Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

Kifejezetten a hideg évszakra kifejlesztett testápoló balzsam, mely shea vajjal, valamint északi vörösáfonyával nyugtató hatással van a száraz bőrre és intenzíven hidratálja azt.

kriszti.csatlos

2017. június 9.

Kiárusításban vettem, olcsón. Nagyon jól hidratál, az érzékeny bőröm is szereti. Nagyon sajnálom hogy csak limitált kiadás volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

dizabella01

2016. október 8.

400 forintért vettem a dm-ben. Kellemes az illata, de sajnos ragacsos maradok tőle, és nem tetszik az, hogy felkenés után 2 másodpercre a bőrömön átalakul valami vizes állagúvá, és instantul beszívódik, de szóval túl gyorsan, nem is lehet emiatt elkenni rendesen. Relatív jól hidratál, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

siss

2016. január 12.

Tipikusan olyan "muszáj vennem valamit magamnak" vásárlás eredménye ez a testápoló.Nem ezért indultam,de ez lett belőle.Voltam olyan Dm-ben ahol már nem kapható,míg ugyanazon város másik üzletében meg 4 db is a polcon csücsült. 399-ft volt.
Hamar beszívódik,nem ragad,jól kenhető.Pedig nekem nincs száraz bőröm,de hamar beszippantja és mégsem tapadok utána.Nagyon jó ez a krém állag,kifejezetten jó érzés használni.Frankón puha bőr az eredmény.Tökéletesen hidratálja a normál bőrömet.Az üzletben,ahol egyébként is kellemes illat fogad,a flakonból szaglászva nem érződött igazán az illata,csak annyi,hogy jó.A bőrömön viszont valamilyen női parfüm illata és gyümölcsös gyerekfogkrém keveréke érződik.De a hatása kiváló.

Up.: Én is úgy jártam mint a többiek,nagyon sajnálom,hogy elfogyott.Ha lesz még belőle ahonnan vettem,tuti újravenném.Az illatát is megszerettem,nagyon remek kis testápoló volt ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

fioretta

2015. december 10.

Gyorsan beszívódik, kissé híg állagú, finom, kellemes illatú, nem túlillatosított. Hatásos, de nagyon száraz, igénybevett bőr számára nem eléggé tápláló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

jkrisztie2

2015. november 24.

Ma szereztem még egy utolsó példányt 450 Ft-ért az egyik egri dm-ben. Gazdag, enyhén gyümölcs illatú finom balzsam, gyorsan beszívódik, a hidratáló hatása szuper! Tökéletes téli testápoló, kár hogy limitált volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Nuss

2015. szeptember 20.

Nagy bánatom, hogy limitált termékről van szó, mert ebben a termékben megvan minden, amit egy testápolótól elvárok. Nagyon gazdag krémről van szó, hihetetlenül jól hidratál - a totál száraz kezemet két krémezés után rendbe is hozta; finom az illata; könnyen kenhető; ár-érték arányban szuper.

Igyekszem télre feltankolni belőle :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Igyekszem télre feltankolni belőle :]

Mary13

2015. augusztus 21.

Nem olyan régen vettem még akciós is volt. Nekem az illata nagyon bejön.:) Könnyű,gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a bőröm. Azt nyújtja amit egy testápolótól elvárok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Sellocske

2015. augusztus 19.

Én most nyáron vettem meg a terméket. Az egyetlen gondom, hogy nagyon lassan szívódik be és emiatt sokáig ragacsos. Egyébként nagyon jól hidratál. Reggel bekenem magam és este még puha a bőröm :) Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

zsazsa

2015. február 10.

Nagyon tetszik az illata, nem csak a tubusban, hanem a bőrömön is szerencsére. Jól hidratál a téli hidegben is, könnyen beszívódik. Sajnos limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

szakolczai.katalin

2014. október 31.

Szuperjó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 31.

Szuperjó!

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.