Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon virágos illattal. Frissen tartja a hajat a hajmosások közötti időszakban.

d.anett89

2020. augusztus 21.

Igazából az ára miatt vettem meg. Kellemes az illata, sokáig kitart. Nem ragad össze tőle a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Palma215

2020. július 27.

Semmi baj nincs vele. Nem tud többet, mint egy normál szárazsampon, de jól is végzi a dolgát. És tényleg finom illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

vmarti

2020. július 24.

Először nagyon tetszett a hatása és ezt mai napig így tartom viszont nekem nagyon-nagyon szárítja a fejbőrömet... :( nem örülök neki mert a dolgát nagyon jól ellátja, használtam már ennél sokkal drágább szárazsamponokat és hozza azoknak a szintjét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Lushlife

2020. július 18.

Körülbelül két hónapja használom (két hetente 1x-2x). Nem nagyon rajongok a szárazsamponokért, de néha vannak azok a napok amikor egyszerűen a lélek se tudna rávenni, hogy elslattyogjak a fürdőig és megmossam a hajam. Na itt jön képbe a szárazsampon sokfélét használtam már, de ár-érték arányban ez valami tökéletes az összes Balea szárazsamponnal megvagyok elégedve, ezt csak az illata miatt vettem meg és annyira bejött az illata, a hatása és az ára, hogy én ezt egy darabig biztos nem cserélem le. Az illata úgy érződik mintha valami finom parfümöt még rászórtam volna a hajamra, úgyhogy ezért a termékért hatalmas piros pont a gyártóknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

evelinmajor

2020. július 3.

Sokáig Batiste szárazsamponokat használtam, de egyszer csak elkezdtek nem működni, így kénytelen voltam keresni valami mást. Először a L'Oreal Magic Shampoo-jával próbálkoztam, majd jött a Balea. Hatását tekintve van olyan jó, mint a Batiste. Én csak 1 nappal tolom ki vele hajmosást, mert nem szeretem ha tartósan a fejbőrömön van (szerintem nem is tesz jót neki). Az illatával egyáltalán nem vagyok kibékülve, de ezt nem is vettem figyelembe az értékelésnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

fokyandi

2020. július 3.

Nekem bevált ez a termék. Csak rászórom a hajamra, kicsit megborzolom a kezemmel és kész is a friss frizura. Sokan írják hogy fullasztó az illata, de nekem nincs ilyen problémám. Hajparfümnek is megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

Nymphea

2020. június 8.

Ez nem semmi kis szárazsampon. Eddig valahogy nem kapott el a flow szárazsampon ügyben, talán mert nem igazán a legmegfelelőbb termékekkel hozott össze a sors, viszont ennek a pici, utazós kiszerelésű verzióját nem tudtam otthagyni.Imádom az illatát, és egyáltalán nem hagy fehér réteget, sem port, se semmit a hajamban, csakis a felfrissült és zsírmentes és illatos érzetet. Ezek miatt én biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Bubus06

2020. május 21.

Jobb eredményt lehet vele elérni, mint a hintőporral, nem lesz tőle statikus a hajam, és be tudom tartani mellette a heti 1 hajmosást, de azért estére kicsit elkezdenek összetapadni a szálak, ha reggel fújom rá. Nekem sok az illata és az első alkalommal hányingerem és migrénem is volt..hát nem segített a rosszullétemen ez a sampon. :D De azóta nem olyan gáz a használata..de vigyázni kell vele, fullasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Anitacska01

2020. május 19.

Egész jó az illata, nem kelt fakó hatàst, most is van itthon egy flakonnal néhahasznàlom is. Nemigazàn emeli a hajtövet, de a hajszàlakat szétvàlasztja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Chyly

2020. május 13.

Batiste olcsóbb alternatívájaként vettem meg és nem csalódtam!
Teszi a dolgát, kb. 2 nappal tudom kitolni a hajmosást (elég gyorsan zsírosodik a hajam), nem hagy fehér réteget a hajamon (sötétbarna a hajam), a ruhát sem neki össze.
Az illata nekem semleges, nem taszító, nem kifejezetten kellemes, hosszan megmarad de nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Batiste olcsóbb alternatívájaként vettem meg és nem csalódtam!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride