Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita.maarouf, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A friss, egzotikus illatú testápoló növényi alapú olajokkal, valamint kókusz- és tiaré virág kivonattal nedvességgel látja el a normál bőrt. Az E-vitamin véd a szabad gyökök ellen. Könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódik.

Nem tartalmaz színezéket.

Kiszerelés: 200 ml

PinkAlien

2018. március 14.

Finom illata volt, szerettem. Tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Finom illata volt, szerettem. Tette a dolgát.

rizspufi

2015. július 10.

A legeslegkedvencebb testápolóm volt. Egyszer munka közben (dohányboltoztam) elküldtem a barátnőmet a DM-be, hogy hozzon már nekem valami testápolót, mert szörnyen ki van száradva a lábam. Ő visszatért ezzel, és egyből szerelmes lettem. Az illata valami eszméletlen! Imádom! Még egy icipici van a tubus alján, de nem merem elhasználni, mert nem fogom tudni már újravenni. Gyorsan beszívódik, jól hidratál. Kár, hogy nem gyártják már. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

bokorbogi93

2014. november 27.

Anyukámnak vettem volt szülinapjára. Ő nem szerettem ,végül hozzám került. Az a típus vagyok, aki nem dob csak úgy ki terméket ,és felhalmozni se szeret, ezért elhasználtam. Utáltam, mű volt az illata, semmi köze nem volt a kókuszhoz. Alig vártam elfogyjon.Viszonylag gyorsan beszívódott és végezte is a dolgát. A többi Balea-s testápoló hatóidejét hozta.Naponta/kétnaponta használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

2014. július 5.

Legnagyobb örömömre találtam egy bontatlan tubust a szekrény mélyén belőle, sajnos már nem kapható. A legjobb illatú Balea testápoló számomra. Hidratáló hatása az én normál bőrömnek elég, gyorsan beszívódik, olcsó (lenne ha lehetne még kapni...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

boshivaki

2014. május 31.

Gyorsan beszívódik, könnyen kenhető, finom, kókuszos az illata de mégsem az a tolakodó kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

riella1994

2014. február 25.

Finom volt az illata, jól is hidratált, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Finom volt az illata, jól is hidratált, szerettem.

Babooca

2014. február 15.

2013.06.16.
Az itteni vélemények, az Isopropyl Palmitate és Myristate nélküli jó összetevőlista és a kiújuló kókuszőrületem miatt, nah meg az olcsósága miatt vettem le a polcról. A csomagolása nekem tetszik, ez a kék szín teljesen elkápráztat. Viszont engem zavar (személyes probléma), hogy a tubusa ilyen könnyen nyeklik-nyaklik. Nagyon féltem, hogy a táskámban megadja majd magát, de szerencsére ilyen nem fordult elő. Nem tudom miért, de nekem nagyon ragacsos marad a bőröm, hiába dolgozom el akármilyen alaposan. Az illata nagyon tetszik, anyukám szerint kommersz, nekem még ilyen fullasztóan is tetszik. Éjszakára használom, nappal elnyomná a parfümöket. Nyári könnyű testápolónak vettem, de lehet túlságosan sok nekem, majd talán ősszel tökéletes társam lesz. De addig 4 csillagot érdemel csak.

2014.02.15.
Nem lett ősszel a társam, sem tökéletes. Konkrétan 4 hét után már augusztusban SEM tudtam használni, mert vagy a melegtől, vagy szimplán csak úgy magában eszméletlenül átvette a tubus savanyú műanyag szagát, amitől olyan undorom lett, hogy kikerült a fürdőszobapolcra, h tudjam, h ezt nagyon gyorsan el kell használni. A lejárata 2015-ös, és nem tartottam napfény közelében, sem fény közelében. Nem tudom mi lehet a baja, de elriasztott a többi Balea-s testápoló megvételétől, pedig a barackos nem kicsit felkeltette az érdeklődésem. :( Sajnálom, de ez csak 2*, akármilyen jó az állaga, és kellőképpen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

2013.06.16.

2014.02.15.

yareyare

2014. február 15.

Én a kezemre használom elsősorban. Az az érdekes, hogy sokkal hatásosabb, mint némelyik "ütős" összetételű kézkrém; viszonylag gyorsan beszívódik, finom az illata, az összetevőkért pedig pluszpont jár(na).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Adrienn88

2014. február 1.

Az illata nagyon megtetszett,minden ami kókusz..Minden nap használtam fürdés után így elég jól hidratál,de nekem olyan zsíros érzetem volt tőle használata után,nehezen szívta be a bőröm így a ragadós érzés még sokáig megmaradt.Örülök,hogy elfogyott semmit nem szeretek kidobni,tuti nem lesz a szekrényem elmaradhatatlan darabja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

sky

2014. január 29.

Nagyon intenzív az illata felkenéskor, (szerintem finom, csak sok...) de hamar elillan, nekem egy kicsit kevés a hidratáló hatása, de nyáron többször használtam már, ha olcsó és gyors megoldás kellett, és olyan krém, ami nem olvad le a melegben. Amiért négy csillag jár neki, hogy végre egy parabén szegény összetételű lotiont is találtam nagyon kedvező áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak