Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon virágos illattal. Frissen tartja a hajat a hajmosások közötti időszakban.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sturm.zsofi

2022. november 25.

Barnát szoktam venni, de az akkor épp nem volt. Az illata miatt esett erra a választásom.
Illata mellett a hatása is szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 25.

Illata mellett a hatása is szuper volt.

mHelgaa

2022. szeptember 25.

A kókuszos társa mellett, van hogy egy ilyen is hazajön velem! Az illata csodás, a hatása pedig fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

DancsiTheUnicorn

2021. szeptember 21.

A napokban használtam el a flakont. Már írnám, hogy sokáig kitartott, viszont belegondolva szerintem nagyon ritkán használtam. Az illatával nem voltam kibékülve, viszont olyan tartós, hogy egész nap lehet érezni (bezzeg a parfümjeim nem ilyen tartósak az én orromnak :D ..).
Összességében ennyi pénzért szerintem jó, fél-egy nappal ki lehet tolni vele a hajmosást. Ugyan másik illatban, de újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

lillad2000

2021. május 10.

szerintem teljesen jó, az illatát én imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

szerintem teljesen jó, az illatát én imádom

Lityko22

2021. március 18.

A barackos verzió után vettem ebből az illatból is egyet. Az üzletben még tetszett az illata, de a hajamra fújva egyre "mamásabb" - kellemetlen szagúnak találtam. Minimálisan felfrissíti a több napos-lapos hajat, de a hatás néhány órán belül elmúlik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

eveartstar

2021. február 6.

Szörnyű illatú borzadmány. Annyira erős fullasztó illata van, hogy a tenyerembe vittem fel a port és onnan a hajamra. Utáltam a szagát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

Leander

2020. december 22.

Egy nagyon átlagos szárazsampon, közepes hatással. Használható, de semmiképpen nem egy hűha termék - vannak bőven jobbak. Az illata is teljesen átlagos - alapvetően kellemes, de teljesen jellegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 22.

Mimo99

2020. december 20.

Számomra nagyon büdös, nagyon erős szaga van, nekem ez már nem illat.. azon kívül hogy tincsekbe áll tőle a hajam, (pedig megfelelő távolságról fújom és nem túl sokat) semmit nem csinál. Rosszabb az eredmény mint amire fújtam.. Nem veszem újra, és sanszos hogy kuka lesz a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

oszdaniella

2020. november 1.

Hatásban hasonló a szőke társához, friss a hajam tőle.. viszont az illata. Valami kegyetlen fullasztó,nyitott ablaknál kell használni,mert amúgy tényleg mellette. Nem fogom újra venni, van nála jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 1.

sarosilaura

2020. október 22.

Imádom.Kicsit erős az illata ,de szuper.2 napot simán kibírja a hajam vele,haj mosás nélkül ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.