Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Kategória:   Testápolók

Finoman tápláló test szérum.A lágy formula könnyen kenhető és gyorsan beszívódik.

Kamélia olajjal és fügekaktusz virág kivonattal.

Panni21

2019. június 2.

Valami könnyebbet kerestem nyárra, ennek a kitételnek meg is felel, bár valamennyi ragadós érzést azért hagy maga után.
A csomagolása igényes, az ára nagyon jó. Az illata engem méhviaszra emlékeztet, pontosabban méhviasz gyertyára, egy az egyben előttem van, amikor kislányként egy falunapi foglalkozáson gyertyát készítettünk. Nosztalgikus illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

nbetti

2018. augusztus 16.

Imádom. Nyárra tökéletes testápoló, finom az illata, szuper gyorsan beszívódik. Miután bekenem magam ad egy plusz ragyogást a bőrömnek, amivel nyáron a rövidnacis időben csodát tesz a lábaimmal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

fdorottya

2017. szeptember 25.

Engem ezzel megvettek. Szép csomagolás, kellemes illat, jó ár. Erre esett a választásom, mert telle vagyok már a sok puccos túlárazott testápolókkal. De kénytelen vagyok magamra kenni valamit, mert száraz a böröm. Mászkáltam a DM-ben és filóztam melyiket válasszam. A Balea tégelyes Soft krém és ez között vaciláltam. Végül ezt hoztam magammal (jobb a csomagolása na). Kellemeset csalódtam. Tetszik a végeredmény. Nyárra tökéletes, télre viszont kevés lesz. Kellmes illat, könnyű felvitel, gyorsan beszívódik. Ja és sokkal jobb áron van, mint a többi.

Up: Na most, hogy hidegebb az idő, már kevés. Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Up: Na most, hogy hidegebb az idő, már kevés. Nyárra tökéletes.

Cupcaketeam

2017. szeptember 24.

Isteni az illata! C: Fantasztikusan gyorsan beszívódik kb 2 percen belül és nem hagy ragacsos érzetet. Eddigi legjobb testápolóm. Jó lenne még beszerezni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Noncs

2017. augusztus 8.

Nyárra tökéletes testápoló. Gyorsan beszívódik, finom illata van és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

galagonyanya

2017. július 25.

Ennél a terméknél a marketing lényegében egyetlen szón alapul: "serum". Mert ami szérum, az bizonyára irtó hatékony és koncentrált és hiperszuper gyorsan extra eredményeket lehet vele elérni és ugyebár csak egy pici kell belőle... hát igen. Megvettek bennünket kilóra ezzel a cuccal, ráadásul szép rózsaszín a flakonja, és fincsi az illata és váóóó de olcsóóó...!!! Hehe. Ez a bizonyos "szérum" nem más, mint egy gyorsan beszívódó, könnyű állagú testápoló kifejezetten nyári időszakra. Ahhoz képest, hogy sajátmárkás és csak 200 ml-es, annyira nem is olcsó, bár tény, hogy sokáig elég. Mondjuk egy szezonra. Megéri...? Végül is nem rossz, egynek jó, jövőre úgyis lesz valami más újdonság...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

FruzsinaV

2017. június 6.

Télen nekem ez kevés de a nyári időszakban tökéletes. finom az illata és hamar beszívodik ( kifejezetten előny amikor nyáron pillanatok alatt kell a lábainak a legjobb és leghidratáltabb formájukat hozni :D ). Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

rocknrose

2017. március 10.

Még a nyári DM boxból jutottam hozzá. Finom illata van, hamar beszívódik. Többet nem is tudok írni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Szilvi666

2017. január 24.

Ez eddig a kedvenc testápolóm. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, üde és rugalmas lesz tőle a bőröm. Az illata valóban nem a legjobb, de vállalható és az eredmény kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

sprefectesse

2017. január 15.

Kellemes az illata, nekem még így, télen is elég, amennyire hidratál, és tényleg szépen, hamar beszívódik. Mi mást kívánhatnék? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.