Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Maja, az összetevőket feltöltötte: renszalai, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Shea vajjal és hidratáló hatású poliollal.

24 órás intenzív hidratálás.

Angelika01

2021. április 15.

Változott a csomagolás, a feltöltés óta. Kicsit zsíros, nem szívja be egyből, nehezen kenhető, de miután teljesen belemasszíroztam a bőrbe nagyon kellemes, hidratált érzést hagy maga után, az ára is nagyon jó. Újra venném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

StellaStar95

2019. november 14.

Azt hiszem, a feltöltés óta változtathattak a csomagolás kinézetén, de a shea vajból és az összetevőkből ítélve ezt próbáltam. Nekem teljesen megfelel, szépen hidratálja a száraz bőrömet. Picit zsíros az elején, és nehezebben kenhető, de nekem utána teljesen beszívódik és a bőröm sokkal frissebbnek tűnik, a hatás még másnap is látható. A téli időszakban szoktam használni. Egy pontot levonok, mert az incik elég "színesek".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

DErika78

2019. március 7.

Nagyon sűrű állagú. Alig lehet elkenni. Zsíros érzetet hagy maga után.
Nekem nem ezt jelenti a testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Nagyon sűrű állagú. Alig lehet elkenni. Zsíros érzetet hagy maga után.
Nekem nem ezt jelenti a testápoló.

Zaynab

2015. szeptember 13.

Én még csak első flakonos használó vagyok és az itteni rossz vélemények miatt féltem, mivel azt hittem, hogy kipattogok és bajom lesz a testápoló tej miatt, illetve hogy nem szívódik be, tocsog a zsírtól stb.
Ezzel szemben vizes testen elég jól lehet kenni, és ott is nyomot hagy, de ez a vizes test száradásával együtt meg is szűnt nálam.
Tehát mire megszáradtam, addigra a fehér csík is eltűnt (ez pedig nem hosszú idő szerintem).
Bevallom őszintén: az illata nagyon erős és másokkal ellentétben engem pont hogy az illata zavar, és hogy ez az illatanyag mesterséges, ami bőrirritáló.
Ha az nem lenne benne, akkor nagyon meg lennék vele elégedve, de így nem.
A hatása nekem eddig tetszik. Ekcémás vagyok, érzékeny a bőröm, de ettől a testápoló tejtől most még nem kezdtem el vakarózni, sőt, úgy tűnik, hogy a bal lábamon lévő száraz folton is jó lenne, pedig csak 2-3 alkalommal használtam ezt a testápoló tejet.

Ja igen, a flakon tartalma semmiképpen nem tej állagú.
Kijön a fkólakonból, folyik valamennyire, de inkább olyan, mint a méz, sűrű és száraz testen nehéz oszlatni.
Tehát aki azt hiszi, hogy ez nagyon folyós, az téved.
Az illatanyag miatt levonok egy pontot, így 4-re értékelem most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Ha az nem lenne benne, akkor nagyon meg lennék vele elégedve, de így nem.

Ja igen, a flakon tartalma semmiképpen nem tej állagú.
Tehát aki azt hiszi, hogy ez nagyon folyós, az téved.
Az illatanyag miatt levonok egy pontot, így 4-re értékelem most.

Noxika

2015. augusztus 3.

Elég sűrű állagú, testes krém. Nehéz eloszlatni, nehezen szívódik be, nekem mindig ragadt utána a bőröm. Azonban extra fénylése miatt nyárra, alkalmakra jó. Már több éve használtam ilyent, de ár-érték arányban nagyon kedvező volt, ha jól emlékszem 500 Ft körül volt az 500 ml.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

bonivagyok

2015. május 3.

Sajnos nem nagyon hidratál, de lábkrémként el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Sajnos nem nagyon hidratál, de lábkrémként el lehet használni.

fdorottya

2015. február 26.

Lehet, hogy olcsó és nagy kiszerelésű de akkor is... ez a krém maga a borzalom! Semmit nem hidratál. És kapunk még mellé egy jó kis ragacsos érzetet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

Maxilla

2015. február 26.

Én a börgyógyászaton kötöttem ki, miután pár napig ezt a "krémet" használtam.
Mindenem egybefüggö kiütés lett.
Mindentéren szörnyü, mintha folyékony müanyag lenne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 26.

Én a börgyógyászaton kötöttem ki, miután pár napig ezt a "krémet" használtam.
Mindenem egybefüggö kiütés lett.
Mindentéren szörnyü, mintha folyékony müanyag lenne...

Bogiz

2015. február 21.

Jól hidratál,jó illatú, viszont borzasztó nehezen szívja be a bőröm, és ragacsos érzés is marad utána - emiatt nem venném meg újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Maxina

2014. október 20.

Nagyon nehéz érzetet adott, pedig nekem tényleg száraz a bőröm. Sőt néha ragadtam tőle :( nekem nem vált be..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate