Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 20.

Kategória:   Testápolók

Citrom és író illatú testápoló allantoinnal. Könnyen beszívódik, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna. A formula kényezteti és megfelelő nedvességgel látja el a bőrt. Vegán termék.

Arkihercegno

2019. május 30.

Kicsit híg, de teszi a dolgát. Egy tusfürdő nagyon kiszárította a bőröm,ezért ehhez a testápolóhoz nyúltam, szépen rendbe tett, hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

kzmdra

2019. május 27.

Nagyon finom az illata, gyorsan beszívódik, nem ragad, de az én elmondhatatlanul száraz bőrömmel nem tudott mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Babakalacs

2018. július 18.

Nagyon nagy mennyiség, jó illatú, kicsit híg, de jól beszívódik és mivel nem túl száraz a bőröm a hidratálása is elég. Nem rossz, de semmi kiemelkedő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Pogo

2018. június 6.

Kicsit hig ugyan, de nem bánom. Olyan finom, friss illata van, hogy kárpótol :) Én konkrétan odavagyok érte

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

cicaaholdrol

2017. december 2.

A kézkrém illatának függője lettem, mint egy finom citromos sütemény. Hát persze, hogy belelkesedtem a testápoló láttán.... ami egy katasztrófa. Nagyon híg és nagyon nem akar beszívódni még több perc után sem. Nem tudom mire fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

v.szilvia789

2017. augusztus 2.

Sokáig vadásztam a testápolót a citrom-író sorozatból, de sajnos csalódás. A kézkrémet imádtam, a folyékony szappan is jó volt, ez meg, pff vacak. Rettentő híg, nagyon figyelni kell, hogy te öntsem tele a tenyerem a flakonból. A híg állag ellenére nem cuppan be azonnal, és igazából nem is érzem, hogy érne bármit is a hidratáló hatása. A lábszáramon konkrétan sivatag másnap reggelre a bőr, pedig nem extrém száraz a bőröm. Gondoltam nyárra jó lesz, de sajna ez nagyon gyenge. Oké, tudom ennyi pénzért mit várok, de ha azt nézem, hogy kézkrémben és szappanban tudnak olcsón jót előállítani, akkor itt miért nem. Az illata is sokkal gyengébb, mint a két korábban próbált terméknek, felkenés után azonnal el is tűnik a citromillat. Fele ekkora mennyiség is bőven elég lenne ennyi pénzért és akkor lehetne kicsit jobb ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nihan

2017. július 12.

Imádom! Szuper az illata, és viszonylag tartós is. Könnyű elkenni, hamar beszívódik, egy kicsit ragacsos érzést hagy a bőrön használat után, de ezt megbocsátom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Jutika

2017. június 9.

Én nyáron nehezen viselem az édeskés illatokat, ezért kicsit tartottam tőle, de ennek a testápolónak nagyon finom illata van.Könnyű eloszlatni és pillanatok alatt beszívódik. Nyárra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

sprefectesse

2017. június 9.

Nagyon hamar beszívódik, és pont annyira hidratál, amennyire most szükségem van rá, az illata meg egy álom. Általában hajlamos vagyok elbliccelni a testápolózást, ezért úgy kell átvernem magamat, mint a gyerekeket: legyen isteni az illata, hogy abban fetrenghessek este az ágyban. Ezzel eddig elég jól megy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

dodo1234

2017. április 29.

Nagyon finom illata van, olyan citromtorta jellegű, ami pont megfelelően tartós (egy ideig lehet érezni, de nem bűzlik tőle az ember még a buszon is). Igazán jól hidratál, szép puha lett a bőröm tőle már 2 használat után. Nyárra tökéletes, annyi, hogy kell pár perc, mire beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak