Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Testápoló olaj száraz bőrre hidegen sajtolt avokádóolajjal. Masszázshoz is alkalmas.

Etes

2020. szeptember 13.

Azért vettem meg, mert a lábamnak sose elég a testápoló hidratálása, gondoltam ezzel egy kicsit rásegítek. A termék illata nagyon jó, testápolóval elkeverve hamar felszívja a bőröm (én száraz bőrön alkalmazom fürdés után), nem hogy olajos, nehéz érzést maga után. A pumpája jó, pont kellő mennyiséget ad ki egyszerre. Az olaj elég híg szerintem, folyik eléggé mindenfelé, szóval arra figyelni kell.
Amióta használom, nagggyon jó puha a lábam, érezhető a különbség és látható is, ugyanis ránézésre is valahogy “élettel telibbnek” tűnik a bőröm.
Kiváncsi vagyok, hogy a továbbiakban hogyan fog szuperálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Kiváncsi vagyok, hogy a továbbiakban hogyan fog szuperálni.

babszem81

2020. szeptember 6.

2020.09.06.
Testápolóolaj-mániámat élem. Dm-ben, amit érek, megveszem. Ez 1/2-2/3 árban van Yamuna-hoz képest, de mindkét márkából megveszem, amit éppen kapni. Ezt többedszerre sikerült megvennem, ugyanis megszagolom, mielőtt magammal hazahoznám és büdös volt vagy mert megromlott vagy nem tudom az okát. De annyira izgatott a dolog, hogy másik boltban ismét szimatoltam és ott elbűvölt az illata, jött is velem boldogan haza. Mindenkinek ajánlom, hogy mindig szimatoljon vásárlás előtt. Ennek 2x többet ad az adagolója, mint a Beauty-öl-é, így 1-2 pumpálás elég egy lábszárra. Közepesen hidratál, nagyrészt hamar beszívódik nedves bőrön alkalmazva. Tapintásra minimális kis olajosság marad a bőrön. Sokáig elég lesz. Imádlak Balea!🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 6.

2020.09.06.

dreammiyss

2020. május 15.

Masszázsolajnak kétlem, hogy jó lenne, mivel a bőröm azonnal beszívja az olajat és nem igazán lehet sokáig dolgozni vele, szóval vagy folyton újra elő kell venni a cuccosért, vagy egy jobb olajhoz kell nyúlni masszázsnál. Nekem nagy csalódás sajnos, de testápolásra alkalmazom majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil