Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 10.

Kategória:   Testápolók

Megújult receptúra, új illattal

Rendszeres használatával a bőr már 2 hét után jelentősen rugalmasabb.Acai bogyó kivonattal.Gyorsan felszívódó formula.

Gina77

2020. szeptember 27.

Semmi extra, száraz bőrre édes kevés. Hiába van könnyed állaga, nehezen szívódik be, de cserébe nem hidratál eléggé. Valószínűleg nem fogom elhasználni, nekem a La Roche testápolója a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

sztike

2020. június 6.

1 hónapja használom. Karantén alatt elfogyott a szokásos Eveline argánolajos testápolóm, buszozni nem akartam, a közelben meg csak dm van, úgyhogy ő jött velem haza. Egy ideje már testápolóból is olyat választok, amiben "ránctalanító", bőröregedés elleni összetevők vannak. Drasztikusnak hangzik, de ezek hidratáló / vízmegkötő anyagokat (hialuronsav, urea) illetve antioxidánsokat (Q10, tengeri algák) jelentenek. A ránctalanításban nem hiszek, inkább a megelőzésben, úgyhogy konkrét feszesítő hatást nem vártam, de egyébként meg vagyok elégedve a termékkel. Kellemes, enyhe illata van, kiadós adag. Viszonylag jól beszívódik, de azért nem nyomtalanul, úgyhogy ha melegebb lesz, valószínűleg félreteszem és az Eveline-t használom helyette. A kedvencemet nem üti ki a nyeregből, de kellemes használni, tényleg hidratál és hasznos összetevői vannak, úgyhogy utazáshoz illetve otthonra (egyetem miatti kétlakiság..) újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

budainiki22

2020. május 1.

Jó az ára, jó az illata, feszesít.
Sokkal szebb a bőröm tőle.
Küldenék is képet, ha lehetne. 🙂
Tuti újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Jó az ára, jó az illata, feszesít.
Sokkal szebb a bőröm tőle.
Küldenék is képet, ha lehetne. 🙂
Tuti újra fogom venni.

lucisunderground

2019. május 16.

Az állaga nagyon nem jó,nehezen szívta be a bőröm,és hidratálni se hidratált.:(Ja és fehér réteget hagyott a bőrömön :o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

persephone

2019. március 4.

Jó és olcsó. Hidratál és feszesít, illata nem feltűnő, kevésbé tolakodó. Egyik legjobb testápoló szerintem, basic, de tud mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

chupachups

2019. január 25.

ár érék aránya remek, vigyázni kell a felvitt mennyiséggel, ettől függetlenül jól felszívódik :) feszesítő hatását még nem érzem viszont remekül hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Ingrid123

2019. január 18.

Nagyon jó az ár-érték aránya. Feszesít is, hidratál is. Nem egy extra, de - főleg nyáron- jó kis testápoló ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

noname12

2016. június 25.

Vizes állaga miatt hamar beszívódik. Az illata semlege. A bőröm puha és sima lesz tőle, viszont én nem nagyon éreztem a feszesítő hatását. Ettől függetlenül 5* , mert (talán a gyors beszívódás,és hidratálás miatt) nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

dandy

2015. december 30.

Ha bőrfeszesítő testápoló, akkor nálam a csak a Nivea, már sok flakonnal elhasználtam, de ez felkeltette a kíváncsiságomat, meg hát jóval olcsóbb is. Jó állagú, gyorsan beszívódik, hidratál, nem marad ragacsos érzés a bőrömön és szebb a bőröm tőle, mintha fényesebb lenne. :) Az illata is kellemes, acai bogyó kivonatot tartalmaz, nem tudom milyen illata van az acai bogyónak, de tipikusan olyan az illata a testápolónak mint az acait tartalmazó egyéb kozmetikumoknak. Télen szerintem nem elég. Elhasználtam, de nem tudom újra venném-e. Feszesítő hatást nem nagyon vettem észre, bár nem is hiszek benne, hogy létezik ilyen krém.:) A Niveának 5*-t adtam, ennek 4

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Csigavér

2015. november 26.

Gyorsan beszívódik. Puha lesz a bőröm tőle, de 3 hónapos használat után sem látom feszesebbnek a bőröm. Mivel száraz bőrű vagyok, így télen nem hidratál eléggé. Este bekenem a bőröm és reggelre majdnem száraz újra. Árban nem drága. Illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Antioxidánsok: Ubiquinone

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak