Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Mandarin és narancs illattal. Kíméletesen eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Lilu01

2016. október 30.

Nagyon jó illata van, tartalmaz nagyobb, bőrradírozó szemcséket, bár véleményem szerint az elsődleges pozitívuma az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. július 26.

Nekem nem igazán vált be. Anyukámnak van ilyenje és egyszer kipróbáltam. Egyrészt nem radíroz rendesen, másrészt az illata. Amikor először megszagoltam... áá borzaszttó volt. Majdnem rosszul lettem. Fú nem szeretem ezt terméket, blá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 26.

SzanEsz

2015. július 9.

Nagyon szerettem az illatát. Pont kellemesen radíroz. Sajnálom, hogy nem vettem belőle többet. Nem szeretem a limitált kiadásokat! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Ella

2015. június 4.

Akciósan vettem, utolsó darab volt. Az illata nagyon-nagyon jó! A radírozó hatása közepes (kb. mint az Oriflame málnás radírozós tusfürdőjének), de nekem megfelel. Sajnálom, hogy ezek a jó cuccok mindig limitált kiadások. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Adnilem

2015. május 27.

Akciós volt, így vettem belőle kettőt is. Az egyiket el is használtam már. Nekem nagyon bejön! Az illata és a radírozó hatása is. Hetente csak 1-2-szer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

bonivagyok

2015. május 3.

Hétköznapi használatra csak tusfürdőként lehet használni, radírozáshoz ez nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Krisz78

2015. március 20.

Imádom az illatát, igazi nyári illat.Pont jó a szemcse sűrűség, kellemesen "radíroz".
Heti egyszer használom, mert kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Heti egyszer használom, mert kicsit szárít.

Tesa

2014. december 9.

Semmit sem csinál, mindennapos tusfürdőként is lehet használni, pedig nem igényel a bőröm túl erős radírokat. Ami viszont isteni, az az illata. Kicsit tényleg mű, de nem zavaróan, imádom, ahogy az egész fürdőszobát belengi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

vador

2014. november 27.

Pfff, pont olyan illata van fürdés közben mint a narancsos Jar mosogatószernek, pedig tubusból szaglászva még kellemes volt. Amúgy szerintem ezek a Balea radírok csak illatban térnek el, tisztítóhatás, szemcsenagyság és -sűrűség tekintetében egyformák. Maradjunk annyiban hogy nem rossz, az illat meg szubjektív dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Luca33

2014. november 22.

Alkalmanként használom, meglepett, hogy megszerettem, hiszen a mandarin nem éppen a kedvenc gyümölcsöm, és mégis pont az az édeskés felhang az, ami miatt megkedveltem az illatát. Tűrhetően radíroz, nem túl brutális, amiért hálás vagyok. A csomagolás szép és nagy, viszont a tubust nehéz nyitni, majd letörik a körmöm, volt hogy megvágtam magam a szélével (^^)" Nem natúr, viszont olcsóbb, úgyhogy megérdemli a négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Mannitol, Propylene Glycol