nem zavar,majd eltűnik.Jól hidratál,számomra ez elég,isteni puha,selymes lesz a bőröm tőle.A tégelyes kiszerelését imádom,nagy mennyiség 799 pénzért,abszolút megérte.
Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

Szeretem.

heather

2015. március 6.

Igazi tavaszi hangulatom lett tőle!
Az illata lágy és engem egy az egyben a réges-régi,akkor imádott Impulse Incognito illatra emlékeztet.
Valóban nem erősen hidratál,de egyébként is nyári szériás termék.
Jó vétel volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

Igazi tavaszi hangulatom lett tőle!
Valóban nem erősen hidratál,de egyébként is nyári szériás termék.
Jó vétel volt!

Drusee

2015. február 23.

Kb ez az 5. testápolóm jelenleg. Képtelen vagyok lehoronyozni egynél és már megint vettem egyet, történetesen ezt....
Nem tudtam megszagolni a boltban, de bevállaltam. A kíváncsiság erősebb volt a félsznél.
Jó kis krém, hamar beszívódik, de inkább tavaszra-őszre ajálom, száraz bőrre kevés. Nekem picit édes, a bazsalikomot nem érzem benne, ellenben rettenetesen emlékeztet a mangó-joghurt habfürdőre ugyanezen márka képviseletében. Van is még belőle, gyorsan meg is szaglásztam és tényleg van némi átfedés. Summa summárum, adok neki egy 4-est.. Kicsit se bántam meg a vételt, de ha nem lenne limitált akkor sem ismételnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak