Balea

Ár:   €0.90   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   €0.90
Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Nyugtató, hidratáló fátyolmaszk trópusi gyümölcs és egzotikus virág ilattal. Vegán termék.

vvivien

2018. július 11.

Az illata nagyon édes, a bőröm puha lett tőle, nem okozott pattanást de folyton lecsúszott az arcomrol és nagyon gyorsan kiszáradt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Alex0920

2018. április 28.

Az illata nagyon jó, a maszk kialakítását még mindig szeretem, pont jó helyen vannak a lyukak. Nem kell tőle csodát várni, de relaxációhoz tökéletes és helyettesíti a hidratálókrémet egy alkalommal. Ár érték arányban sztem nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Black Fairy

2018. február 19.

A csomagolás nagyon édes! :D

Nekem az illata is tetszik, olyan kellemes gyümölcsös cukorkás...Hatása semmi nincs - nem is tudom mit kéne tennie, de jó érzés volt húsz percig feküdnöm a maszkkal a fejemen, kikapcsolt. Illetve én undorodom a legtöbb fátyolmaszktól, mert hártyaszerű az anyaguk, ami még trutyis is, ennek vastagabb anyaga van és még nekem is kényelmes...Irritálni nem irritált, szépen beszívódott (nem hagyott ragacsos nyomot maga után). Az arcom formáját nekem se találta el, de meg tudtam oldani így is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

A csomagolás nagyon édes! :D

domanybeatrix

2018. január 23.

A csomagolás miatt vettem meg, mert hogy cuki... :D
A maszknak elég erős gyümölcsös (kicsit mű)illata van. Nem bántotta vagy irritálta a bőrömet, de újra nem venném (bár mivel limitált, gondolom, már nem is lehetne), mert van ettől a DM-nek sokkal jobb, hatékonyabb terméke ezen az áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

A csomagolás miatt vettem meg, mert hogy cuki... :D

Marcsika0720

2017. december 16.

Jó volt kipróbàlni de semmi extrát nem tud. Ami nagyon tetszett az az illata illetve hogy megfelelően át volt itatva anyaggal. Ami nem tetszett az a maszk méretezése, nem nagyon akart illeszkedni az arcom formájához. Hidratálni valamelyest hidratált de ennél vannak jobb maszkok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

kiralykislany

2017. december 16.

Gumicukor illatú, se nem árt, se nem használ termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 16.

Gumicukor illatú, se nem árt, se nem használ termék.

Tali'Zorah

2017. december 7.

Semmi problémám nem volt vele! Az illata tetszik, nem is csípett, nem lett ragacsos a bőröm, megfelelő volt a méret. Azt írja a csomagolás, hogy frissítő, hidratáló hatású, ezt teljesítette is, szóval nincs okom a panaszra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

balankaa01

2017. december 3.

Egy barátnőm lepett meg vele, mert lajhárfanatikus vagyok. Szóval Maja, ha ezt olvasod, itt is köszönöm! 😘
A maszkról: az én fejemre nagyon nagy volt, nem is tudtam rendesen eligazgatni, másrészt ez az ennyire erős illat nálam sem nyerő. Az első pár percben csípett is kicsit, gondolom, a parfüm miatt.
Miután levettem, megpróbáltam beledolgozni a bőrömbe az anyagot, de nem szívódott fel teljesen, sokáig ragadt még az arcom. Másnapra meg kijött egy pattanás, de gyorsan el is múlt, szóval nem vagyok mérges. Annyira.
Kipróbálni jó volt. A csomagolást viszont nem dobom el, nálam már ezért 5 csillagot érdemelne, csak, sajnos, a hatás lehúzza ezt, szóval legyen 3. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

SchmitterBettina

2017. november 28.

Nekem semmi extra! De tényleg, még nagyon írni se lehet róla , annyira semilyen, 250 Ft volt, annyit megért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Powderpuff Girl

2017. november 26.

Számomra kellemetlen volt az erős, mű illata, de ezen szubjektív vélemény miatt nem vonnék le pontot. Sok fátyolmaszkot próbáltam már, ez egyáltalán nem jó. Nagyon durva az anyaga, a formájával sem vagyok megelégedve. Nem eléggé nedves, átitatott. Nem relaxáló érzés használni, nincs látható, érezhető eredménye a használatának. A kis tégelyes éjszakai, meg a két részes (felkenős) Balea maszkok ezerszer jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Lásd még: algakivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.