Balea Bőrkeményedés Elleni Hámlasztó Zokni Feel Well, Mentaolajjal és Zöldtea-Kivonattal

Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. október 13.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Lábápolók

A hámlasztó zokni aloe verát és zöldteát tartalmazó formulája eltávolítja az elhalt hámsejteket és csökkenti a repedezett bőr kialakulását - bőrreszelő és egyéb mechanikai beavatkozás nélkül. Receptúrája hámlasztó hatású gyümölcssavakat tartalmaz, ezáltal az elhalt hámsejtek könnyedén leválnak az egészséges bőrről. Mentaolaj-tartalmának és nanamenta tea illatának köszönhetően frissességet kölcsönöz a lábaknak. A hámlás folyamata 2-7 nap után kezdődik el, és akár 14 napig is eltarthat. Az eredmény: bársonyos tapintású és tökéletesen ápolt lábak.

req

2023. január 20.

3. napon elkezdett lehámlani a bőr a lábamról, a makacsabb bőrkeményedések nem tüntek el, de javultak azok is. 1 órán keresztül hagytam a lábamon, az utána lévő napokban hosszassan zuhanyoztam, hogy felpuhuljon a bőr és minél előbb beinduljon a hámlási folyamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

b69a7n

2022. december 25.

Nekem sajnos semmit nem csinált, pedig nagy reményeket fűztem hozzá... Mindent a leírás szerint csináltam, kicsit tovább is volt a lábamon mint kellett volna, mégsem hatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 25.

o.laura21

2022. november 15.

Nagyon szeretem, 90%-ban lehámlasztja a felesleges bőrt a lábfejről, azonban 3-4 hetente újra kell sajnos csinálni a kezelést. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

betty23

2022. szeptember 11.

Hát nekem bevált. 3 nap múlva elkezdett egyes részeken peregni, máshol szó szerint darabokban hámlani a talpam. A nagyja az 5. napon le is hámlott. Az egyik lábujjamnál sajnos mindig nagyon megkeményedik a bőr, de ez a kence nagyon szépen rendben tette azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 11.

SzySza

2022. augusztus 8.

Regota szemeztem vele, mert sajnos elofordul a borkemenyedes a labamon, es ez tok klassz dolognak tunt. Adtam neki vegre egy eselyt, es tukon ulve vartam a csodat. De a csoda nem jott. :( Elteltek napok, hetek, mostmar tobb, mint egy honap is a hasznalata utan, de a vilagon semmi hamlast nem tapasztaltam. Anno, meg terhesen probaltam egy aliexpresses verziot, na az aztan rendesen hamlasztott. Szerintem ujra rendelni fogok onnan egyet, mert az legalabb csinalt is valamit. Szoval sajnos ennek nem tudok jo ertekelest adni, mert nagyjabol semmit nem er.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

virumiru

2022. június 25.

szerk: már nem tartom számon a napokat, de kb 3 hete folyamatosan hámlik valahol a lábam... szuper, de ezt tényleg ősszel kell csinálni🥹😂

nem volt rossz állapotban a lábam, de kíváncsi voltam, hogy mit kezd vele a termék. a zacsi teljesen jól használható, húztam rá egy zoknit és úgy még totyogni is tudtam abban az egy órában míg rajtam volt, nem folyt ki a lötty. érdekes, hűsítő, kicsit csípős érzés volt, de nem zavaró. 6 napig semmi nem történt a használat után, aztán hirtelen az egész külső lábfejem elkezdett morzsolódni:D következő nap a lábujjaim körül kezdett be (érdekes, sose gondoltam volna, hogy rendszeres ápolás mellett ennyi nem odavaló bőr van🥴). ma 11 napja hogy használtam, a sarkam undorítóan pereg, valamint a lábfejem is szép foltos (szolinak annyi), szóval teszi a dolgát. csak azért nem 5 csillag, mert azt hittem kicsit egybefüggőbben fog hámlani, inkább morzsolódásnak nevezném ezt. elég lassú folyamat, és idegesít hogy minden az elhalt bőrökkel van tele, szóval tényleg a tavasz elején kell ezt használni:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 25.

d.anett89

2022. május 23.

Nagyon szeretem. Többször újra vettem már. Maximálisan be vált, használata után 2-3 nappal már elkezd hámlani a lábam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

Palma215

2022. május 23.

2x is használtam, egyszer se segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 23.

2x is használtam, egyszer se segített.

cattitude

2022. május 9.

ez már asszem a 3. verziója ugyanannak a terméknek, én továbbra is elégedett vagyok vele. 1 óráig hagyom fenn, lemosom, utána igyekszem sokat zokniban/zárt cipőben lenni és pár nap után megindul a hámlás, onnantól meg áztatással, radírozással könnyen eltávolítható az elhalt bőr. a sarkam igénybe vett főleg, a teljesen megkeményedett bőrt nem szedi le teljesen, de a lábkörmeim környékéről, talpamról szépen lehámlasztja a bőrt. szerintem teljesen jó, olcsóbb, elérhetőbb alternatívája a kicsit nehezebben beszerezhető koreai lábhámlasztóknak, amíg gyártják, biztos fogok venni belőle szintentartás gyanánt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

b.Rose57

2022. április 26.

Egyik barátnőm ajánlotta a terméket, mikor is szóba jött a közeledő jóidő, meg a bőrkeményedéses talpam/sarkam, amit nyári szandiban ciki lenne mutogatni :D. Szkeptikusan álltam hozzá, őszintén ránézésre én meg nem vettem volna magamtól, szerintem gagyi hatást sugall, VISZONT! Miután megvettem, és elüldögéltem benne egy órát, (megjegyzem én csak ezt húztam a lábamra és tényleg egy helyben ültem, olvastam, amíg lejárt az idő, így nem botlottam olyan kellemetlenségekbe, minthigy kiszakadhasson és a többi) szóval a termék használata utáni 4.napon indult be a dolog, de olyan brutálul, rendesen ijesztő volt, óriási bőrcafatok jöttek le mindenhonnan. Eléggé makacs bőrkeményedéseim voltak, nagyon szépen megindította. Nem állítom, hogy teljesen eltávolította, de hámlasztó zokni révén tette a hatását. Én szívesen ajánlom bárkinek, szerintem nagyon jó cucc! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.