Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Testápolók

Testápoló olaj kellemesen enyhe fekete ribizli és homoktövis illattal. Mandula- és sárgabarackmag-olajjal, valamint bisabolollal intenzíven kényezteti a bőrt, és bársonyossá varázsolja. Masszázsra is alkalmas. Vegán termék.

tric

2019. január 19.

Ez. <3 Egy ismerősöm ajánlotta, mert borotválkozás után mindig nagyon kiszárad a bőröm, és bármit próbáltam maradt a viszkető érzés. De ez a cucc valami baromi durva! Kb. két pumpa elég a lábaimra rögtön zuhanyzás után mikor még nedves a bőröm, bár nem szívódik be hamar, legalább sokáig megmarad a nagyon finom illata. A krokodilkönyökömet szintén rendbe rakta 2 nap alatt. Én ezt locsolom magamra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

balintimola

2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem! Kevés is elég belőle és nagyon puha lesz tőle a bőröm. És az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Effi

2018. július 30.

Imádom. Vizes bőrre szoktam felvinni, hamar beszívódik és isteni, friss illatom lesz tőle. A bőrt puhává és egészséges ragyogásúvá teszi. Nem ragad, könnyen eloszlik, az illata pedig leírhatatlanul finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Kispitypang

2018. április 21.

Zsíros bőröm van és olajokkal kísérletezek. És működik!
Eleinte csak az arcomra használtam arcolajokat (mikor rájöttem, hogy zsíros DE vízhiányos bőröm van), aztán gondoltam egyet, miért ne próbálnám ki a testolajokat is? Ez nagyon bevált. Az illata visszafogott, tényleg nem ilyenre asszociálnék, ha feketeribizlire gondolok, de kellemes. Fürdés után, vizes bőrre kenve használom. Tény, hogy este még kifejezetten olajos tapintása van utána a bőrömnek, de másnap elképesztően puha, és nem érzem rajta azt a testápolós síkosságot, amit sok testápoló után érzek. Egyszerűen csak a sima, puha bőrt, ami 2-3 napig ilyen is marad.
Mivel este kenem és utána egyértelműen olajos marad a bőröm, ezért biztos, hogy egy része az ágyneműn köt ki, de azt mondom, még így is megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Zsíros bőröm van és olajokkal kísérletezek. És működik!

Drusee

2018. február 5.

Gyors megoldást kerestem, őt találtam. Finom visszafogott illata van ami sokáig érződik. Olaj révén nehéz elkenni, de meglepően hamar beszívódik. A pumpás adagolòèrt meg ezer hála. Picit keveset ad, de jobb, mint ha ömlene. Èl itt is a szabály, hogy csak fürdés után működik, aki anélkül próbálja csalódni fog, így viszont tényleg nagyon jó. Biztosan újra fogom venni es nem szórakozok a babaolajokkal.

Update : mostanában keverem a tenyeremben egy gyengébb testápolóval. Kinyomok egy mogyorónyi krémet, majd pumpálok hozzá ebből 2-3szor. Teljesen jól működik és extra hamar beszívódik így az olaj is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

jkrisztie2

2018. január 28.

Tetszik végülis, bár a fekete ribizli miatt másabb illatra gondoltam volna, ebben nem érzem ki annyira. Télen egyszerűen imádom az olajokat, csak úgy issza a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

poragi

2017. november 30.

Annyira megnyugtató illata van, egyből beleszerettem. A száraz, cserepes kézfejem nagyon szereti, de egy jó kis masszázst is teljesen el tudok vele képzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol