Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2021. szeptember 7.

Kategória:   Szappanok

Hibiszkusz és zöld tea illattal.

szeplo

2018. január 19.

Most kezdtem el használni, nekem kicsit nehéz lemosni, de nem vészes. Kinézetre persze csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

Brunooka

2017. október 23.

Nagyon tetszik a csomagolás, meg ami benne van, az is! Nekem bejött, nyáron használtam. Az illata még a barátomat is elvarázsolta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

pepszi

2017. július 28.

Én nagyon szeretem. Semmi negatívumot nem tudok mondani rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Én nagyon szeretem. Semmi negatívumot nem tudok mondani rá. :)

liv17

2017. július 3.

Nagyon sűrű, krémes, az én kezemet nem szárítja. Az illata sem túl erős. A csomagolása és a kis csillámok nagyon tetszenek bele (mondjuk a környezetszennyezés szempontjából ez nagyon nem jó :/).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

jirka

2016. május 1.

Csillog, nagyon mutatós, de állaga miatt nehezen lehet adagolni, nehezen lehet lemosni. Szárit is. Nem jól sikerült termék, csak külalakban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 1.

szivecske

2016. április 14.

Finom az illata, de nagyon szárít sajnos és nehezen is adagolható, mert nagyon sűrű... de az biztos, hogy a csomagolása nagyon mutatós és igényes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Anheszenamon

2016. február 11.

Nagyon szerettem. Szép csomagolás, kellemes illat és azok az imádnivaló csillámok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

gendur.berni

2015. december 4.

Az illata nekem tetszett, de elég sűrű és ragacsos. Nagyon alaposan le kell mosni, hogy ne ragadjon az ember keze tőle. A csillámok nem látszanak a kézen, de semmi funkciójuk nincs, csak jól néznek ki a flakonban. Nekem nem szárította a kezem, jól tisztított. A flakonját megtartottam és más utántöltős szappanokat veszek bele, de hiába mostam ki alaposan, volt már benne több szappan is, az alján még mindig van egy kevés zöld, ragacsos, csillámos réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

manitia

2015. szeptember 25.

Úúúú egyszerűen imádom az illatát. Emiatt már kétszer annyit mosok kezet mint egyébként és mindig a fürdőszobába megyek (ott van elhelyezve). Én bírom ezt a sűrű állagát, könnyen le tudom mosni, habár a pumpája tényleg erős. :D Tuti veszek még másik illatút a budiba is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

v.szilvia789

2015. július 23.

Az ibolyás után ezt is megvettem, nekem bejön, hogy visszafogott az illata, nem szeretem, ha még hosszú ideig érződik a kezemen, szóval ez inkább előnye. A másikhoz képest a csillámok nagyon feldobják,a fotón nem is látszik, az üzletben pont ez fogott meg, bár semmi szükség rájuk kézmosásnál. A tisztító hatása megfelelő, kicsit nehéz lemosni, és ez is enyhén szárít, a kézkrém kötelező utána. Ha az ibolyásra ötöst adtam, akkor ez is megérdemli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sorbitol, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid